fbpx

Co říkají členky?

Milá reference od paní Frejové 🙂

Paní Fajkusová

paní Čadilová: „Cvičení je úžasný relax nejen pro tělo, ale i pro duši“

paní Klepetková: „BetterBelly bych všem doporučila. Nejen proto, že si zlepšíte kondičku a příjemně si zasportujete, ale i proto, že můžete udělat něco pro svoji postavu

paní Čihulová: „Mám to blízko, můžu přijít kdykoliv. Jsem vždy vítána s úsměvem, jsou mi sympatické rady ke cvičení. Za dobu cvičení víc vydržím, zhubla jsem. 100% spokojenost“

paní Anna Navrátilová: „Kruháč ve fitku mi dal radost z pohybu. Jsou tam příjemné a ochotné cvičitelky. Cítím se tam dobře a ještě jsem zhubla“

aura reference str Lída Barová

aura reference str Lída Barová

aura reference str Karolína Pospíšilová

aura reference str Karolína Pospíšilová

paní Fendrychová: „Cvičení mi moc vyhovuje, jsem moc spokojená s formou cvičení. Trenérky jsou moc fajn, vždy poradí. Jsou ochotné a příjemné“

reference členky paní Alžběty Bublanové

paní Filipová: „Super. Nejvíc maximálně spokojená“

paní Janoušková: „Moc príma cvíčo, chválím vše“

paní Miluše Truksová: “Kruhový trénink, kolektiv trenérek, ale i společnost lidí, mě úplně pohltila. Každý večer už se nemohu dočkat nového dne, až si znova půjdu zacvičit. Kruhový trénink mě strašně baví, jen díky němu se cítím skvěle. Člověk má najednou energie, že by jí mohl rozdávat.  Cvičení je velice rozmanité a i když se to nemusí někomu zdát, může si zacvičit kdykoliv a kdekoliv a někdy i venku na speciálních akcích… Přeju vám, aby se vám i nadále dařilo. Miluška =)”

paní Adéla Kusaníková: Moc se mi tu líbí, zatím sem chodím moc krátce na to, abych měla nějaké výsledky, ale věřím, že se dostaví =) Rozhodně mám dobrý pocit a skvělou náladu vždy, když odcházím.”

paní Alena Charouzková: “Ráno mě nutíte vstát, nechce se mi, ale pak jsem ráda, že jsem si zacvičila. Odcházím plná síly a elánu. Děkuji Vám.”

paní Jiřina Syrovátková: “Zkrátka supééér!”

paní Kateřina Sladovníková: “Jsem moc spokojená. Teprve u vás mě cvičení začalo bavit. Ačkoliv jsou to malé prostory, prostředí je velmi příjemné a domácí, vč. personálu. 😉 Děkuji.”

slečna Váňová: „Cvičení v u vás je nejlepší. Chodím sem moc ráda :-)“

aurafit zkušenost str Ivana Koudelková

aurafit zkušenost str Ivana Koudelková

aurafit refernce zkušební trénink Lucie Šůcha Číhalová

aurafit refernce zkušební trénink Lucie Šůcha Číhalová

paní Jitka Langhamrová: “Velmi ráda se vracím, již poněkolikáté. Je tu krásné prostředí, čisto, výborné a milé trenérky, prima kolektiv!”

paní Zdenka Weigertová: “Příjemné protažení v kteroukoli denní dobu v hezkém prostředí a bezva kolektivu.”

reference členky paní Alžběty Bublanové

paní Eva Přibylová: “Fitko se mi líbí moc, pohyb mě konečně baví, výsledky také jsou, trenérky také vždy ochotné a milé!”

anonymní: “Fitko mě baví, fajn jsou všechny cvičitelky, každá mi dá něco jiného, hlavně jsou příjemné a vstřícné. Cvičení mi dodalo fyzičku, sebevědomí, zhubla jsem a cítím se lépe. Těším se na prima atmosféru v rámci ženského kolektivu. Děkuji za akce, které nás stmelují a jsou fajn.”