fbpx

Fitness horoskop Kozoroh 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 12. 12. 2022

Fitness horoskop Kozoroh 2023 naznačuje, že umístění Venuše a Jupitera by mohlo jít pravděpodobně jako ochrana vašeho zdraví po většinu času v roce 2023. Kolem října se planety přesunou tak, že zůstanete v nejlepších emocích. Nebudou se vyskytovat žádné zdravotní problémy. V následujících dvou měsících byste si však měli dávat větší pozor na své duševní a zdravotní záležitosti. Existuje možnost, že se vám tentokrát vrátí nemoc, kterou jste prodělali v minulosti, a bude vás trápit.

Proto je vhodné jíst kvalitní potraviny, abyste se vyhnuli nežádoucím nemocem

Ženy znamení kozoroh, co uděláte v roce 2023 jinak?


Rok 2023 vás pravděpodobně vybaví skvělými dny, pokud jde o zdraví. Možná se budete moci těšit ze svého zdraví velmi dobrým způsobem, takže budete schopni dokončit všechny své úkoly tak, jak si přejete. Pokud však o své zdraví nebudete pečovat s náležitou rutinou, pak může jít dolů. Proto je vhodné jíst kvalitní potraviny, abyste se vyhnuli nežádoucím nemocem. Snažte se nebýt neklidní a nestresovat se ničím kvůli finančním záležitostem nebo problémům v práci.

Ženy znamení Kozoroh, rok 2023 vás pravděpodobně vybaví skvělými dny, pokud jde o zdraví
Ženy znamení Kozoroh, rok 2023 vás pravděpodobně vybaví skvělými dny, pokud jde o zdraví

Zdraví žen znamení Kozoroh 2023 – Buďte soustředěná!

Zdraví Kozoroha 2023 vám doporučuje, abyste byli energičtější a uvolnili se díky poslechu zdravotních rad nebo cvičení. Pomůže to se zlepšením vaší energie. Pohyby planet jsou pro Kozorohy v roce 2023 příznivé. Všechna planetární uspořádání jsou tedy dobrá k tomu, aby vám pomohla být zdraví. Pohyb Saturnu říká, že byste měli být soustředění, uvolnění a vykonávat aktivity, abyste si udrželi emocionální sílu, kterou jste získali z minulých činů.

Fitness horoskop 2023 znamení Kozoroh: Co můžete očekávat v první polovině roku?


Horoskop zdraví Kozoroha na rok 2023 říká, že vliv hvězd zůstane na začátku roku 2023 pro vaše zdraví a bohatství pozitivní. Po většinu měsíců v první polovině budete tentokrát pro a zdraví. Pokud však trpíte nějakým chronickým onemocněním a užíváte léky, musíte absolvovat běžné prohlídky. S postupujícím rokem bude Jupiter podporovat vaši energetickou hladinu, což vám může pomoci při řešení všech problémů, se kterými se můžete setkat.

Horoskop blahobytu Kozoroha na rok 2023: Co vás čeká v poslední polovině roku?

Fitness Horoskop Kozoroha na rok 2023 naznačuje, že tranzit Saturnu ve vás může vyvolat obavy ohledně zdravotních problémů. Můžete se však těšit dobrému zdraví, pokud budete dbát na správnou životosprávu. Během května se však můžete potýkat s bolestmi svalů v důsledku planetárního uspořádání. V závěrečné polovině měsíce byste tedy měli zůstat opatrní na své zdraví. Tendence k většímu stresu vás může ovlivnit v tom, abyste uspěli. Zkuste si proto prostřednictvím jógy a meditace provádět pozitivní afirmace a jděte kupředu. Venuše by vás mohla v posledním období roku 2023 nabít energií.

Ženy znamení Kozoroh, nejste v tom samy. Udržte si disciplínu členství ve fitku!
Ženy znamení Kozoroh, nejste v tom samy. Udržte si disciplínu členství ve fitku!

Stručně řečeno, vstupujete do zdravého roku 2023. Všichni Kozorozi si pravděpodobně více než kdy jindy polepší v oblasti energie. Mějte přehled ve svých každodenních rutinních činnostech a cvičeních bez rozmýšlení. Chtěli byste se dozvědět, co vás v roce 2023 čeká jiného než zdraví?

Horoskop znamení Kozoroh pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop znamení Kozoroh pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop pro znamení Kozoroh na rok 2023 od astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Kozoroh

V jaké životní oblasti mohou ženy ve znamení Kozoroh čekat problémy a těžkosti

Od 01/2023 Černá Luna odemyká brány do minulých životů a právě přechází přes téma okultismu, transformace duše, sexuality a peněz.

Mohou se vyhrotit vztahy s dětmi nebo rodiči a mateřství. Situace, které vytáhne na povrch, se budou také týkat peněz, které sdílíte s někým dalším, jako jsou partneři, společníci, nebo banky. Černá Luna tyto situace pročistí. Přichází vám do života lidé, kterým můžete dlužit peníze nebo dluží oni vám, také se můžete zadlužit vy, např. hypotékou.

Důležité je hlídat si majetek, být věrný ve vztazích, nezneužívat rituály a okultní vědy. Černá Luna vnáší do těchto témat nejistotu a pokušení. Dále je nutné hlídat si možné úrazy. Možné úmrtí někoho blízkého.

Od 10/2023 se otevřou karmické situace spojené s úřady, soudy, ezoterikou nebo vzděláváním a rozšiřování vědomostí. Touhu se rozvíjet po duchovní stránce nebo ji zatratit díky zklamání. Černá Luna může popíchnout nebo popudit emoce se situacemi spojenými s úředními záležitostmi. Otevření karmických situací na téma cestování, ciziny a zahraničí a s tím spojené těžkosti a emoční bolesti

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz
Ženy znamení Kozoroh, vstupujete do zdravého roku 2023
Ženy znamení Kozoroh, vstupujete do zdravého roku 2023

Kde čekat životní posun pro znamení Kozoroh?

Jupiter do 05/2023 pomůže zlepšit životní podmínky a stabilitu. Můžete koupit dům/byt, nebo se stěhovat, rekonstruovat bydlení a také si vylepšit své pracovní zázemí. Jupiter upevní pracovní a životní pozice.

Čekejte, že pod Jupiterem se Vám rozpadnou nefunkční vztahy. Nové a funkční vztahy se upevní. Jupiter/Dobroděj je na Vaší straně.

Jupiter od 05/2023 přináší posun a rozmach v tématu děti, partneři a pracovní partneři. Můžete počít či porodit dítě, upevnit vztahy s partnerem, potkat důležitou osobu apod.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

23/12/2022 vrcholínovoluní ve vlastním znamení a bude působit ještě začátkem roku 2023.

Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Nastolíte novou životní cestu.

Se Sluncem a Lunou působí Venuše, Merkur s Plutem. Kozorozi budou neodolatelní. Vyčnívající z davu.

Velmi silné novoluní.

Merkur má retrográdní pohyb ve vlastním znamení od 29/12/2022 až do 18/01/2023. Vrací se k Vám minulost k dořešení.

03/07//2023 nastane úplněk , který přinese jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Slunce spolu s Merkurem přináší komunikaci na téma rodina, ženy v rodině a zdraví.

Téma zdraví pro rok 2023 a znamení Kozoroh

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 21/03/2023, 20/04/2023 (zde dochází k zatmění Slunce) a také 18/06/2023 cca měsíc.

Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Uran se od jara 2019 sedm dlouhých let pohybuje v oblasti dětí, partnerů a tvorby. V těchto tématech můžete očekávat neočekávané. Pozor na nechtěné těhotenství. Náhlé změny v pracovním partnerství, nebo zásadní zvrat v souvislosti s životním partnerem.

Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?