fbpx

Fitness horoskop Ryby 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 12. 12. 2022

Jste narozeni ve znamení Ryb a hledáte zdravotní horoskop na rok 2023? Pak jste na správném místě. Planety nemusí být ve správném postavení, a tak se může stát, že vaše zdraví. Jupiter by mohl rodilým Rybám způsobit sezónní zdravotní problémy, a to zejména v posledních měsících roku. Tranzit Saturnu může během roku 2023 rovněž způsobit zdravotní problémy.

Buďte obezřetné a v roce 2023 o své zdraví řádně pečujte.

Ženy znamení ryby, co můžete očekávat od roku 2023?

Příslušníci znamení Ryb mohou pocítit neblahé účinky nepříznivých planet, a tak může dojít k bolestem hlavy nebo problémům s migrénou a někteří z vás by mohli s postupujícím rokem onemocnět neodolatelnými infekcemi. Buďte obezřetní a v roce 2023 o své zdraví řádně pečujte.

Ženy znamení Ryby, buďte obezřetné a v roce 2023 o své zdraví řádně pečujte.
Ženy znamení Ryby, buďte obezřetné a v roce 2023 o své zdraví řádně pečujte.

Zdraví žen znamení Ryby 2023 – dodržujte disciplínu!

Zdravotní horoskop Ryb 2023 naznačuje, že během začínajícího roku budete mít dobré zdraví a možná budete mít dobrou úroveň energie, abyste dokončili všechny nevyřízené úkoly. Pravděpodobně můžete zažívat dobré zdraví spojené s vaším duševním stavem. S postupujícím rokem může tranzit Marsu způsobit, že se budete cítit otupěle a ospale. Abyste dosáhli dobrého zdraví, snažte se osvojit si dobrý stravovací režim a každodenní cvičení.

Fitness horoskop 2023 znamení Ryby: Co můžete očekávat v první polovině roku?


Zdraví Ryb 2023 naznačuje, že během února budete díky Jupiteru silní. Poté vás může trápit špatné zdraví. Díky správné rutinní životosprávě se vám však dostane pomoci a zůstanete zdraví. Nikdy v žádném případě neignorujte své zdraví.

Duševní klid bude narušen během března. V tomto období si dávejte pozor na infekce přenášené vodou. Správné cvičení a procházky vám pomohou s udržením kondice a zdraví. Vliv nepříznivých planetárních pohybů by ve vás mohl během května vyvolat pocit úzkosti.

V polovině roku 2023 tak budete možná potřebovat věnovat svému zdraví zvýšenou pozornost. Díky dobré pomoci Jupitera a Venuše se vaše zdraví od měsíce června zlepší. Drobné problémy, jako je nachlazení, by vás mohly občas potrápit.

Horoskop pro lepší život znamení Vodnář na rok 2023: Co vás čeká v druhé polovině roku?

Druhá polovina roku 2023 vás může špatně ovlivnit kvůli vašemu zdraví. Může se vám však dostat pomoci od Jupitera, abyste se o své zdraví na určité úrovni postarali. Neklidný pracovní tlak může pravděpodobně způsobit zdravotní problémy během listopadu. Doporučuje se tedy cvičit a procházet se venku, běhat jogging. Během října může být vaše zdraví náročné kvůli tranzitu Saturnu.

Výmluvy netvoří výsledky. To platí pro všechny ženy, nejen ze znamení Ryby
Výmluvy netvoří výsledky. To platí pro všechny ženy, nejen ze znamení Ryby

Horoskop Ryb na rok 2023 Zdraví: Nepřetěžujte se!

Horoskop zdraví na rok 2023 Rybám doporučuje, že Saturn pohybující se přes ascendent by u zrozenců dosáhl neustálých zdravotních problémů a napětí přinášejících špatný zdravotní stav. V osobním i profesním životě můžete pociťovat stres, úzkost a deprese. Není to šance, jak více pracovat, odpočívat a užívat si dovolené od každodenního rutinního života. V tomto roce můžete zažít rekreační aktivity.

Zároveň to přinese velké zlepšení, Saturn naznačuje dobrou disciplínu a rutinní životní styl, který vám může pomoci zmírnit zdravotní problémy. Jupiter vám může poskytnout dobré a pozitivní výsledky, které vás posílí.

Stručně řečeno, pro všechny Ryby je to velmi zásadní rok. Doporučuje se tedy mít správnou rutinu a životní styl.

Horoskop znamení Ryby pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop znamení Ryby pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop pro znamení Ryby na rok 2023 od astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Ryby

V jaké životní oblasti mohou ženy ve znamení Ryb čekat problémy a těžkosti

Od 01/2023 do 09/2023 Černá Luna bude působit v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ale také se můžete starat o někoho ve své blízkosti. Služba blízkým.

Bude nutné vyřešit pocit nevyhovující práce, mnoho práce za neodpovídající mzdu. Nenechat se využívat. Mohou vzniknout problémy s potomky, kolegy, partnery či rodiči.

Je nutné vyčistit si zdravotní záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Neřešené nemoci se budou hlásit o slovo. Čeká Vás mnoho práce a povinností. V této době je nutné dbát na své zdraví a psychiku.

Od 10/2023 cca 9 měsíců budete řešit „pod Černou Lunou“ vztahy. Zejména pracovní vztahy se spolupracovníky a kolegy. Nastavení pravidel zejména v pracovní rovině.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz
Ženy Ryby, v roce 2023 vám Jupiter může poskytnout dobré a pozitivní výsledky, které vás posílí
Ženy Ryby, v roce 2023 vám Jupiter může poskytnout dobré a pozitivní výsledky, které vás posílí

Kde čekat životní posun pro znamení Ryby?

Jupiter do 05/2023 ovlivní finanční posun. Jupiter bude přát rozmnožení majetku a zlepšení majetkových a finančních poměrů. Očekávejte zlepšení finanční situace.

Jupiter od 05/2023 zlepší řešení na úřadech,přináší možnost se vzdělávat, komunikovat a nebo cestovat. Zlepšení vztahů se sourozenci.

Jupiter začne couvat od 04/09/2023 až do konce roku 2023. Po tuto dobu se budou narovnávat situace, které dlouhodobě řešíte.

Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

20/02/2023 vrcholínovoluní ve vlastním znamení.

Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Nastolíte novou životní cestu.

Spolu se Sluncem působí Saturn, planeta omezení a překážek.

31/08//2023 nastane úplněk , který přinese jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující. Spolu se Saturnem nastolí řád a pořádek.

Téma zdraví pro rok 2023 a znamení Ryby

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 18/06/2023 a také 16/08/2023 cca měsíc. Zde silně působí Černá Luna.

Je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?