hubnutí není o štěstí, ale o snaze

Výzva s Bárou – začněte se mnou!

autor: | 18. 5. 2020

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print

Zdravím vás všechny, teď už zase z Aury 😍 Tohle je moje Výzva, půjdete do toho se mnou? Možná to bude o štěstí, možná spíš o velkém úsilí, ale věřím, že se zadaří 🍀

Adámkovi, mému druhému synovi 👩‍👦‍👦, budou zanedlouho 3 měsíce. Letí to a já chci, aby naše děti měly zdravou a krásnou maminku 🙋. Znáte ten pocit, kdy během těhotenství trpíte nevolnostmi a nechutenstvím a věříte, že přebytečná kila necháte v porodnici? Já NE! Obě těhotenství jsem o nevolnostech neměla ani zdání 🤷 ale poporodní kila navíc se mě drží jako klíště 🙈 🙉🙊.

Po prvním porodu jsem neměla o zdravém způsobu života ani potuchy, tak trvalo dost dlouho, než jsem nadváhu shodila. Nakonec se díky kruháči podařilo. Uběhlo pár let a já opět po porodu “překypuji láskou”. 👀

Tentokrát se do kondice zvládnu dostat rychleji. Pevně v to věřím a doufám, že mne podpoříte taky a budu pro Vás inspirací. Máme přece skvělý tým trenérek, které mi dají do těla a pomohou v cestě k 🙏 lepší postavě. Jdu se svou kůží na trh a doufám, že mě podpoříte a zacvičíme si společně. Ať už na pobočkách, které jsou uklizené a pravidelně dezinfikované a já se tam cítím bezpečně, jako doma (i s kojencem). Nebo venku na čerstvém vzduchu, kde můžeme cvičit a chytat bronz zároveň.

jak vidíte, zkouším i novinky Ybell a Bosu Pods

Protože zdravý styl života je o pohybu, ale i o jídle, budu s Vámi sdílet své recepty a stravovací návyky 🧀🍎🍍🥒🌶. Inspiraci, jak, kdy a co jíst, budu čerpat na výživových seminářích Připrav se do plavek 🌅 na letní sezónu.

Semináře budou probíhat v Aura Fit Lady Club Jiřího z Poděbrad a těším se, že se tam s Vámi potkám a pokecáme, jaké jsou naše tipy, zvyky a zlozvyky ve stravě. A protože spousta z nás zapomíná na pitný režim, který je důležitý, připravujeme pro Vás skvělou akci. Tak abychom na tekutiny 🥛 nezapomínaly, odplavily škodlivé látky a hydratovaly se.

a bříško vyladím díky BetterBelly

Já už se moc těším až od pondělí 18.5.2020 začnu a budu s Vámi sdílet tipy na cviky, na recepty, aktuální info z poboček a půjdu na trh i s mými výsledky. Sledovat mě můžete na facebooku JZP nebo STR (doufám, že všechny sledujete naše fb). A nebo instagramu (aurajzp,  aura_strasnicka) a pravidelně i v Auře, kde budu cvičit a uvidíme se často.

Výsledky chceme vidět každá, VYZÝVÁM VÁS, pojďme do toho spolu nebo proti sobě, ale udělejme něco pro SEBE! 

Protože jsem soutěživý typ, ale mám ráda i vzájemnou podporu, celé mé snažení o vysněnou postavu jsem pojala jako výzvu. Jako Výzvu s Bárou. Proto Vás prosím, abyste na facebooku a instagramu nejen sledovaly, ale i komentovaly a šly do toho se mnou. 

❤Vaše Bára

těším se, že brzo zvládnu kliky na Bosu Pods jako naše Ivanka a ostatní trenérky

Co o nás říkají naše klientky?

 

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print