fbpx

Fitness horoskop Střelec 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 12. 12. 2022

Střelec horoskop 2023 v oblasti naznačuje, že budete muset čelit tlakům v profesním životě kvůli Saturnu, který ovlivňuje člověka psychicky. Během října by se situace mohla zlepšit a vy byste se mohli cítit dobře. Umístění Jupitera je pro vaše zdraví dobré a vytváří pro vás oblasti síly. Dokud je Jupiter ve správném postavení, nebudete muset čelit žádným zdravotním problémům.

Možná budete muset věnovat více pozornosti svému zdraví, což by ve vás mohlo vybudit obavy a také nervozitu


Chcete se dozvědět více o svém zdraví v roce 2023? Pokud ano, jste na správném místě, kde se dozvíte o zdravotním horoskopu Střelce na rok 2023. Horoskop doporučuje, že byste mohli být průměrně zdraví, protože na vás působí vliv Měsíce, který může občas přinést pár nepříjemností.

Možná budete muset věnovat více pozornosti svému zdraví, což by ve vás mohlo vybudit obavy a také nervozitu. Během prvních tří měsíců roku 2023, kdy Saturn putuje ze třetího na čtvrté místo znamení Ryb, bude vaše zdraví pravděpodobně v dobrém stavu.

Ženy ve znamení Střelec možná budou muset věnovat více pozornosti svému zdraví
Ženy ve znamení Střelec možná budou muset věnovat více pozornosti svému zdraví

Zdraví Střelců 2023 – Dáváte si jen zdravé potraviny?

Zdraví Střelců 2023 naznačuje, že tranzit Jupitera vám prospívá ke zvýšení úrovně očekávání v oblasti zdraví a kondice. Udělejte si správnou rutinu pro své stravovací návyky tím, že se budete vyhýbat studeným potravinám a nezdravým jídlům. Můžete se potýkat s problémy se žaludkem, které lze dát do pořádku konzumací pouze zdravých potravin.

Pokud jste již dříve měli nějaké zdravotní problémy, horoskop vám doporučuje, abyste byli opatrní, protože pravděpodobně pocítíte jejich neblahé následky. Díky putování Jupitera a Marsu budete mít velkou energii. Někdy se však může stát, že se budete cítit dobře a nebudete dodržovat žádnou správnou životosprávu. Tam vzniká problém.

Fitness horoskop 2023 znamení Střelec: Co můžete očekávat v první polovině roku?


Střelec horoskop zdraví 2023 vám doporučuje, abyste nejedli více cukru a škrobů, protože byste mohli více přibrat. Prvních několik měsíců roku 2023 může být nejvhodnějším obdobím pro naplánování správného stravovacího schématu a stravování podle něj, abyste byli zdraví a fit. Během června vám Merkur a Jupiter doporučují poradit se s lékařem, dobře cvičit nebo zavést nové procedury, abyste si také vylepšili úroveň svého zdraví.

Horoskop Střelce na rok 2023: Co vás čeká v posledních měsících?

Zdraví Střelce na rok 2023 naznačuje, že v poslední části roku 2023 budete muset zejména v červenci čelit několika zkouškovým situacím. Po celý následující rok si tedy hlídejte hladinu své energie. V posledních měsících může dojít ke změně vašeho způsobu života, když dojde k cestování Jupitera. Snažte se co nejvíce odpočívat, protože postavení planet vám doporučuje, abyste si řádně odpočinuli, protože jinak by vás to mohlo ovlivnit na špatné úrovni. Určitě se však neodchylujte od správné rutiny a nevyhýbejte se pozitivní každodenní praxi.

Ženy znamení Střelec, i pro vás platí: postavu si nestačí vysnít, na pěkné postavě se musí makat!
Ženy znamení Střelec, i pro vás platí: postavu si nestačí vysnít, na pěkné postavě se musí makat!

Stručně řečeno, Střelci mohou být trvale zdraví, přesto se může stát, že se v některých dnech budete cítit na dně. Správný způsob života, pravidelný rozvrh cvičení vám pomáhá psychicky i fyzicky.

Horoskop znamení Střelec pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop znamení Střelec pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop pro znamení Střelec na rok 2023 od astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Střelec

V jaké životní oblasti mohou ženy ve znamení Střelec čekat problémy a těžkosti

Od ledna 2023 seotevřou karmické situace spojené s úřady, soudy, ezoterikou nebo vzděláváním a rozšiřování vědomostí. Touhu se rozvíjet po duchovní stránce nebo ji zatratit díky zklamání. Černá Luna může popíchnout nebo popudit emoce se situacemi spojenými s úředními záležitostmi.

Otevření karmických situací na téma cestování, ciziny a zahraničí a s tím spojené těžkosti a emoční bolesti související s rodiči, dětmi či partnery.

Od 10/2023 Černá Luna z karmického pohledu působí na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce.

Můžete změnit práci, nebo být v pracovní oblasti nespokojeni. Jako byste nevěděli jakým směrem se vydat, mohou nastat emocionální potíže, pocit nespokojenosti. Díky tomu přichází zásadní rozhodnutí, které bude mít zásadní vliv na budoucnost v oblasti pracovních aktivit.Můžete očekávat neočekávané. Po ukončení tohoto vlivu se posunete v pracovní oblasti.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz
Pro znamení Střelec nastane 04/06/2023 úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů.
Pro znamení Střelec nastane 04/06/2023 úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů.

Kde čekat životní posun pro znamení Střelec

Jupiter do 05/2023 má vliv na zlepšení vztahů s druhými. Jupiter napomáhá zlepšení vztahu nebo vzniku nového. Aktivuje oblast kreativity, plodů uměleckého vyjádření v případě řemesla, umělecké práce nebo umění, či partnerských vztahů.

Přichází láska. V této době se častěji rodí děti, nebo můžeme vytvořit velké dílo, vypracovat se.

Mohou se pro vás rozeznít svatební zvony, nebo můžete navázat novou spolupráci s někým zajímavým. Jupiter poskytne příležitosti k osobnímu růstu, větší moudrosti, větší svobodě i sebevyjádření. Přestanete se skrývat se před světem. Lze očekávat zdravé zvýšení sebedůvěry a sebevědomí.

Výrazné zlepšení očekávejte na jaro 2024

Jupiter od 05/2023 přináší zlepšení psychiky a zdravotního stavu. Očekávejte novou spolupráci. Jupiter bude působit na změnu spolupracovníků nebo obchodních partnerů. Vymění se spolupracovníci a kolegové. Nová spolupráce povede k velkému posunu. Také se začnete věnovat svému zdraví a životnímu stylu.

Jupiter začne couvat od 04/09/2023 až do konce roku 2023. Po tuto dobu se budou narovnávat situace, které dlouhodobě řešíte.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

04/06/2023 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů.

Několik dní před úplňkem mate tzv. kritické dny, dejte pozor na svou psychiku a zdraví.

13/12/2023 vrcholí novoluní ve vlastním znamení. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu, vrhnout se do nových plánů a aktivit.

Novoluní bude mít velkou sílu. Při novoluní asistuje Mars planeta aktivity.

Téma zdraví pro rok 2023 a znamení Střelec

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 20/02/2023 a také 19/05/2023 cca měsíc.

Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?