fbpx

Fitness horoskop Váhy 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Fitness horoskop pro Váhyna rok 2023 naznačuje, že se pravděpodobně budete těšit lepšímu zdraví než v předchozích letech. Můžete mít vysokou úroveň imunity a energie bude vysoká. A tak můžete dostat příležitost k tvořivé práci.

Oproti předchozím rokům budete více fit, ale je velmi důležité dodržovat vyváženou stravu bez příliš kořeněných jídel. Je vhodné udržovat rovnováhu mezi vaším psychickým stavem a fyzickou zátěží.

Udržujte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem!

Milé váhy, to platí nejen pro rok 2023
Udržujte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem je celoživotní poslání znamení Váhy
Udržujte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem je celoživotní poslání znamení Váhy

Váhy a fitness horoskop pro zdraví 2023: Co můžete očekávat v první polovině roku?

Zdraví Vah na rok 2023 naznačuje, že se můžete setkat s podrážděním a výkyvy nálad i kvůli velmi drobným situacím. To může vést i k některým zdravotním problémům. Během března budete rozčilení z malých důvodů. Také se můžete cítit vyčerpaní kvůli nedostatku schopnosti rozhodovat se, kterou jste kdysi měli. V první polovině roku 2023 se můžete cítit zablokovaní a nesví. Po změně postavení planet se situace může zlepšit a vy se začnete těšit dobrému zdraví. Tato změna může být způsobena tranzitem Venuše. Během května se pravděpodobně budete každou chvíli potýkat s problémy s klouby. Nikdy se tedy těmto potížím nevyhýbejte bez konzultace s lékařem.

Zdravotní horoskop Vah na rok 2023: Co vás čeká v druhé polovině roku?


Zdravotní horoskop na rok 2023 pro Váhy naznačuje, že se během srpna můžete cítit unavení a letargičtí. Brzy poté však budou vaše duševní myšlenky pozitivní a díky tranzitu Jupitera se budete cítit uvolněně a zdravě. Můžete si připadat jako soběstační při plnění jakéhokoli úkolu a budete schopni plnit úkoly bez problémů. Během listopadu 2023 budete zaneprázdněni v profesním i osobním životě, a tak možná nebudete mít dostatek času věnovat se svému zdraví, což by mohlo mít dlouhodobý vliv na kondici. Poznejte, co vás čeká ve větší míře v druhé polovině roku 2023.

Horoskop Váhy 2023 Zdraví: Buďte v souladu s matkou přírodou

Horoskop Váhy 2023 zdraví naznačuje, že Mars na vás má trochu špatný vliv, a proto může být hladina energie občas nízká. Existují však jiné planety, které v závěru roku posilují váš imunitní systém. K posledním třem měsícům tedy můžete očekávat dobré zdraví.

Milé Váhy, nezapomínejte, že disciplína je ta nejsilnější forma sebelásky
Milé Váhy, nezapomínejte, že disciplína je ta nejsilnější forma sebelásky

Zkrátka se příliš nestresujte tím, že byste se příliš věnovali společenským aktivitám. Možná budete potřebovat čas na odpočinek, abyste si uvolnili nervy. Nikdy neprovádějte žádná náročná cvičení, která by mohla špatně ovlivnit vaše zdraví. Můžete mít určité problémy s trávením a nervy. Při správné léčbě se vám uleví od všech druhů zdravotních problémů.

Celkově bude rok 2023 pro Váhy pravděpodobně dobrý.

Horoskop pro Váhy pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop pro Váhy pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop pro Váhy na rok 2023 od astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Váhy

V jaké životní oblasti mohou Váhy čekat problémy a těžkosti

Od ledna 2023 Černá Luna přebíhá přes oblast přátel a osoby blízké, společnost a společenství.

Můžete prožít zklamání, změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. O někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, aby jste připravili svůj život na nový vztah, pracovní vztah.

Příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství. Zrcadlo pravdy odkryje svou tvář a ukáže, kam patří a nepatří. Kdo je přítel a kde nepřítel. Můžeme se přestěhovat, nebo změnit práci či kolegy.

Černá Luna pohybuje místem, kde jste napojeni na “druhý břeh“, propojeni s minulými inkarnacemi.

Od 10/2023 Černá Luna začne působit a vytahovat na povrch skryté, utajené situace k řešení v souvislosti se zdravím a psychikou, v pracovní rovině.

Zde je třeba si všímat lidí kolem sebe. Na povrch vylézají důležité osudové, karmické záležitosti, na které nemáte vliv. Téma tohoto období je odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, pocity samoty a izolace, kdy je dobré se věnovat vzdělávání duše.

Zde je zapovězená 13. komnata naší duše otevřená. Otevírají se témata z minulých životů (karmický horoskop více napoví). Tajemství přestávají být tajná. Nepřátelé mohou nepříjemně působit. Pozor na pomluvy, podvody a depresivní pocity, zejména v pracovní rovině se spolupracovníky a kolegy. Izolace, samota či pocit osamění.

Kde mohou Váhy čekat životní posun

Do 05/2023 působí Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, pozitivně na vztahy.

Pokud máte nevyhovující vztah, pak Jupiter zasáhne a postupně Vám jej odebere ze života. Jupiter také napomůže vzniku nového vztahu. Váhám vstoupí do života někdo důležitý jak v pracovní, tak v osobní rovině. Zlepší se vztahy v rodině, v práci nebo se sousedy. Vesmír přeje veškerým nový dohodám, smlouvám a nastavení nových pravidel.

Od 05/2023 Bude působit Jupiter v oblasti společných financích, jako jsou půjčky, hypotéky nebo prodej či koupě. Dědictví, závěť apod.

Bude Vám přáno v oblasti sexuality a majetku. Kdo bude rozumně investovat, zhodnotí své investice. Tento přesun pozitivně ovlivní peníze a majetek. Do roka a do dne se výrazně vylepší finanční situace a zvýší se Vaše prestiž. Přichází láska do života. Ovšem láska má mnoho podob. Pozor na mimo partnerské lásky. Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

06/04/2023 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů.

Několik dní před úplňkem mate tzv. kritické dny, dejte pozor na svou psychiku a zdraví.

Vztahy jsou Vaší celoživotní náplní.

14/10/2023 vrcholí novoluní ve vlastním znamení spolu se zatměním Slunce. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete realizovat nové projekty Začínáte novou životní kapitolu. Před novoluním si dejte pozor na svou osobu, zejména na psychiku a zdraví.

Zatmění je vždy velmi silné, podtrhuje dané téma. Ve dnech kolem novoluní se zásadně obrací karta. Zatmění mění osudy. Přináší nečekané změny a nové začátky.

Váhy by neměly zapomínat na preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.
Váhy by neměly zapomínat na preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Téma zdraví pro Váhy v roce 2023

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav. Dále od 20/02/2023: Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Venuše nabere zpětný chod 23/07/2023 a bude couvat do 04/09/2023. Po tuto dobu budete řešit vztahové záležitosti s partnery, dětmi či rodiči. Venuše jako planeta hodnot a lásky napravuje minulost v záležitostech lásky a majetku.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?