fbpx

Reference klientek AURA Fit Lady Club

12 let od reference klientek

Jsme tu s vámi již více než 12 let. Děkujeme!

V AURA Fit Lady Club Praha si zakládáme na rodinné atmosféře. Působíme v Praze více než 12 let a za tu dobu jsme nasbíraly mnoho zkušeností, ze kterých těžíte hlavně vy, naše klientky.

reference01a od reference klientek
reference11 od reference klientek
reference14 od reference klientek

paní Fendrychová: „Cvičení mi moc vyhovuje, jsem moc spokojená s formou cvičení. Trenérky jsou moc fajn, vždy poradí. Jsou ochotné a příjemné“

paní Anna Navrátilová: „Kruháč ve fitku mi dal radost z pohybu. Jsou tam příjemné a ochotné cvičitelky. Cítím se tam dobře a ještě jsem zhubla“

paní Adéla Kusaníková: Moc se mi tu líbí, zatím sem chodím moc krátce na to, abych měla nějaké výsledky, ale věřím, že se dostaví =) Rozhodně mám dobrý pocit a skvělou náladu vždy, když odcházím.”

paní Klepetková: „BetterBelly bych všem doporučila. Nejen proto, že si zlepšíte kondičku a příjemně si zasportujete, ale i proto, že můžete udělat něco pro svoji postavu

reference členky paní Šárky Málkové

paní Alena Charouzková: “Ráno mě nutíte vstát, nechce se mi, ale pak jsem ráda, že jsem si zacvičila. Odcházím plná síly a elánu. Děkuji Vám.”

paní Jiřina Syrovátková: “Zkrátka supééér!”

paní Kateřina Sladovníková: “Jsem moc spokojená. Teprve u vás mě cvičení začalo bavit. Ačkoliv jsou to malé prostory, prostředí je velmi příjemné a domácí, vč. personálu. 😉 Děkuji.”

paní Zdenka Weigertová: “Příjemné protažení v kteroukoli denní dobu v hezkém prostředí a bezva kolektivu.”

paní Jitka Langhamrová: “Velmi ráda se vracím, již poněkolikáté. Je tu krásné prostředí, čisto, výborné a milé trenérky, prima kolektiv!”

paní Miluše Truksová: “Kruhový trénink, kolektiv trenérek, ale i společnost lidí, mě úplně pohltila. Každý večer už se nemohu dočkat nového dne, až si znova půjdu zacvičit. Kruhový trénink mě strašně baví, jen díky němu se cítím skvěle. Člověk má najednou energie, že by jí mohl rozdávat.  Cvičení je velice rozmanité a i když se to nemusí někomu zdát, může si zacvičit kdykoliv a kdekoliv a někdy i venku na speciálních akcích… Přeju vám, aby se vám i nadále dařilo. Miluška =)”

reference členky paní Alžběty Bublanové

paní Eva Přibylová: “Fitko se mi líbí moc, pohyb mě konečně baví, výsledky také jsou, trenérky také vždy ochotné a milé!”

anonymní: “Fitko mě baví, fajn jsou všechny cvičitelky, každá mi dá něco jiného, hlavně jsou příjemné a vstřícné. Cvičení mi dodalo fyzičku, sebevědomí, zhubla jsem a cítím se lépe. Těším se na prima atmosféru v rámci ženského kolektivu. Děkuji za akce, které nás stmelují a jsou fajn.”

reference05a od reference klientek
reference17 od reference klientek