fbpx

Předsevzetí 2021? Nový rok = nová předsevzetí pro ženy

autor: | 3. 1. 2021

Staronové odhodlání, předsevzetí co se plní

A je to tady! Přišel Nový rok a s ním i nová předsevzetí. Nebo předsevzetí do 2021 nejsou zase tak úplně nová? 

Je to každý rok stejné. Velmi časté předsevzetí bývá „nedám si letos žádné předsevzetí“. Prože naše nadšení opadá s časem, s klesající silou vůle a uvadající motivací předsevzetí dodržet. Koneckonců, je taková lezavá zima. Letos jsou navíc fitka zavřená 🙁 a léto a plavková sezóna snad nekonečně daleko.

Naše krásné letní opálení, které skrylo, co skryté být mělo, už dávno zmizelo. Vánoční svátky tomu nepřidaly. Tedy přidaly, ale třeba díky mlsání a alkoholu i na naší váze. Co kdyby to letos v roce 2021 vypadalo jinak? Od toho přeci předsevzetí jsou? Tak byste své novoroční předsevzetí mohla v roce 2021 zacílit jiným směrem. Začít s venkovním plaváním je trochu pozdě, tak snad jen trocha toho otužování?

Dejte si předsevzetí do roku 2021!

Užijte si začátek roku, ale už přemýšlejte nad létem. Nejlepší motivace je vnitřní. S tou vnější Vám pomůžeme my trenérky, ale bez Vašeho odhodlání to nepůjde. I příští léto budeme chtít do plavek, začíná se v lednu!

Zkus to zase od ledna, odrazit se ode dna

Leden, ač se to nemusí zdát, je velmi vhodným měsícem pro začátek našeho předsevzetí a nové cesty za svalovou hmotou. Proč jsou svaly důležité? Jen svaly spalují tuk, kosti ani tuk nespálí ani gram. Navíc, ženská přiměřeně osvalená postava bude vždy vypadat při stejné výšce a váze lépe než nadbytečně zatučnělá. Obezita je v ČR velmi rozšířená, a je jedním ze syndromů oslabené imunity a náchylnosti k chřipkovým nemocem.

Víte, že o vánočních svátcích člověk průměrně přibere 1 až 2 kilogramy? I proto je vhodné skončit se svátečním hodováním a od ledna se naladit na vlnu zdravého životního stylu. Aby se předsevzetí plnilo snáze.

Bára Makošová

Venku je nevlídno a tma. Dny se sice začínají prodlužovat, ale i tak je leden svou délkou a mrazivými dny na seznamu nejméně oblíbených měsíců.

Naše tělo potřebuje k vybudování návyku alespoň 21 dní. Leden jich má dokonce 31, tak proč je nevyužít ke zlepšení našeho života?

Barbora Makošová: "zkuste běhání jako doplňkovou kardio aktivitu"
Barbora Makošová: „zkuste běhání jako doplňkovou kardio aktivitu“

Fitka jsou bohužel z důvodu nařízení Vlády ČR zavřená. Moc se těším na otevření a na společný kruháč. Mezitím můžete zahájit plnění svých předsevzetí pro krásnou postavu a spokojenost třeba běháním. Rozhodla jsem se uběhnout každý možný den alespoň 5 km. Přidejte se, je to další super Výzva s Bárou 🙂

Barbora Makošová

V novém roce pohybu více

Vstup do fitness center včetně aury je v současné době omezen. To nám plnění předsevzetí komplikuje. Snažte se proto dostat do svého života více pohybu v podobě každodenních činností. 

Avšak nepřepalte začátek. Přidat si můžete vždy, proto je lepší se sportem začínat pomaleji. Každodenní přirozený pohyb je zdravý, ale pro naše tělo je pro začátek lepší trénink 2krát týdně. Vymezte si pro to čas, který budete dodržovat. Náročnější tělesná aktivita dvakrát týdně se dá splnit a žádné výmluvy na nedostatek času!

Vyberte si tu správnou aktivitu pro Vás a splňte si svoje předsevzetí 2021!

Dlouhá procházka je skvělý začátek, avšak zvolte minimálně takové tempo, při kterém se mírně zadýcháváte. Více jsme o chůzi a joggingu psali zde.

Maminky můžou své tělo překvapit i rychlou chůzí s kočárkem, když vedou své děti do školy. Nebo si s dětmi zahrajte stolní tenis. A jakmile skončí zimní nepohoda, přidejte cyklistiku!

A co takhle novoroční úklid? Protože kdo by nechtěl mít krásný domov a zároveň krásné tělo? Při hodině vysávání spálíte až 270 kalorií a má to tu výhodu, že se ani nemusíte vzdalovat z domova.

No a nebo jen prostě předstírejte, že ten výtah u Vás v baráku a v práci neexistuje. Chůzí do schodů spalujete, ale zároveň zdokonalujete zadeček!

Špatné návyky znič, zdravě jez a k tomu cvič

Aby Vaše novoroční předsevzetí stálo za to, musíte ho formulovat jinak než ,,chci zhubnout’’, či ,,chci začít cvičit’’. 

"Zaměřte se především na celkové fungování Vašeho těla."
Vyhovuje vám spíš HIIT nebo LISS? 

Když změnu pro splnění předsevzetí 2021, tak změnu pořádnou!

Pusťte se do toho naplno a kromě zařazení pohybu do každodenního života a zlepšení stravy, se snažte také omezit kouření, či pití alkoholu

Pití alkoholu je totiž srovnatelné s pitím oleje. Mají hodně energie, ale může to být až moc pro naše tělo, což splnění našeho předsevzetí komplikuje. Mezi další nejčastější předsevzetí patří zbavit se nějakého nešvaru. Prostě omezte alkohol už teď, a nečekejte na „Suchej únor“. A sladkosti s cukrem nahraďte LCHF variantou. Vařit se dá i pro rodinu zdravě!

Několik aura tipů na lepší život 2021

Běžte si zaběhat, třeba jen při chůzi pro zadek snů vyzkoušejte schody, kupte si konečně už to švihadlo a zkuste udělat sestavu nebo i jen obyčejné vajíčko.

Naplánujte si využití krabičkové diety, vyzkoušejte low-carb recepty nebo si domluvte schůzku ohledně kvalitnější výživy s Májou.

Možností je mnoho, rozhodnutí je na Vás!

Když zacvičíš na bosu, můžeš si dát do nosu

Cvičení jde ruku v ruce se stravou, která tvoří až 70 % celkového úspěchu. Kromě pravidelné, nutričně vyvážené stravy, která nás nabíjí, je důležitým faktorem také odměňování. 

Využijte v kruhovém tréninku místo mezistanice například bosu, které nabízí spoustu možností, jak posílit naše tělo. Velmi účinným cvikem na bosu jsou dřepy.

Do nového roku více dřepů a skoků!

Můžeme si pak jistě dopřát odměnu v podobě té čokoládové proteinové tyčinky, kterou prodávají na recepci aury.

Pravidlo pro předsevzetí 2021

Tak doplníme důležité bílkoviny a zároveň uspokojíme chuťové buňky!

A naše předsevzetí v novém roce 2021?

Naše předsevzetí je udělat Vám v Auře příjemné prostředí na cvičení i odpočinek a pomoci Vám při plnění Vašich předsevzetí.

Inspirace pro Vás pro podporu plnění předsevzetí a hubnutí, cvičení, proměnu postavy?

Jsme stejné jako vy. Proměny našich trenérek Jindry s nalezením chuti do cvičení nebo Máji s úpravou stravy vás můžou inspirovat. Když zaberete a budete se sobě věnovat jako Bára, budeme každá vítězka! Všechny trenérky vám rády pomohou, třeba Ivča na Jiřího z Poděbrad dává hodně zabrat i Kristýně Frejové.

Jsou to jednoduché a prosté znalosti, důležité je vytrvání a motivace. Každou naší členku rády podpoříme ve vytrvalé snaze za lepším životem. Udělejte si pěkné Vánoce a dejte si jako dárek předsevzetí.

Každá žena, která se rozhodla v roce 2021 zhubnout, zpevnit se, vytvarovat svou postavu, udržovat se v kondici a vybudovat si pevné a dlouhodobé zdraví, může počítat s pomocí našich trenérek!

Imunita pro sebe, pro svoje zdraví a pro svoje blízké

Je jasné, že lékařská péče je v ČR na vysoké úrovni a nakonec každé ženě se zdravím pomůže. Není ale lepší si preventivně zvyšovat imunitu, dbát o sebe, na to, co jíte a jak, posilovat si přirozenou odolnost a zdatnost? Víte, že 2X nám nestačí? Cvičení a pohyb je pro každou ženu.

Inspirujte se naší majitelkou Bárou, která za tento rok prošla úžasnou proměnou – https://www.aurafit.cz/vyzva-s-barou-kazda-jsme-vitezka/

Splnit předsevzetí pomůže později i BetterBelly - za málo peněz hodně muziky.
BetterBelly – za málo peněz hodně muziky

Přejeme vám úspěšný rok 2021, splnění vašich předsevzetí a děkujeme za přízeň. Mějte se fajn a něco pro to dělejte, vidíme se v Auře🙂

Nebojte se začít s námi, se vším Vám poradíme a pomůžeme, i Já jsem jednou začínala a tak vím o čem mluvím, věřte mi, chytne vás to stejně jako mě.

A pokud zde náhodou odpověď na svou otázku v nenajdete, rády poradíme osobně. Stačí nám zavolat v pracovní době, napsat na e-mail nebo se zastavit na jedné z našich poboček.

❤Vaše Bára a všechny trenérky Aury

Proč víme, že kruhový trénink a cvičení v Aura Fit Lady Club funguje a pomáhá plnit předsevzetí?

Kruhový trénink:

 • Efektivně posiluje Vaše svaly a srdce
 • Efektivně spaluje tuky a formuje naši postavu
 • Šetří naše klouby
 • Je nezbytný pro každého sportovce!
 • Rozvíjí naši flexibilitu
 • Za velmi krátký čas spálíme velké množství kalorií
Kruhový trénink AURA pro ženy na pístových strojích zlepšuje zdatnost a pomáhá plnit předsevzetí 2021
Kruhový trénink pro ženy na pístových strojích

Kruhový trénink je velice vhodný pro začátečníky, díky němu naberou základní sílu. Kruhový trénink je také skvělým tréninkem pro obnovení kondice po delší pauze. Velkou výhodu kruháče je, že se zapojí i srdce a kardiovaskulární systém. Zlepšuje se tedy kondice více komplexně. U klasického kulturistického tréninku se zlepšuje hlavně síla. Při kruhovém tréninku dochází k rovnoměrnému zatěžování jednotlivých svalových partií. Je také více šetrný k našim kloubům, než klasický kulturistický trénink. Jeho výhodou je, že jej lze rychle odcvičit. Je vhodný tedy pro ty, kteří mají na trénink pouze málo času.

Přínosy BetterBelly pro plnění předsevzetí 2021

 • Stimuluje pálení tuku
 • Zvyšuje hodnotu bazálního metabolismu
 • Snižuje bolest zad
 • Zlepšuje regeneraci
 • Zvyšuje pružnost svalů a kloubů
 • Odstraňuje toxiny z těla
 • Pomáhá při bolestech spojených s ženskou periodou
 • Podporuje klidný spánek
BetterBelly v AURA nás baví a naše předsevzetí 2021 se splní
Užijte si chvilku sama pro sebe na BetterBelly.

Normálně, břicho zůstává na povrchu studené, i když cvičíte s velkou intenzitou. To je také důvodem, proč je tak těžké v oblasti břicha zhubnout. Pokud použijete pás Better Belly, všimněte si, že tuk pod kůží na Vašem břiše se může více zahřívat. Infračervené záření podporuje zrychlený oběh krve ve Vašem těle. Tepelné záření v pásu Better Belly působí se silou až 55 stupňů Celsia. Protože budete zároveň mírně intenzivně cvičit, Vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší o 100%!

Plusy ActiveBelly

ActiveBelly je břišní pás, který stimuluje prokrvení podkoží v problematických partiích střídavým napouštěním a vypouštěním tlakových komor a tím redukuje nadbytečné zásoby depotního tuku. Střídavým tlakem je aktivován metabolismus tuků a pohybem i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin.

Co pro Vás udělá Rolletic

 • Zpevňuje Vaše tělo s dlouhodobým efektem
 • Tvaruj tělo bez nepříjemného „jojo efektu“
 • Lze ho využívat takřka každý den
 • Lze cvičit bez asistence další osoby
 • Dobré výsledky jsou ověřeny mnoha lety praxe a zkušenostmi uživatelek
 • Je vhodný pro používání v estetice i ve sportu
Dobré výsledky díky rolletic jsou ověřeny zkušenostmi AURA klientek, které si tak plní předsevzetí pro nový roky
Dobré výsledky díky rolletic jsou ověřeny mnoha lety praxe a zkušenostmi uživatelek

Výhody členského klubu

 • přátelská klubová atmosféra
 • dlouhodobé cvičební plány s možností přerušení
 • omezený počet členů pro Váš komfort
 • vstup pouze pro ženy
 • zkušené a ochotné trenérky
 • čistota, na kterou klademe vysoký důraz
 • kosmetické přípravky a hygienické pomůcky v šatnách
 • výborná dopravní dostupnost – Metro A Strašnická a Jiřího z Poděbrad, metro C Pankrác
 • unikátně a stylově připravené prostory
Klubové AURA členství s výhodami garancí je zárukou snazšího plnění předsevzetí
Klubové členství s výhodami garancí