fbpx
Program Připrav se do plavek

Zveme do programu „Připrav se do plavek“

autor: | 6. 4. 2020

Zdravíme z Aury!

Léto se nezadržitelně blíží, a všechny se nejspíš potřebujeme na plavkovou sezónu tak trochu vyladit. Každý rok na tom makáme společně a letos nám to „koronavirus“ překazil. Fitko je zavřené kvůli karanténě. Co s tím?

Píšete nám, jak Vám chybí společné cvičení a podpora, i to, že se doma samy nedonutíte. Rozhodli jsme se, že Vás v tom samotné nenecháme, a připravili jsme společně s našimi trenérkami naprosto unikátní projekt:

PŘIPRAV SE DO PLAVEK ONLINE!

Každý den po dobu projektu PŘIPRAV SE DO PLAVEK ONLINE! přineseme něco nového, na co se budete moct těšit, a zároveň uděláte něco pro svou imunitu, svoje zdraví a v neposlední řadě pro svojí postavu. Tak abychom mohly v létě zazářit!

 • Možná jsou teď vaše dny tak trochu stereotypní, nemůžete ven, a hledáte způsob jak si tento čas zpestřit?
 • Možná lítáte kolem rodiny a domácnosti více než obvykle a zapomínáte se věnovat sama sobě?

Na co se můžete těšit? Náš ucelený balíček obsahuje jak cvičení, tak výživu, prostě motivaci a akci, aby Vaše příprava do plavek měla opravdu smysl!

Proč jsou naše trenérky přesvědčené, že je program super? Pro koho je a pro koho není?

Cvičení pro přípravu do plavek:

priprav se simona 1 - Zveme do programu "Připrav se do plavek"
 • Každý den pro Vás budeme vysílat od 9-11 a od 17-19  třicetiminutové cvičební lekce s trenérkou Simčou. O víkendu to bude maraton cvičení od 14:00-17:00.
priprav se kika 1 - Zveme do programu "Připrav se do plavek"
 • Každý čtvrtek od 18:00 se můžete připojit na živé video cvičení z domova s Kikou a cvičit podle jejích pokynů stejně jako na jejich speciálních lekcích ve fitku!
bara - Zveme do programu "Připrav se do plavek"
 • Každý pátek pro Vás bude mít živý vstup v 18:00 také Bára, naše trenérka, která se dokázala od nadváhy dostat až na podium soutěže Bikini fitness a ráda Vám přiblíží svůj příběh. Proberete správné provádění cviků na doma a vždy Vám dá i nějaké tipy ve stravování – Jak posílit imunitu, jak zdravě zahřešit..)

Strava pro přípravu do plavek:

priprav se kika vyziva 1 - Zveme do programu "Připrav se do plavek"
 • Každé pondělí je pro Vás připravený seminář na jedno z témat zdravé výživy, postupně se dozvíte co nejvíce k bílkovinám, sacharidům, tukům, pitnému režimu, sestavení si zdravého jídelníčku, až po aktuální trendy a mýty v dnešní výživě. 
priprav se market aktual 1 - Zveme do programu "Připrav se do plavek"
 • Každé úterý od 18:00 bude následovat živý videochat, kde se budete moci doptat na vše, co Vás k tématu zajímá, probrat zkušenosti, předat si tipy, sdílet své úspěchy a svou motivaci.
priprav se ivca 1 - Zveme do programu "Připrav se do plavek"
 • Každou středu dostanete nový článek plný zdravých receptů, které můžete ihned vyzkoušet zařadit do jídelníčku.

Kolik stojí program?

PŘIPRAV SE DO PLAVEK nabízíme pro naše aktivní členky ZA ZAVÁDĚCÍ CENU 990 Kč 490 Kč / 3 týdny v rámci pilotního projektu.

Investujete tak samy do sebe 23 Kč/den!!!

V balíčku máte dohromady:

 • 50 hodin cvičení se Simčou
 • 4 hodiny cvičení živě z domova s Kikou
 • 3 hodiny živě tipů pro domácí cvičení a stravování s Bárou
 • 3 výživové semináře a 3 následné online diskuze s Kikou nebo Markétou
 • 4x dávka zdravých receptů
 • A HLAVNĚ:
  • účast ve skupině na facebooku, kde se můžeme vzájemně podporovat, radit, hecovat 🙂

Program probíhá v termínu 9.4. – 30.4.2020, tedy na 3 týdny.

Lajkněte si stránku facebook/kruhovy pro sledování denních videí a přístup do skupiny pro účastnící se členky.

Jdete do toho?

PŘIPRAV SE DO PLAVEK ONLINE můžete objednat na emailu [email protected]. Anebo na tel. čísle Jiřího z Poděbrad: 702 021 000, Strašnice: 606 023 996. Telefony má Bára doma 🙂

Vystavíme Vám fakturu následně z našeho fakturačního systému a vše můžete uhradit přes účet. Následně Vám povolíme přístup do fb skupiny při kruhovy. Začínáme už 9.4.2020!

NEBO NA ESHOPU ZDE na těchto stránkách

aurafit.cz/obchod

Můžete produkt zakoupit zde na stránkách a uhradit přes bankovní platbu, jako doklad bude dočasná faktura. Následně Vám vystavíme řádnou fakturu z našeho systému a označíme jako hrazenou. Děkujeme 🙂

Jak se budeme vídat?

Po uhrazení členství každé z vás zpřístupníme facebookovou skupinu, kde budete mít postupně veškerý obsah k dispozici! V této skupině budeme také vysílat cvičení. Někdy se spojíme na ZOOM. Ve skupině si můžete sdílet zkušenosti, tipy, jídelníčky apod.

Věříme, že společně se do plavek dokážeme připravit. A samozřejmě se strašně těšíme, až karanténa skončí a setkáme se ve fitku 🙂

Držte se ve zdraví!

Vaše Aura, trenérky a Barbora Makošová

Co o nás říkají naše klientky?