fbpx

Trenérky v AURA Fit Lady Club Praha

S kým se na našich pobočkách setkáváte?

Sehraný tým trenérek, které jsou Vám k dispozici kdykoli při Vašem cvičení. Která trenérka Vás zaujala?

Magda

Ivana: fitness je pro mě životní styl. Sama jsem pod vedením několika trenérů, protože učený z nebe nespadl a vždy je co zdokonalovat.

Fitness je moje vášeň. Pomůžu ráda s motivací a budu inspirovat k dosažení Vašich cílů!

Katka

Patricie: jsem hráčka a teď i trenérka badmintonu, dělám jógu a tancuji, twerk, box a fitness. Posilování a překonávání limitů mě baví.

Ráda motivuji další lidi ke splnění jejich přání!

Nela

Stella: hrála jsem 9 let házenou a plynule přešla na posilování, kterému se věnuji naplno. Věřím, že si vyjdeme vstříc a námaha bude zároveň i zábava 🙂

Nechybíš tady?

Možná je čas stát se součástí našeho týmu.

Více info ohledně nové kariéry.

Šarlota

Petra: moje studia v oblasti sportu: škola Slavia fitness – osobní trenérka, Sokol – trenérka. Mezi mé koníčky patří sport a děti. Ve volném čase se věnuji cyklistice, plavání, lyžování, bruslení a samozřejmě fitness.

„Cvičení je jako manželství – nemůžete při něm podvádět a čekat, že to bude fungovat.“

 

Tere

Marcela

Anežka

Kateřina: vystudovaná wellness specialistka na fakultě Palestra, výživová poradkyně, manažerka, maminka malého Matyáše a nově Jonáška, amatérská herečka, triatlonistka, nadšená cestovatelka a kuchařka :o)

Klára

Monika: Fitness je pro mě každodenní odreagování, je součástí mého života.

„Každý den je šance změnit tvůj život. Slzy ti přinesou soucit. Pot ti přinese výsledky.“

Lucie:

Studuji výživové poradenství na VŠTVS Palestra a vystudovala jsem SŠ obor sportovní a rekondiční masér. Jsem zastáncem toho, že zdravý životní styl = balanc a fyzická i psychická pohoda.

Pojďte si se mnou zacvičit, ať vyplavíme naše skvělé hormony štěstí. Endorfiny pomohou k lepší náladě a spokojenosti 🙂

„Jediným tvým limitem jsi ty sama!“

Radka: Studuji obor nutriční terapie, působím jako brankářka v extraligovém florbalovém týmu Panthers Praha.
Mým cílem je ukázat, že strava a výkon spolu úzce souvisí. 🙂 Není na co čekat, pojďme se do toho společně pustit.

„Nezáleží, kde máme v životě startovní bloky. Důležité je, kam dohlédne naše mysl!“

Anička: studuji filmovou školu a od 4 let se věnuji sportu. Závodně jsem dělala gymnastiku, pak atletiku a tenis. Ráda chodím běhat a také se věnuji natáčení a focení.

Nepřestávej, dokud na sebe nebudeš hrdá!

Terka 🙂

Eliška: studuji a zajímám se především o lidskou mysl. Sportuji každý den, protože mě to dělá šťastnou a je to zároveň nejlepší lék pro tělo i psychiku.

„Každý má právo na svůj osobní úspěch!“

Marie: Miluju cvičení a zajímám se o životosprávu. Zdraví je na prvním místě a měli by na to všichni dbát.

„Motivaci získáš, ale disciplínu si musíš vybojovat!“

Eliška: studuji VŠE, hrála jsem badminton, momentálně tenis a fitness. Baví mě zdravý životní styl a cestování.

„Když ztratíš motivaci, vzpomeň si, proč jsi vlastně začal“

Zuzka: odmalička sportuji, lyžování a cyklistika doplněná atletikou. Od mala jsem závodně tancovala. Od 16 let se zajímám o fitness. Absolvovala kurzy včetně EMS. Jsem extrovert a předávám co znám dál. Pojďme společně do toho!

Miluj a užívej si to, co děláš!

Katka: dříve jsem dělala kajak, dnes převážně posilování, fitness a fotografování. Ráda pomáhám lidem a neustále se učím nové věci.

„Síla nepochází z fyzických schopností, ale nezlomné vůle.“

Katka: mým zájmem je zdravý životní styl, ráda chodím do fitka, cvičím jógu a miluji dlouhé procházky. Zajímám se o umění, galerie, muzea a chodím s přáteli do divadla a kina.

Gabriela

Eliška

Bára

Jindra: jsem jako Vy, pracuji, nestíhám, na spoustu věcí nemám čas. Cvičení mi dává sílu vše zvládnout!

“Train Hard or Go Home!”

Julie: mám trenérskou licenci a trénuji malé florbalové naděje. Miluji sport, nejvíce mě zaujal florbal a posilování. Jo a začala jsem dělat judo 😀

Simona: Studuji na VŠE, dříve jsem závodně tancovala disco dance a hrála tenis. Nyní se věnuji fitness, jako koníčky mám inline skating, pečení, dlouhé procházky a cestování.

Nechybíš tady?

Možná je čas stát se součástí našeho týmu.

Více info ohledně nové kariéry.

Trenérka a vedoucí všech fitek Bára: Barbora Makošová

Jaké jsou Tvé zájmy? Mezi mé zájmy patří vycházky v přírodě, sport, četba a všechno, u čeho se pobavím 🙂 Teď aktuálně nejvíc můj malý syn Adam a moje Výzvy ve fitku.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Úplně nejradši se bavím a poznávám lidi, nejen ty nové v mém životě…

Proč Aura Fit Lady club? Protože má opravdu atmosféru klubu, ženy sem chodí rády a Aura je pro ně místem, kam patří. Navíc kombinace silového tréninku a aerobního pohybu na mezistanicích přináší své výsledky, o BetterBelly nemluvě. A to je pro mě důvod, proč to dělám. Baví mě pomáhat lidem, protože to má smysl…

Co na sobě máš ráda a co tě naopak štve? Dokážu na všem najít něco pozitivního a život brát s úsměvem. Naopak mě štve, že jsem důvěřivá a naivní a leckdo toho může využít.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Mezi mé nejoblíbenější cviky patří dřepy a sumo dřepy. Nedá se říct, že úplně nenávidím, ale moc nemusím kliky, pánský klik nedám ani jeden a dámské mě vážně nebaví 🙂

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych na něj opravdu chtěla zapůsobit, určitě bych zvolila Low Carb menu – kuřecí vývar se zeleninou, grilované kuřecí maso s celerovými hranolky, a jako sladkou tečku na závěr – čokoládový krém z avokáda.