fbpx

Fitness horoskop Vodnář 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 12. 12. 2022

Horoskop zdraví pro Vodnáře na rok 2023 předoovídá, že je možné, aby Mars v roce 2023 pomáhal k dobrému zdraví. Pro zdraví je však třeba pravidelně cvičit. Váš duševní stav bude perfektní a v tomto ohledu nemusí přijít žádné zdravotní problémy. Jupiter vás může zahrnout požehnáním, a tak to také přispívá k tomu, že v roce 2023 nebudete mít žádné zdravotní problémy.

Nemusí vás potkat žádné nebezpečné problémy. Pravděpodobně se budete těšit skvělému zdraví a kondici a následně můžete důsledně získat zdravý způsob života.

Nemusí vás potkat žádné nebezpečné problémy. Pravděpodobně se budete těšit skvělému zdraví a kondici a následně můžete důsledně získat zdravý způsob života.

Ženy znamení Vodnář, jaký bude váš rok 2023?

Jste narozeni ve znamení Vodnáře a hledáte horoskop zdraví na rok 2023? Horoskop doporučuje, že pro Vodnáře to bude období průměrné pohody po celý rok. Saturn ve vašem horoskopu vám může v roce 2023 občas přinést nějaké zdravotní problémy.

Horoskop žen znamení Vodnář 2023 - Buďte vždy pozitivní!
Horoskop žen znamení Vodnář 2023 – Buďte vždy pozitivní!

Zdraví žen znamení Vodnář 2023 – Buďte vždy pozitivní!

Horoskop zdraví Vodnáře na rok 2023 říká, že vaše energie nebudou dobré, jak byste si přáli. Budete se muset hodně snažit, abyste v roce 2023 dosáhli duševního klidu. Vyzkoušejte však meditaci a jógu, protože špatné duševní zdraví vás může ovlivnit i fyzicky. Díky vlivu Jupitera se začnete neustále cítit lépe. S postupujícím rokem byste mohli mít na své zdraví mimořádný ohled. Pravidelné cvičení a pohyb kromě správné životosprávy vás mohou udržet zdravé.

Fitness horoskop 2023 znamení Vodnář: Co můžete očekávat v první polovině roku?


Vodnář zdraví 2023 doporučuje, že pokud jste dříve měli nějaké zdravotní problémy, můžete získat dobré zdraví díky správné léčbě v průběhu března a díky tranzitu Jupitera byste se cítili fit a v pohodě. Stejně tak nepodceňujte své zdraví a dobře o něj pečujte. Kolem měsíce dubna byste se mohli cítit neklidní kvůli některým problémům souvisejícím s krví.

Měli byste si dávat pozor na své zdraví, zejména pokud trpíte nějakým chronickým onemocněním. Od května vám tranzit Saturnu napovídá, že budete duševně i fyzicky fit. Získáte velký duševní klid. Merkur nemusí být dobrý a v červnu vám nebude dodávat pevné zdraví. Mohli byste se potýkat s mnoha problémy souvisejícími s otravou jídlem, a tak vám všechny příznivé planety radí, abyste dodržovali správnou životosprávu se správným stravovacím plánem. Dbejte na jeho každodenní dodržování, abyste si navrátili ztracené zdraví.

Horoskop pro lepší život znamení Vodnář na rok 2023: Co vás čeká v poslední polovině roku?

Horoskop zdraví Vodnáře na rok 2023 říká, že Saturn se k vám bude pohybovat jako příznivá planeta se silným zdravotním stavem. Přesto byste měli profesně pracovat více, než jste očekávali. Mohlo by to ovlivnit vaši energetickou hladinu.

Ženy znamení Vodnář, krása nestačí. Chtějte být zdravé, silné a sebevědomé!
Ženy znamení Vodnář, krása nestačí. Chtějte být zdravé, silné a sebevědomé!

Venuše ukazuje, že byste obecně mohli mít drobné zdravotní problémy a v roce 2023 můžete mít také zažívací potíže z práce. Neberte to jako malý problém, protože se můžete potýkat s většími zdravotními problémy. Pokud užíváte léky na kožní, dýchací problémy nebo astma, měli byste v srpnu absolvovat běžnou zdravotní prohlídku. Pohyby planet v posledním období roku 2023 mohou být konzistentní, abyste zůstali mimořádně silní a fit.

Horoskop znamení Vodnář pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop znamení Vodnář pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop pro znamení Vodnář na rok 2023 od astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Vodnář

V jaké životní oblasti mohou ženy ve znamení Vodnář čekat problémy a těžkosti

Od 01/2023 cca 9 měsíců budete řešit „pod Černou Lunou“ vztahy. Vztahy s dětmi, partnery a pracovními partnery. Vše co souvisí s rodiči, potomky a partnerství. Přichází situace, které se otevírají a je nutné je během roku řešit.

Od 10/2023 Černá Luna odemyká brány do minulých životů a právě přechází přes téma okultismu, transformace duše, sexuality a peněz.

Mohou se vyhrotit vztahy s dětmi nebo rodiči a mateřství. Situace, které vytáhne na povrch, se budou také týkat peněz, které sdílíte s někým dalším, jako jsou partneři, společníci, nebo banky. Černá Luna tyto situace pročistí. Přichází vám do života lidé, kterým můžete dlužit peníze nebo dluží oni vám, také se můžete zadlužit vy, např. hypotékou. Pozor na pracovní rovinu a finance.

Důležité je hlídat si majetek, být věrný ve vztazích, nezneužívat rituály a okultní vědy. Dále je nutné hlídat si možné úrazy. Možné úmrtí někoho blízkého.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz
Ženy ve znamení Vodnář, musíte cvičit, abyste zůstaly mimořádně silné a fit.
Ženy ve znamení Vodnář, musíte cvičit, abyste zůstaly mimořádně silné a fit.

Kde čekat životní posun pro znamení Vodnář?

Jupiter do 05/2023 pozitivně ovlivní oblast komunikace, pohybu a cestování, psaného a mluveného slova, učení, rozšiřování vědomostí a vzdělávání. Jupiter bude přát vyjednáváním na úřadech, zlepší sourozenecké vztahy. Přeje všem smlouvám a dohodám.

Jupiter od 05/2023 pomůže zlepšit životní podmínky a stabilitu. Můžete koupit dům/byt, nebo se stěhovat, rekonstruovat bydlení a také si vylepšit své pracovní zázemí. Jupiter upevní pracovní a životní pozice a to do roka a do dne.

Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Saturn přinášel postupnou změnu osobnosti, otevřel nový životní vývoj, a to během roku 2020,2021 a 2022. Svou pouť ve vlastním znamení dokoná na jaře 2023. Příště opět za 30 let.

Saturn reprezentuje staré pořádky, systémy, kontrolu a omezení.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

21/01/2023 nastane novoluní ve vlastním znamení.

Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Nastolíte novou životní cestu. Spolu s novoluním působí osudové Pluto. Čekejte situace, na které nemáte žádný vliv, můžete pouze přihlížet událostem.

Saturn od března 2023 otevře téma financí. Tři roky budete pracovat ve své životní oblasti peněz a majetku.

01/08//2023 nastane úplněk , který přinese jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Luna s osudovým Plutou přinese záležitost, která se prostě „uděje“ i bez Vašeho přičinění. Osud je daný, můžeme pouze přihlížet.

Téma zdraví pro rok 2023 a znamení Vodnář

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 19/05/2023 a také 17/07/2023 cca měsíc.

Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?