auraaqua voda zdarma

Nabito na červen: voda zdarma v akci Pitný režim a soutěž o měsíc cvičení #auraaqua

autor: | 30. 5. 2020

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print

Zdravíme vás všechny! Asi jste se už setkaly s pojmem pitný režim a víte, že je přiměřená hydratace důležitá. U nás máte teď k ionťáku vodu zdarma! Zlepšíte svůj pitný režim před létem v rámci Výzvy s Bárou?

Kolik vody pro ženu?

Každá to máme trochu jinak, potřebujeme jiné množství vody, naše těla jsou jiná. Jsou různé názory, kolik by měla žena vypít, různá doporučení a výpočty či definice. Každopádně ženy obecně přijímají vodu méně než muži a začíná to už ve škole u dětí, kdy se dívky stydí 😍 napít se třeba z vodovodu (kluci to moc neřeší). Je však jasné, že při aktivním pohybu a po něm je dobré tekutiny přijímat.

Máme pro vás 🍀 v rámci Výzvy s Barou naši vlastní #auraaqua vodu! Stačí si pořídit zvýhodněnou permanentku na iontový nápoj nebo velkou včetně shake Inkospor.

A navíc soutěž o měsíc cvičení!

Pravidla jsou jasná a přitom férová – za Vaši aktivitu na sociálních sítích můžete vyhrát měsíc cvičení navíc! Není to klikací soutěž, tak proč to nezkusit 😉

Vodu si užijete nejen na kruháči, ale i při cvičení na oblíbeném Betterbelly. A nezapomeňte na naše semináře Připrav se do plavek 🌅 nebo cvičení venku na čerstvém vzduchu, kde můžeme cvičit a chytat bronz zároveň.

Permanentky ve dvou variantách, obě výhodné 🙂
Vody máme dost – v regálu, zatím :)))

Pojďte si udělat přechod do léta krásný, plavková sezóna je před námi!

❤Vaše trenérky

Co o nás říkají naše klientky?

 

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print