fbpx

Nepropásněte to! Je to tady! 1/1

autor: | 28. 10. 2020

Nepropásněte to! Některé z vás už využily, nepropásněte to… Do konce října poslední možnost chytře si pořídit členství za korona ceny.

Garance od Báry

Osobně Vám garantuji vrácení peněz za členství, pokud nám Vláda nedovolí otevřít. Pokud nebudeme moct do konce roku otevřít naše fitka, peníze Vám na požádání vrátíme. Pořiďte si dlouhodobé členství v Aura Klubu za korona ceny. Ubezpečuji Vás, že kluby po skončení lock downu znovu OTEVŘEME.

Nepropásněte to! Stále pro Vás kluby zlepšujeme. Momentálně nám čalouník čalouní koženku na strojích ve Strašnicích.

dod pankrac 28 od Nepropásněte to! Je to tady! 1/1
Nepropásněte to! My to dáme!

Sleva 30-40-50 % teď

Na udržení chodu a hrazení nájmu máme dotaci. S ostatními náklady se podělíme společně. Jsme v tom spolu.

Pro pořízeni členství volejte na pobočkové telefony. Jen do konce října. Jedno je jisté, ceny všeho budou v roce 2021 stoupat. Předplaťte si výhodně. Podpoříme Vás, Vy prosím teď podpořte nás.

Podpora 1: Sleva 15 % na členství AURA ROK ALL IN ONE

 • Možnost kombinovat neomezeně všechny naše služby (kruhový trénink, Betterbelly, Activebelly, Vacushape, lymfodrenáž, Rolletic, Vibrogym…)
 • Původní cena 15.000 Kč s 15% slevou → jen za 12.750 Kč = vychází na 1063 Kč/měsíčně za všechny služby neomezeně

Podpora 2: Sleva 30 % oproti běžnému ceníku:

 • Betterbelly, lymfodrenáž, Vacushape 1290 Kč → jen za 903 Kč
 • Rok off peak 7900 Kč → jen za 5530 Kč = tj. 460 Kč/měsíčně
 • 6M off peak 4900 Kč → se slevou za 3430 Kč = tedy za 572 Kč/měsíčně
 • 3M off peak 2900 Kč → jen 2030 Kč = tj za 677 Kč/měsíčně

Podpora 3: Sleva 40 % oproti běžnému AURA ceníku:

 • Roční členství: 11 900 Kč (992 Kč/měsíc) → se slevou jen za 7140 Kč (tedy 595 Kč/měsíčně)
 • 2 roky členství: 17 900 Kč (745/měsíc) → se slevou jen za 10.740 Kč (tj. 448 Kč/měsíčně)
 • 3 roky členství: 23 900 Kč (664/měsíc)jen za 14.340 Kč (tj. 398 Kč/měsíčně)

Podpora 4: Sleva 50 % oproti běžnému ceníku:

 • 6M členství: 7.900 Kč (1316/měsíc) → jen za 3950 Kč (tedy 658 Kč/měsíčně)
 • 3M členství: 5250 Kč (1750/měsíc) → jen za 2625 Kč (tj. 875Kč/měsíčně)
 • Permanentka 11 vstupů (platnost 1 měsíce): 1900 Kč (172Kč/vstup) se slevou jen za 950 Kč (86 Kč/vstup)
 • Permanentka 22 vstupů (platnost 2 měsíce): 2900 Kč (132Kč/vstup) se slevou jen za 1450 Kč (66 Kč/vstup)

Nepropásněte to! Jak korona členství objednat?

Objednat si toto korona zvýhodněné členství můžete telefonicky na pobočkových číslech

Nepropásněte to!Telefony má trenérka Ivča u sebe doma. Vaši volbu zvýhodněného členství může v našem evidenčním systému hned zadat, pro vystavení faktury, která Vám přijde emailem k úhradě obratem přes Vaše internetové bankovnictví.

Super šance, jak nakoupit členství za super cenu, nepropásněte to!
Super šance, jak nakoupit členství za super cenu, nepropásněte to!

Tento rok s Vámi je pro nás úžasný. Je pro nás všechny těžké, jaká je aktuální situace s lockdownem. Nezbývá nám všem, než to vydržet, překonat a těšit se na opětovné shledání. Tento článek je delší, děkujeme za trpělivost při čtení. Co pro Vás máme ve zkratce?

 1. Máme pro Vás cenově velmi výhodnou a časově omezenou nabídku na budoucí členství. Pokud se rozhodnete ji využít, moc nás podpoříte v dnešní složité době. Děkujeme Vám předem za důvěru.
 2. Sledujte nás na sociálních sítích pro aktuální tipy + výzvy a dobrou náladu po dobu lockdownu.
 3. DÁREK zdarma pro všechny členky: připravily jsme online cvičení na youtube, po dobu, kdy musíme mít fitka zavřená. Zůstaňte s námi v pohybu aspoň online 🙂

Vaše podpora je pro nás důležitá. Podporujeme všechny členky ve zdravém cvičení a kvalitním životním stylu. Koukněte na video od Báry Makošové: Nepropásněte to!

přepis textu videa: Dobrý den, moje jméno je Barbora Makošová a zdravím Vás z Aury.
Už je to déle než týden, kdy jsme museli z nařízení vlády zavřít naše Aura Fit Lady Cluby.
Stýská se nám a doufáme, že reprodukční číslo šíření koronaviru se sníží, a Vaše číslo na váze dlouho neporoste. Situace je složitá a nezbývá nám nic jiného než to vydržet, překonat a těšit se na opětovné setkání.
Letos je prostě zvláštní doba, ale i tak se nám podařilo mnoho zlepšení. Povedlo se nám vytvořit naprosto úžasný tým trenérek, pro které je práce s Vámi radostí. Zlepšujeme vzhled a vybavení našich poboček, teď třeba řeším koženky ve Strašnicích. Jako podporu pro Vaše zdraví, jsme zavedli pitný režim s Auravodou. Otevřeli jsme třetí pobočku a Vy díky tomu můžete kluby střídat. Začali jsme spolupracovat s Multisportem a až budeme moci otevřít, využijete kartu ve všech našich klubech. Stejně tak kartu ActivePassy a další volnočasové stravenky a benefity, které jsou na trhu k dispozici. Připravili a připravujeme pro Vás spoustu výhodných akcí jako Léto v pohybu a Dny otevřených dveří…

Víme, že tato doba je náročná. Ale jedno je ověřené: cvičením budujeme kondici, fyzickou zdatnost a podporujeme psychickou pohodu.
Proto pevně věřím, že ačkoliv jsme ze dne na den přišli o příjmy, že nám nehrozí riziko ztráty našich klientek, jejichž důvěru jsme si léta těžce budovali.

Všechna členství našich klientek jsou pozastavena a po otevření je zase zaktivníme.

Vážíme si Vás a proto jsme si pro Vás nachystali akci Podpoř svou Auru (a svou imunitu) aneb Karma není zdarma. Jde se o limitovanou slevovou akci na budoucí členství i jednotlivé vstupové permanentky. Podpořte nás teď, kdy bez příjmů nám nájmy a další náklady zůstávají k úhradě, a my Vás na oplátku podpoříme v budoucnu při budování Vaší vysněné postavy, Vaší imunity a Vašeho tělesného a duševního zdraví.

Kdo rychle dává, dává dvakrát. Prosíme, buďte s námi v kontaktu. Staňte se našimi fanoušky na pobočkových sociálních sítích facebook, instagram, nebo na Tiktoku, Pinterestu. Odebírejte náš nový Youtube kanál, kde jsou i videa na domácí cvičení. Je nám jasné, že nikdo neví, jak dlouho tady bude korona krize. Ale věříme, že při dodržování všech hygienických pravidel je cvičení prospěšné. Pokud budete chtít využít nabídku na koronačlenství, volejte na pobočkové telefony a domluvte si způsob úhrady.
Děkujeme a těšíme se brzy v našich klubech „na cvičenou“.
Vaše Bára

Dovolte nám malé ohlédnutí:

Co vše jsme pro Vás za poslední rok v AURA klubech změnili a co se událo?

 1. Podařilo se nám sestavit naprosto úžasný tým trenérek, pro které je práce s Vámi radostí.

Podívejte se blíž na příběh naší Máji a její úspěch při změně životního stylu, motivaci Ivči pro cvičení, nebo změnu životních priorit Jindry.

 1. Neustále pro Vás zlepšujeme vzhled a vybavení našich poboček, ať už se jedná o úklid, nebo nové pomůcky na cvičení jako Ybell a BalancePods, nebo Vibrogym na Vinohradech, či Activebelly na pobočce Strašnická.
 1. Jako podporu pro Vaše zdraví jsme zavedli pitný režim s naší Auravodou a hodně z Vás Auraaqua využívá
 1. Připravili jsme spoustu zábavných akcí jako:
 1. Ano, otevřeli jsme již třetí pobočku do naší Aura rodiny a Vy díky tomu můžete navštěvovat všechny tři naše kluby a klidně je střídat!
 1. Zavedli jsme nové off peak členství a slevy pro studentky, důchodkyně a maminky na rodičovské dovolené
 1. Viděly jste už náš článek, kde shrnujeme Tipy, jak ušetřit za cvičení? Těsně před tím, než z rozhodnutí Ministra zdravotnictví došlo k omezení provozu, se povedlo zařídit spolupráci s Multisportem. Jakmile otevřeme, budeme kartu Multisport akceptovat v našich pobočkách. Stejně tak budete moci využívat ActivePass a další benefity a stravenky.

S AURA novinkami nekončíme, plánujeme další

I nadále pro Vás plánujeme spoustu novinek, akcí, zážitků a hlavně podpory při budování Vaší vysněné postavy, ale hlavně Vaší imunity a Vašeho zdraví!

Víme, že tato doba je náročná, těžká, mnoho z nás se obává nejistoty. My někdy také. Ale věřte, že jednu jistotu máme. Budováním naší kondice zvýšíme jak naší fyzickou zdatnost, tak i psychickou pohodu. A uděláme pro sebe víc, než když se budeme bát a budeme zavření doma. Choďte na sluníčko na procházky, doplňujte vitamíny C a D a zinek, potraviny a doplňky s omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami.

Naše fitness centra aktuálně uklízíme, dezinfikujeme a dodržujeme všechny bezpečnostní pravidla. Děláme drobné opravy.

Dobu nuceného uzavření fitek využíváme k perfektnímu úklidu a drobným renovacím
Dobu nuceného uzavření fitek využíváme k perfektnímu úklidu a drobným renovacím

Vás, našich klientek, si nesmírně vážíme a je pro nás samozřejmostí, že propadlé vstupy permanentek Vás necháme dochodit a všechny členství Vám automaticky prodloužíme o dobu uzavření fitness, stejně jako tomu bylo na jaře. To samé Vám můžeme slíbit, i kdyby se situace v budoucnu opakovala.

Ale i my máme prosbu a zároveň výhodu pro Vás!

1) Podpoř svou AURU a svou imunitu aneb KARMA NENÍ ZDARMA :O)

Stejně jako na jaře, si dovolíme ocitovat Českou komoru fitness, jejíž jsme členem:

Česká komora fitness doporučuje cvičení pro zvyšování imunity.
Česká komora fitness doporučuje cvičení pro zvyšování imunity

Majitelé fitness center se shodují v tom, že ačkoliv přišli o veškeré příjmy, spousta nákladů jim nadále zůstává (nájmy, mzdy, energie) a i do budoucna hrozí riziko ztráty klientů, jejichž základnu si těžce budovali.“

říká Česká komora fitness, kde je AURA členem

Nabízíme proto akci na naši podporu a zároveň výhodné předplatné, kdy můžete fitkám AURA pomoct přečkat těžší období s úhradou závazků. Kdo rychle dává, dává dvakrát. Jsme v tom spolu.

Tato nabídka podpory je jako dělaná pro ty z Vás, které vědí, že se k nám zase vrátí, ty, které jsou u nás spokojené a chtějí dlouhodobě cvičit, ale i pro ty z Vás, které se možná trochu bojí, co bude a chtějí to vzít jen „na zkoušku“. Všechny následující slevy můžete využít při nákupu pouze do konce října 2020. Nově zakoupená členství Vám začnou platit hned po opětovném otevření, nebo po vypršení Vašich předchozích zakoupených služeb.

Nabídka na zvýhodněné předplatné bude aktivní ještě [wpdevart_countdown text_for_day=“dní“ text_for_hour=“hodin“ text_for_minut=“minut“ text_for_second=“vteřin“ countdown_end_type=“date“ hide_on_mobile=“show“ end_date=“31-10-2020 13:00″ start_time=“1587137143″ end_time=“0,1,1″ action_end_time=“hide“ content_position=“center“ top_ditance=“10″ bottom_distance=“10″ ]Nabídka ukončena![/wpdevart_countdown]

Podpora 1: Sleva 15 % na členství AURA ROK ALL IN ONE

 • Možnost kombinovat neomezeně všechny naše služby (kruhový trénink, Betterbelly, Activebelly, Vacushape, lymfodrenáž, Rolletic, Vibrogym…)
 • Původní cena 15.000 Kč s 15% slevou → jen za 12.750 Kč = vychází na 1063 Kč/měsíčně za všechny služby neomezeně

Podpora 2: Sleva 30 % oproti běžnému ceníku:

 • Betterbelly, lymfodrenáž, Vacushape 1290 Kč → jen za 903 Kč
 • Rok off peak 7900 Kč → jen za 5530 Kč = tj. 460 Kč/měsíčně
 • 6M off peak 4900 Kč → se slevou za 3430 Kč = tedy za 572 Kč/měsíčně
 • 3M off peak 2900 Kč → jen 2030 Kč = tj za 677 Kč/měsíčně

Podpora 3: Sleva 40 % oproti běžnému AURA ceníku:

 • Roční členství: 11 900 Kč (992 Kč/měsíc) → se slevou jen za 7140 Kč (tedy 595 Kč/měsíčně)
 • 2 roky členství: 17 900 Kč (745/měsíc) → se slevou jen za 10.740 Kč (tj. 448 Kč/měsíčně)
 • 3 roky členství: 23 900 Kč (664/měsíc)jen za 14.340 Kč (tj. 398 Kč/měsíčně)

Podpora 4: Sleva 50 % oproti běžnému ceníku:

 • 6M členství: 7.900 Kč (1316/měsíc) → jen za 3950 Kč (tedy 658 Kč/měsíčně)
 • 3M členství: 5250 Kč (1750/měsíc) → jen za 2625 Kč (tj. 875Kč/měsíčně)
 • Permanentka 11 vstupů (platnost 1 měsíce): 1900 Kč (172Kč/vstup) se slevou jen za 950 Kč (86 Kč/vstup)
 • Permanentka 22 vstupů (platnost 2 měsíce): 2900 Kč (132Kč/vstup) se slevou jen za 1450 Kč (66 Kč/vstup)

Jak nabídku objednat a podpořit AURA kluby?

Objednat si toto korona zvýhodněné členství si můžete telefonicky na pobočkových číslech

Telefony má trenérka Ivča u sebe doma. Vaši volbu zvýhodněného členství může v našem evidenčním systému hned zadat, pro vystavení faktury, která Vám přijde emailem k úhradě obratem přes Vaše internetové bankovnictví.

Zavolejte si pro objednávku. Ivča Vám vystaví AURA fakturu na email a v klidu z domova můžete uhradit přes účet.
Zavolejte si pro objednávku. Ivča Vám vystaví fakturu na email a v klidu z domova můžete uhradit přes účet.

Budeme velmi rády, pokud se naši nabídku rozhodnete využít a podpoříte nás. Děkujeme!

2) sledujte AURU na sociálních sítích

Možná jste již našimi fanoušky na facebooku a instagramu. Ty jsou rozdělené na jednotlivé pobočky. Určitě si klikněte a staňte se fanoušky:

Pankrác:

Strašnice:

Vinohrady Jiřího z Poděbrad

Nově jsme také na sociální síti Pinterest, která je pro všechny pobočky stejná. Piny se speciálními cviky, sestavami cviků apod. Vyzkoušejte si odběr:

Oblíbená hlavně u mladší generace je také síť TikTok, kam dáváme zábavné videa a chystáme motivační vzkazy od Báry Makošové:

TikTok je nová síť oblíbená u mladší generace. Naše klientky si tady taky přijdou na své. Vyzkoušejte TikTok!

A na oblíbeném YouTube pro Vás máme třeba seznam cviků na strojích a budeme náš AURA kanál plnit užitečnými tipy například na cvičení na mezistanicích apod. Odebírejte nás, prosím:

3) dárek pro všechny – online cvičení na Youtube na doma, a přitom z prostředí AURA

Na jaře jsme pro Vás připravily sérii cvičení na doma. Určitě se Vám hodí, když si chcete zacvičit teď nebo do budoucna na dovolené apod.

Playlist se sériií videocvičení pro Vás
Cvičení s malou zátěží, připravte si 2 lahve s vodou
Video trénink se zaměřením na nohy a břicho
Video trénink s židlí jako cvičební pomůckou

Pojďme dělat společně vše proto, abychom současnou náročnou situaci zvládly překonat co nejdříve a hlavně ve zdraví.

Méně procent tuku v těle bývá častým cílem žen nejen v AURA
Méně procent tuku v těle bývá častým cílem žen

Těšíme se na normální stav. Nezapomeňte, že cvičení a péče o sebe zvyšuje imunitu.

Třeba se už s námi pravidelně otužujete. Nicméně, abyste péči o sebe nenechaly na až na rok 2021 jako ledňáčci, cvičte s námi již teď doma a těšte se na otevření fitek. Je ověřené studiemi, že kdo začne se cvičením v listopadu, má oproti ostatním náskok a udržitelnější dlouhodbé výsledky.

Nebuďte ledňáček, věnujte se pohybu a zdravému životnímu stylu celoročně a celoživotně ve Vašem AURA fitku.
Nebuďte ledňáček, věnujte se pohybu a zdravému životnímu stylu celoročně a celoživotně

Milé klientky, moc Vám děkujeme za Vaši přízeň a podporu

❤Vaše Bára, Ivča a všechny trenérky Aury

Shrnujeme přednosti Aura Fit Lady Club – přednosti kruhového tréninku

 • Efektivně posiluje Vaše svaly a srdce
 • Efektivně spaluje tuky a formuje naši postavu
 • Šetří naše klouby
 • Je nezbytný pro každého sportovce!
 • Rozvíjí naši flexibilitu
 • Za velmi krátký čas spálíme velké množství kalorií
Kruhový trénink AURA pro ženy na pístových strojích zlepšuje zdatnost
Kruhový trénink pro ženy na pístových strojích

Kruhový trénink je velice vhodný pro začátečníky, díky němu naberou základní sílu. Kruhový trénink je také skvělým tréninkem pro obnovení kondice po delší pauze. Velkou výhodu kruháče je, že se zapojí i srdce a kardiovaskulární systém. Zlepšuje se tedy kondice více komplexně. U klasického kulturistického tréninku se zlepšuje hlavně síla. Při kruhovém tréninku dochází k rovnoměrnému zatěžování jednotlivých svalových partií. Je také více šetrný k našim kloubům, než klasický kulturistický trénink. Jeho výhodou je, že jej lze rychle odcvičit. Je vhodný tedy pro ty, kteří mají na trénink pouze málo času.

Přínosy BetterBelly

 • Stimuluje pálení tuku
 • Zvyšuje hodnotu bazálního metabolismu
 • Snižuje bolest zad
 • Zlepšuje regeneraci
 • Zvyšuje pružnost svalů a kloubů
 • Odstraňuje toxiny z těla
 • Pomáhá při bolestech spojených s ženskou periodou
 • Podporuje klidný spánek
BetterBelly v AURA nás baví
Užijte si chvilku sama pro sebe na BetterBelly.

Normálně, břicho zůstává na povrchu studené, i když cvičíte s velkou intenzitou. To je také důvodem, proč je tak těžké v oblasti břicha zhubnout. Pokud použijete pás Better Belly, všimněte si, že tuk pod kůží na Vašem břiše se může více zahřívat. Infračervené záření podporuje zrychlený oběh krve ve Vašem těle. Tepelné záření v pásu Better Belly působí se silou až 55 stupňů Celsia. Protože budete zároveň mírně intenzivně cvičit, Vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší o 100%!

Plusy ActiveBelly

ActiveBelly je břišní pás, který stimuluje prokrvení podkoží v problematických partiích střídavým napouštěním a vypouštěním tlakových komor a tím redukuje nadbytečné zásoby depotního tuku. Střídavým tlakem je aktivován metabolismus tuků a pohybem i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin.

Co pro Vás udělá Rolletic

 • Zpevňuje Vaše tělo s dlouhodobým efektem
 • Tvaruj tělo bez nepříjemného „jojo efektu“
 • Lze ho využívat takřka každý den
 • Lze cvičit bez asistence další osoby
 • Dobré výsledky jsou ověřeny mnoha lety praxe a zkušenostmi uživatelek
 • Je vhodný pro používání v estetice i ve sportu
Dobré výsledky díky rolletic jsou ověřeny mnoha lety praxe a zkušenostmi AURA klientek
Dobré výsledky díky rolletic jsou ověřeny mnoha lety praxe a zkušenostmi uživatelek

Výhody členského klubu

 • přátelská klubová atmosféra
 • dlouhodobé cvičební plány s možností přerušení
 • omezený počet členů pro Váš komfort
 • vstup pouze pro ženy
 • zkušené a ochotné trenérky
 • čistota, na kterou klademe vysoký důraz
 • kosmetické přípravky a hygienické pomůcky v šatnách
 • výborná dopravní dostupnost – Metro A Strašnická a Jiřího z Poděbrad, metro C Pankrác
 • unikátně a stylově připravené prostory
Klubové AURA členství s výhodami garancí
Klubové členství s výhodami garancí