fbpx

S kým se na našich pobočkách setkáváte?

Sehraný tým trenérek, které jsou Vám k dispozici kdykoli při Vašem cvičení. Která trenérka Vás zaujala?

Valča: dokončuji obor sportovní management. Mojí vášní je odmalička sport a tanec. Před 5 lety jsem začala s fitness.  V roce 2019 jsem odstartovala kariéru v bikini fitness. Baví mě předávat zkušenosti ženám a motivovat je!

Ivana: fitness je pro mě životní styl. Sama jsem pod vedením několika trenérů, protože učený z nebe nespadl a vždy je co zdokonalovat. Fitness je moje vášeň. Pomůžu ráda s motivací a budu inspirovat k dosažení Vašich cílů!

Syuzana: baví mě kangoo jumps, fitness a wellness. Ráda Vás uvidím na Pankráci. Dokončuji aktuálně SŠ Managementu a služeb. Motto: “Nikdy se nesrovnávej s jiným, vždy se srovnávej jen sama se sebou”

Paulína: jsem tanečnica Twerku. Aktuálně se vzdělávám také v tanečních stylech Pole Dance a Exotic. Studuji psychologii a ráda motivuji ženy ke cvičení nebo tanci, protože pravidelný pohyb probouzí v ženách sebelásku a pozitivní vnímání vlastního těla.

Dominika: sport a fitness jsou mým životním koníčkem. Pokud netrávím čas ve fitku, dělám box, plavání nebo jezdím na koni.

Příjďte si se mnou zacvičit a nasbírat všechnu tu pozitivní energii 🙂

Monika: pohybu se věnuji odmalička aktivně. Hned jak jsem přestala hrát házenou, jsem se dala na tanec. Hodně času jsem strávila jako animátorka. Ráda točím na kameru svá oblíbená comedy videa. Těším se na vás při cvičení!

Nechybíš tady?

Možná je čas stát se součástí našeho týmu.

Více info ohledně nové kariéry.

Adéla: pracuji na sobě posilováním a během, baví mě různé druhy kardia. Miluji tanec, kterému se věnuji odmalička. Volný čas trávím s přáteli a rodinou.

Markéta: mám trenérský kurs pro atletickou přípravku, jsem animátorka a instruktorka inline bruslení. Baví mě atletika a cvičení – miluju hormony štěstí. Baví mě cestování a šíření pozitivní energie!

Eliška: s nadšením věnuji zdravému životnímu stylu, fitness a pohybu. Odmalička mě to táhlo k tanci a pak mě pohltila posilovna. Rada vařím, peču a zkouším recepty ve zdravém stylu 🙂

Majda: mezi mé oblíbené sporty patří bojová umění. Ráda posiluji a rekreačně plavu. Neodmítnu návštěvu galerie s přáteli nebo saunový ceremoniál. Pohyb miluju, co vy? Uvidíme se brzo ve fitku?

Kateřina: vystudováná wellness specialistka na fakultě Palestra, výživová poradkyně, manažerka, maminka malého Matyáše, amatérská herečka, triatlonistka, nadšená cestovatelka a kuchařka :o)

Katka: amatérská nadšenkyně do každé pohybové aktivity 🙂 Miluji míčové sporty, fitness, jízdu na inline bruslích, běh, čerstvý vzduch a zdravý životní styl.

Nicol: sport je pro mě relax, odpočinek a dobíječ energie. Miluju kontakt s lidmi a tak jsou pro mě všechna cvičení velkou zábavou, od jógy až po kruháč.

Izabela: mám taneční konzervatoř a od svých šesti let se věnuji Disco dance a tenisu. Kromě kardia a posilování mám i znalosti v oblasti protahování a flexibility 🙂

Markéta: absolventka oboru Výživa a potraviny, baví mě sport od kruháče přes silové cvičení taky běh, kolo a plavání. Miluji zdravou a hlavně chutnou stravu, cestování a poznávání nových lidí, rodina, kamarádi a hudba.

Mína: mám náročnou profesi producentky a ve fitku s vámi můžu vypnout a odreagovat se. V zimě mi pomáhá snowboard a surf, na Pankráci ve fitku jsem se našla a ráda se s Vámi uvidím!

Katka: mým zájmem je zdravý životní styl, ráda chodím do fitka, cvičím jógu a miluji dlouhé procházky. Zajímám se o umění, galerie, muzea a chodím s přáteli do divadla a kina.

Veronika: studuji tělesnou výchovu na Univerzitě Karlově. Vrcholově se věnuji atletice a sport je mojí vášní. Svou lásku k pohybu ráda předávám dál. Volný čas trávím s rodinou a přáteli. Těším se na Vás!
“Když nemůžeš, můžeš ještě 3x tolik!”

Betty: studentka FTVS Tělovýchova a sport, fitness posrtu se věnuji přes pět let pod vedením trenéra. Sport je klíč ke štěstí, vypnu hlavu od starostí a užívám si trénink a záplavu endorfinů. Ráda plavu, miluji zdravý životní styl a vše s ním spojené.

Diana: sport a závodní tanec, aerobic, břišní tance, florbal a milovaná Zumba. Ráda se ve fitku vyřádím při pořádném kardiu a v létě při venkovních sportech. Sport a cvičení si nedokáu představit bez hlasité hudby!

Jindra: jsem jako Vy, pracuji, nestíhám, na spoustu věcí nemám čas. Cvičení mi dává sílu vše zvládnout!

“Train Hard or Go Home!”

Karolína: jsem tanečnice v pražských muzikálech a zároveň tanec vyučuji. Pohyb je součástí každého mého dne. Ráda kromě tance běhám, plavu a trávím čas v přírodě. Taky ráda peču 😀

Nechybíš tady?

Možná je čas stát se součástí našeho týmu.

Více info ohledně nové kariéry.

Natálie: vystudovala obor sociální činnost. Odmalička se věnuji tanci a jsem trenérka tanečních lekcí. Ráda komunikuji a pracuji s ženami. Zajímám se o různé sporty a zdravý životní styl.

“Vždy věř tomu, co sis jednou vysnila”

Tereza: studentka gymnázia, která se zajímá o zdravý životní styla cvičení. Celý život se věnuji různému typu sportů jako závodní tancování nebo box. Volný čas trávím s přáteli. Hlavní je pro mě dobrá společnost a nálada 😀

Trenérka a vedoucí všech fitek Bára: Barbora Makošová

Jaké jsou Tvé zájmy? Mezi mé zájmy patří vycházky v přírodě, sport, četba a všechno, u čeho se pobavím 🙂 Teď aktuálně nejvíc můj malý syn Adam a moje Výzvy ve fitku.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Úplně nejradši se bavím a poznávám lidi, nejen ty nové v mém životě…

Proč Aura Fit Lady club? Protože má opravdu atmosféru klubu, ženy sem chodí rády a Aura je pro ně místem, kam patří. Navíc kombinace silového tréninku a aerobního pohybu na mezistanicích přináší své výsledky, o BetterBelly nemluvě. A to je pro mě důvod, proč to dělám. Baví mě pomáhat lidem, protože to má smysl…

Co na sobě máš ráda a co tě naopak štve? Dokážu na všem najít něco pozitivního a život brát s úsměvem. Naopak mě štve, že jsem důvěřivá a naivní a leckdo toho může využít.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Mezi mé nejoblíbenější cviky patří dřepy a sumo dřepy. Nedá se říct, že úplně nenávidím, ale moc nemusím kliky, pánský klik nedám ani jeden a dámské mě vážně nebaví 🙂

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych na něj opravdu chtěla zapůsobit, určitě bych zvolila Low Carb menu – kuřecí vývar se zeleninou, grilované kuřecí maso s celerovými hranolky, a jako sladkou tečku na závěr – čokoládový krém z avokáda.

Trenérka Anet: Aneta Brunerová

Jaké jsou tvé zájmy? Kromě pohybu hudba – od malička hraju na různé hudební nástroje; četba – od Rowlingové po Kanta; cestování – od Vysočiny po celý svět. Kniha, moře, slunce, kecky, harmonie a přátelé.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Nejraději vstávám dřív, než celý svět a trávím čas sama se svými myšlenkami při procházce přírodou. A možná právě proto, že mi to vstávání tak často nevychází, si to tak užívám.

Proč Aura? Mám ráda atmosféru rodinného fitka, kam člověk chodí nejen pro motivaci a pár deci potu, ale i proto, že to tam má rád a cítí se tam být sám sebou.

Co máš na sobě ráda a co tě naopak štve? Mám na sobě ráda, že se dokážu mít ráda i přes všechny ty věci, co mě na sobě štvou.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? 🙂 Jsem zastánkyní (a možná i tvůrkyní) motta Plank for Life!, což přijde vtipné nejspíš jenom mně a rozhodně ne těm, které do planku nutím. Tváří se potom jako bych se tvářila já, kdyby mě někdo nutil do výpadů s výskokem.

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych chtěla zapůsobit hluboce, radši bych pro jistotu nevařila vůbec – ale kdyby nebylo nazbyt, udělala bych třeba vietnamské letní závitky, nebo špagety á la moje chuťo vé buňky, se spoustou brokolice a kukuřice.