fbpx

Fitness horoskop Štír 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Fitness horoskop znamení Štír na rok 2023 naznačuje, že se vám pravděpodobně uleví od nemocí, které jste měli v předchozích letech. Můžete mít špatnou imunitu, ale díky správné životosprávě se situace může zlepšit. Vaše mysl může být rozrušená, takže je nezbytné zabývat se svým duševním stavem zejména během některých měsíců roku 2023.

To vám pomůže vypořádat se s výzvami, které vám přijdou do cesty po psychické i fyzické stránce.


Měsíc vás někdy unavuje, a tak buďte opatrní a poraďte se s dobrým lékařem. Pokud trpíte nějakou chronickou nemocí, rok 2023 je rokem, kdy si po zdravotní stránce polepšíte. V profesním životě byste se neměli stresovat, ale je důležité, abyste si dávali pozor na kolegy, kteří vám podráží nohy.

Ženy ze znamení Štír by se měly v roce 2023 zabývat svou pohodou a zdravím
Ženy ze znamení Štír by se měly v roce 2023 zabývat svou pohodou a zdravím

Zdraví a Štír v roce 2023 – Nenechte se rozčílit výzvami

Zdraví Štíra 2023 naznačuje, že byste se v roce 2023 měli správně zabývat svou pohodou a zdravím. Důvodem je nepříznivé uspořádání planet. Zapojte se důsledně do jakéhokoli cvičebního režimu a praktikujte dobré plány na kontrolu hmotnosti. Přestože máte drobná onemocnění, dávejte si pozor na své zdraví, protože by vám mohlo způsobit i nemoci. Měli byste se vyhýbat negativním situacím, které přicházejí vaším směrem, pro řešení vašich zdravotních nebo jakýchkoli jiných životních problémů.

Horoskop zdraví Štíra na rok 2023: Co můžete očekávat v prvním půlroce?


Horoskop zdraví Štíra na rok 2023 naznačuje, že cestování Jupitera a Marsu během února vám může pomoci s dobrým zdravím. Během března musíte být mimořádně obezřetní, pokud jde o vaši kondici. Jakékoli přetrvávající problémy mohou vyžadovat další konzultace každé tři měsíce. Během dubna ukazuje putování Marsu výjimečně nízkou energii všem rodilým Štírům.

Květnový měsíc na vás vyvíjí nežádoucí tlak, a tak bude vaše energetická hladina tentokrát nižší. Tranzit Saturnu, který není pozitivní, vám doporučuje, abyste si řádně odpočinuli, jinak můžete skončit se zdravotními problémy. V červnu se pravděpodobně budete cítit lehce díky tranzitu Venuše. Zabývejte se řádně svým denním programem a mějte přehled i o drobných zdravotních problémech.

Zdravotní horoskop Štíra na rok 2023: Co vás čeká v posledních měsících od (červenec-prosinec)?

Horoskop zdraví Štír 2023 doporučuje, že v posledních měsících roku 2023 se budete pravděpodobně cítit skvěle zdravotně. Také pravděpodobně pochopíte důležitost dobrého zdraví a můžete ho dosáhnout díky mnoha zdravotním tipům. Budete vědět o tipech a tricích pro dobré zdraví a pokusíte se o opravdové pokusy o vybudování kondice. V posledních srpnových dnech můžete pociťovat slabost kvůli negativnímu postavení planet. Můžete mít pocit, že máte narušené zažívání.

Ženy znamení Štír, není překážka, která by vás zastavila na cestě za svým snem!
Ženy znamení Štír, není překážka, která by vás zastavila na cestě za svým snem!

Pokud máte nějaké obtížné zdravotní problémy, zkuste se poradit se dvěma nebo třemi odborníky, než se kvůli svým potížím vydáte na nějakou operaci. V měsících od října do prosince by vám dny mohly slibovat velmi dobré zdraví díky správné rutině.

Pokud zanedbáváte nějaké drobné problémy, můžete si v roce 2023 pokazit zdraví.

Vaše zdraví by mohlo být po celý rok pozitivní, pokud se budete upřímně snažit udržet si zdraví a kondici díky správnému způsobu života a rutině. I když se potýkáte s drobným onemocněním, neměli byste váhat s návštěvou lékaře.

Horoskop znamení Štír pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop znamení Štír pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop pro znamení Štír na rok 2023 od astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Štír

V jaké životní oblasti mohou Štíři čekat problémy a těžkosti

Od 01/2023 Černá Luna z karmického pohledu působí na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce. Problémy či zabrzdění v pracovní rovině mohou způsobit rodiče, děti či partneři. ( např. těhotenství, či nemoc dítěte, rodiče nebo partnera)

Můžete změnit práci, nebo být v pracovní oblasti nespokojeni. Jako byste nevěděli jakým směrem se vydat, mohou nastat emocionální potíže, pocit nespokojenosti. Díky tomu přichází zásadní rozhodnutí, které bude mít zásadní vliv na budoucnost v oblasti pracovních aktivit.Po ukončení tohoto vlivu se posunete v pracovní oblasti.

Od 10/2023 Černá Luna přebíhá přes oblast přátel a osoby blízké, společnost a společenství.

Můžete prožít zklamání, změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. O někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, aby jste připravili svůj život na nový vztah, pracovní vztah.

Příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství. Zrcadlo pravdy odkryje svou tvář a ukáže, kam patří a nepatří. Kdo je přítel a kde nepřítel. Může se přestěhovat, nebo změnit práci či kolegy.

Pokud trpíte nějakou chronickou nemocí, rok 2023 je rokem, kdy si po zdravotní stránce polepšíte, milé ženy znamení Štír
Pokud trpíte nějakou chronickou nemocí, rok 2023 je rokem, kdy si po zdravotní stránce polepšíte, milé ženy znamení Štír

Kde čekat životní posun: Jupiter do 05/2023

Přináší zlepšení psychiky a zdravotního stavu. Očekávejte novou spolupráci. Jupiter bude působit na změnu spolupracovníků nebo obchodních partnerů. Vymění se spolupracovníci a kolegové. Nová spolupráce povede k velkému posunu. Také se začnete věnovat svému zdraví a životnímu stylu.

Od 5/2023 působí Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, pozitivně na vztahy (smlouvy a dohody)zejména související s majetkem a penězi.

Pokud máte nevyhovující vztah, pak Jupiter zasáhne a postupně Vám jej odebere ze života. Jupiter také napomůže vzniku nového vztahu. Štírům vstoupí do života někdo důležitý jak v pracovní, tak v osobní rovině. Zlepší se vztahy v rodině, v práci nebo se sousedy. Vesmír přeje veškerým nový dohodám, smlouvám a nastavení nových pravidel.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

05/05/2023 nastane úplněkve vlastním znamení a zatmění Měsíce, který přinese jasno do oblasti vztahů a zatmění toto téma ješte podtrhuje.

Slunce spolu s Uranem přináší zajímavé a překvapující změny.

Několik dní před úplňkem mate tzv. kritické dny, dejte pozor na svou psychiku a zdraví.

13/11/2023 vrcholí novoluní. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete realizovat nové projekty. Začít podnikat. Začínáte novou životní kapitolu. Při novoluní působí navíc ceres s Martem. Očekávejte hektické období.

Téma zdraví:

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 21/01/2023 a také 21/03/2023 a 20/04/2023 (zde dochází k zatmění Slunce) cca měsíc.

Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Od jara 2019 se Uran pohybuje sedm let ve vztahové oblasti. Období překvapivých změn ve vztazích či názorech na ně. Uran prochází tímto tématem 7 let. Pokud v tomto období jakákoliv planeta zaktivuje Uran, očekávejte zásadní změnu ve vztazích – partnerských, pracovních i rodinných. Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?