fbpx

Fitness horoskop Rak 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Rak je znamení, ve kterém jsou ženy plné energie a nadchnou se i pro maličkosti. Nikdo nevidí, jak se cítí uvnitř fyzicky a psychicky. Žijí také pro druhé. Máte představu, jak na tom bude zdraví pro znamení Rak v roce 2023? Rodilí Ráčci se v roce 2023 budou pravděpodobně těšit průměrnému zdravotnímu stavu. Nevyskytnou se žádné problémy, které by mohly způsobit vážné onemocnění.

Pro ženy ve znamení rak je zásadní mít zdravý životní styl, který zahrnuje zeleninu pro dobré zdraví.
Pro ženy ve znamení rak je zásadní mít zdravý životní styl, který zahrnuje zeleninu pro dobré zdraví.

Všichni narození v Raku jsou však žádáni, aby o své zdraví pečovali zvláštním způsobem a občas si dopřáli náležitý odpočinek. Pokud tak učiníte, vaše imunita bude dobrá a nemusíte se obávat žádného onemocnění, které vám přijde do cesty. Přejte si od Marsu, aby vám v roce 2023 požehnal dobrým zdravím.

Zdraví a Rak v roce 2023 – Vyhněte se špatné komunikaci!

Zdravotní horoskop Raka na rok 2023 doporučuje, že bude docházet k nežádoucímu tlaku a špatné komunikaci, což může velmi špatně ovlivnit vaše zdraví. Proto je nezbytné dodržovat dobré a zdravé návyky a snažit se o určitá zlepšení v každodenním životě, aby vás to vážně neovlivnilo. Tranzit Slunce může občas způsobit, že nebudete zcela zdraví.

Je tedy zcela zásadní mít zdravý životní styl, který zahrnuje bio ekologické produkty, zeleninu pro dobré zdraví.

Zdraví Raka 2023 horoskop také naznačuje, že planety Merkur a Saturn vám mohou způsobit problémy související s nervy. To způsobí, že členové vaší rodiny mohou být posmutnělí.

Rak horoskop zdraví 2023: Co můžete očekávat v období leden-červen?


Zdravotní horoskop Raka na rok 2023 říká, že v dlouhém období od ledna do června 2023 vás vliv Marsu může psychicky rozrušit, a tím se můžete cítit fyzicky slabší. Možná budete muset čelit náhlým výdajům a možná budete muset kvůli tomu hodně cestovat, což vás bude neustále oslabovat. Postavení planet nemusí být příznivé pro vaše srdce a žaludek. Očekává se, že budete muset dobře pečovat o své zdraví, pokud jste již dříve měli zdravotní problémy. Kvůli Saturnu vás může nečekaně bolet žaludek.

Zdravotní horoskop Raka na rok 2023: Co vás čeká v druhé polovině roku?

Zdravotní horoskop Raka na rok 2023 naznačuje, že v poslední polovině roku může Mars ovlivnit vaše zdraví kvůli nedodržování správné životosprávy. Snažte se tedy pamatovat na to, že pokud se ztratí zdraví, je ztraceno vše, a nechoďte špatnými cestami. Chtěli byste vypátrat skvělá řešení pro své špatné zdraví?

Změna přede dveřmi: ženy ve znamení Rak zjistí, kam to mohou dotáhnou: důležité je začít!
Změna přede dveřmi: ženy ve znamení Rak zjistí, kam to mohou dotáhnou: důležité je začít!
Horoskop Rak pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop Rak pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop Rak 2023 astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Rak

Kde čekat životní posun?

Jupiter od 05/2022 do 05/2023 ovlivní pozitivně životní posun v pracovní a karierní oblasti. Změna lidí, společnosti v pracovní oblasti přinese velký posun.

Můžete i na jiné úrovni čekat uznání za to, čeho jste v životě dosáhli a dokázali. V tomto případě lze čekat povýšení v zaměstnání, veřejný respekt nebo uznání od lidí kolem vás. Můžete také změnit práci, pokud nejste spokojeni.

Rak od 05/2023 cca další celý rok

Zde hrají ve vašem životě roli – naděje, ideály, sny, přání a touhy týkající se vaší budoucnosti. Pomáhat, a to výrazně, vám v tomto čase mohou přátelé, i to, pokud se zapojíte do skupinových činností. Potřebujete kontakt s druhými, protože jen jejich prostřednictvím se naučíte víc o sobě samých. Vaši přátelé vás v současnosti mohou podporovat víc, než kdykoli jindy. Možná navážete nová přátelství a ty se časem mohou projevit jako mimořádně cenná. Nebude se ale jednat o jednostranná přátelství, protože i vy budete druhým pomáhat.

V jaké životní oblasti mohou raci čekat problémy a těžkosti

Od 01/2023 Černá Luna vytváří nesnáze nebo větší vydání v souvislosti s penězi a majetkem. Situace, které přitahuje, přináší omezení a problémy s financemi, např. větší výdaje, ale i to, že nám někdo způsobí snížení naší hodnoty. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v souvislosti s financemi a majetkem. Otevře se téma: vydělat peníze, stát se úspěšným. Černá Luna přinese pokušení, touhu mít vysoké ambice.

Doporučuji uvědomit si svou vlastní hodnotu. Mít kolem sebe osoby, kteří vás nevyužívají, nesnižují vaší hodnotu. Náležitě ocení vaší práci, za kterou dostanete adekvátní odměnu. Vytvářejte hodnoty, obklopujte se úspěšnými lidmi.

Hlídejte si výdaje. Nakládejte s majetkem a penězi opatrně zejména v souvislosti s dětmi či partnery.

Od 10/2023 Černá Luna začne působit v tématu sourozenci, úřady. Učení, vzdělávání a komunikace. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v oblasti psaní, mluveného slova, sourozenců a příbuzných. Pozor na veškeré podpisy a smlouvy, které souvisí s pracovní rovinou. Otevře se téma cest, vzdělávání a komunikace na všech úrovních, ovšem pod Černou Lunou. Tedy něco karmického z minulých životů. Vesmír Vám přinese emočně vypjaté situace. Černá Luna otevřete osudové téma a my si zde musíme udělat jasno. Černá Luna může dělat problémy v oblasti vzdělávání a učení, v úředních záležitostech, těžkosti a starosti s dopravním prostředkem.


Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

Úplněk v Raku nastane 07/01/2023

Úplněk přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující, nastavení nových pravidel.

Před úplňkem, cca tři dny bývají kritické dny. Pozor v oblasti zdraví a psychiky. Neplánujte operace, nerozhodujte o důležitých situacích. Vyčkejte do úplňku, kdy se vše vyjasní.

17/07/2023 vrcholí novoluní ve vlastním znamení. Novoluní otevírá novou roční cestu. Můžete zrealizovat své plány. Konečně se posunete o krok dál. Před novoluním si dejte pozor na svou osobu, zejména na psychiku a zdraví.

Téma zdraví a Rakyně v roce 2023

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 14/10/2023 cca měsíc a také od 13/12/2023. Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Přichází revoluce nadějí v to, co budou ženy ve znamení Rak v příštích několika letech dělat, očekávat od života.
Přichází revoluce nadějí v to, co budou ženy ve znamení Rak v příštích několika letech dělat, očekávat od života.

Od jara 2019 Uran dlouhodobě přináší Rakům zásadní životní změny společnosti, ve kterém se Raci nachází.

Vliv bude nenápadný, ale přesto významný v tématu přátelé a společnost. Dlouhodobě si Raci vytřídí své přátelé a známé. Uran zde působí jako urychlovač v souvislosti s přáteli. Zvraty, rychlé změny v oblasti blízkých lidí, skupiny lidí, společenství či společnosti. Velká změna se blíží. Veškeré zvraty, změny a náhody jsou ku prospěchu.

Přichází revoluce nadějí v to, co budete v příštích několika letech dělat, očekávat od života.

V důsledku tranzitu se nyní nespokojíte s tím, co vám stačilo dříve. Pravděpodobně si budete hledat nové přátele, kteří lépe odpovídají tomu, co chcete v této době zažívat. Nyní existují dvě varianty možného jednání – první variantou je možnost identifikovat se s určitými skupinami k nimž patříme. Nebo druhá varianta – bouřit se proti jejich hodnotám.

Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?