fbpx
hubnutí není o štěstí, ale o snaze

Výzva s Bárou – začněte se mnou!

autor: | 18. 5. 2020

Zdravím vás všechny, teď už zase z Aury 😍 Tohle je moje Výzva, půjdete do toho se mnou? Možná to bude o štěstí, možná spíš o velkém úsilí, ale věřím, že se zadaří 🍀

Adámkovi, mému druhému synovi 👩‍👦‍👦, budou zanedlouho 3 měsíce. Letí to a já chci, aby naše děti měly zdravou a krásnou maminku 🙋. Znáte ten pocit, kdy během těhotenství trpíte nevolnostmi a nechutenstvím a věříte, že přebytečná kila necháte v porodnici? Já NE! Obě těhotenství jsem o nevolnostech neměla ani zdání 🤷 ale poporodní kila navíc se mě drží jako klíště 🙈 🙉🙊.

Po prvním porodu jsem neměla o zdravém způsobu života ani potuchy, tak trvalo dost dlouho, než jsem nadváhu shodila. Nakonec se díky kruháči podařilo. Uběhlo pár let a já opět po porodu „překypuji láskou“. 👀

Tentokrát se do kondice zvládnu dostat rychleji. Pevně v to věřím a doufám, že mne podpoříte taky a budu pro Vás inspirací. Máme přece skvělý tým trenérek, které mi dají do těla a pomohou v cestě k 🙏 lepší postavě. Jdu se svou kůží na trh a doufám, že mě podpoříte a zacvičíme si společně. Ať už na pobočkách, které jsou uklizené a pravidelně dezinfikované a já se tam cítím bezpečně, jako doma (i s kojencem). Nebo venku na čerstvém vzduchu, kde můžeme cvičit a chytat bronz zároveň.

aura bara a ivana od Výzva s Bárou - začněte se mnou!
jak vidíte, zkouším i novinky Ybell a Bosu Pods

Protože zdravý styl života je o pohybu, ale i o jídle, budu s Vámi sdílet své recepty a stravovací návyky 🧀🍎🍍🥒🌶. Inspiraci, jak, kdy a co jíst, budu čerpat na výživových seminářích Připrav se do plavek 🌅 na letní sezónu.

Semináře budou probíhat v Aura Fit Lady Club Jiřího z Poděbrad a těším se, že se tam s Vámi potkám a pokecáme, jaké jsou naše tipy, zvyky a zlozvyky ve stravě. A protože spousta z nás zapomíná na pitný režim, který je důležitý, připravujeme pro Vás skvělou akci. Tak abychom na tekutiny 🥛 nezapomínaly, odplavily škodlivé látky a hydratovaly se.

aura bara betterbelly od Výzva s Bárou - začněte se mnou!
a bříško vyladím díky BetterBelly

Já už se moc těším až od pondělí 18.5.2020 začnu a budu s Vámi sdílet tipy na cviky, na recepty, aktuální info z poboček a půjdu na trh i s mými výsledky. Sledovat mě můžete na facebooku JZP nebo STR (doufám, že všechny sledujete naše fb). A nebo instagramu (aurajzp,  aura_strasnicka) a pravidelně i v Auře, kde budu cvičit a uvidíme se často.

Výsledky chceme vidět každá, VYZÝVÁM VÁS, pojďme do toho spolu nebo proti sobě, ale udělejme něco pro SEBE! 

Protože jsem soutěživý typ, ale mám ráda i vzájemnou podporu, celé mé snažení o vysněnou postavu jsem pojala jako výzvu. Jako Výzvu s Bárou. Proto Vás prosím, abyste na facebooku a instagramu nejen sledovaly, ale i komentovaly a šly do toho se mnou. 

❤Vaše Bára

aura ivana bosu pads od Výzva s Bárou - začněte se mnou!
těším se, že brzo zvládnu kliky na Bosu Pods jako naše Ivanka a ostatní trenérky

Co o nás říkají naše klientky?