fbpx
Alžběta Bublanová cvičí BetterBelly

Zkušenosti s BetterBelly

autor: | 30. 8. 2019

Naše členka Alžběta Bublanová se podělila o zkušenosti s cvičením Betterbelly 🙂 V naší fitness kardiozóně používáme eliptikaly, které jsou pro ženy nejvhodnější. A pro celkové formování postavy a zlepšené spalování tuků je super kruhový trénink na pístových strojích!

Alžběta píše:

Better Belly: cvičení, které mi usnadnilo hubnutí

Tak jsem se hecla a na Better Belly šla. Jde o metodu, která vám pomůže nejen zhubnout, ale získat i štíhlý pas. No ale nebudeme předbíhat!

Betterbelly na hubnutí bříška

V kardiozóně si při cvičení Betterbelly můžete zkouknout prima seriál nebo probrat novinky s dalšími členkami 🙂

Nejdříve ze všeho si totiž musíte dodat odvahy a na Better Belly se přihlásit, klidně je možnost si vyzkoušet první kolo zdarma, a pokud se vám to zalíbí, tak se pak upíšete ďáblu, tedy sportovnímu tréninku, který je třikrát týdně po dobu jednoho měsíce. Docela makačka. Já jsem tedy teprve na začátku, při psaní tohoto článku, ale ptejte se mne klidně na fb i teď, jak to dopadlo 🙂

Proč si trochu nepomoci vědou?

A jak Better Belly funguje? Pomocí infračerveného tepelného záření, které dosahuje až šedesáti stupňů se vaše tuky pěkně „smaží“ a zrychlí se krevní oběh v těle. Díky téhle vychytané a ověřené technologii se spalují tuky nejen na břiše, ale i na bocích. Zní to složitě? Ale je to jednoduché. Trenérka mi omotala břicho fólií, přikryla to pásem Better Belly a já se pustila do cvičení na trenažeru a užívala si teplo, které mi spalovalo tuky.

Díky BetterBelly pásu spalujete tuky dvojnásob

V AuraFit ženském fitku na Jiřáku to mají vychytané a na Better Belly mají speciální místnost, kde si můžete pustit film a zapomenout na to, že si dáváte do těla. Navolíte si dobu, po kterou chcete cvičit, a poté se pás sám vypne. To je pro vás znamení, že se můžete odzbrojit a sundat i fólii. Pro začátek jsem zvolila půl hodinu a americkou komedii. Prvních deset minut jsme se s Better Belly oťukávaly a pak jsem přidala zátěž na trenažeru. Břicho se pod pásem začalo čím dál více zahřívat, až jsem se ve své paranoidní představě začala obávat, jestli se od něj nemohu nějak spálit. Trenérka mě ale ujistila, že tohle nehrozí, jde jen o pocit. Nicméně teplo způsobilo, že jsem se na břiše zpotila o dost více než kdybych jen cvičila. Tak tohle si musím dát ještě párkrát znovu, až budu potřebovat bříško doladit.

Better Belly:

  • Efektivní spalování tuků
  • Zrychlení krevního oběhu
  • Proti bolestem zad
  • Lepší spánek
  • Regenerace