fbpx

Fitness horoskop Lev 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Patříte mezi ženy narozené ve znamení Lev a chcete vědět o svém zdraví v roce 2023? Zdravotní horoskop znamení Lev na rok 2023 říká, že se můžete těšit dobrému zdraví, protože všechny planety budou v příznivém postavení. Pravděpodobně se vám může den ode dne zlepšovat hladina energie. Planety však také naznačují, že byste nikdy neměli vynechávat cvičení nebo každodenní jídlo.

V roce 2023 se doporučuje ženám znamení Lev konzumovat více ovoce a zeleniny a dobře odpočívat
V roce 2023 se doporučuje ženám znamení Lev konzumovat více ovoce a zeleniny a dobře odpočívat

V opačném případě skončíte s nedostatkem energie a tím i se špatným zdravotním stavem. V roce 2023 se doporučuje konzumovat více ovoce a zeleniny a dobře odpočívat. Chvíle deprese lze snadno zvládnout, pokud máte odvahu jí čelit správnou životosprávou.

Zdraví pro znamení Lev 2023 – Vyhýbejte se negativním myšlenkám!

Zdravotní horoskop Lva na rok 2023 naznačuje, že je lepší vyhýbat se situacím, které ve vás vyvolávají negativní myšlenky. Negativní myšlenky ze situací vám totiž zhoršují zdraví. Máte v povaze dělat si starosti s minulostí a zabředáváte do nežádoucích myšlenek, které nepříznivě ovlivňují vaše zdraví. Tranzit Marsu a Rahu naznačuje, že byste měli praktikovat duševní klid prostřednictvím jógy a meditace. Prostřednictvím meditace lze špatné působení Saturna zahladit.

Fitness horoskop Lev 2023: Co můžete očekávat v první polovině roku?


Chcete vědět, jaké bude vaše zdraví v roce 2023 v období od ledna do června? Zdravotní problémy Lva 2023 mohou být časté a postavení planet vám naznačuje, abyste se nejprve postarali o imunitu. Může to být způsobeno tranzitem Slunce. Pokud již máte problémy s pletí, možná budete muset o svou pleť více pečovat kvůli špatnému postavení Venuše.

V březnu se pravděpodobně mohou vyskytnout zažívací potíže.

To může být způsobeno především nerovnováhou, kterou sledujete mezi profesním a osobním životem.

Buďte v klidném životě tím, že budete dodržovat správné postupy. Věnujte se cvičení, zkuste individuální i skupinové, abyste pohybem ochránili své zdraví. Doporučuje se, abyste nevynechávali žádné jídlo, abyste si udrželi hladinu energie.

Zdravotní horoskop Lva na rok 2023: Co vás čeká v druhé polovině roku?

Zdravotní horoskop Lva na rok 2023 naznačuje, že v období od září do listopadu můžete mít nějaké zdravotní problémy. Planety nemusí být v tomto období v příznivém postavení. Také je důležité dbát na zdraví také svých dětí. Zajděte si na rodinnou zdravotní prohlídku, abyste nemoci včas odhalili. Nepomlouvejte a nehádejte se ze zbytečných důvodů, které by mohly mít na vaše zdraví velmi neblahý vliv. Váš spánek může být v tomto období narušen. Proto se doporučuje cvičení pod dohledem.

Ženy znamení Lev, cvičte individuálně i skupinově v roce 2023. Je to jednoduché: "buď chceš a nebo ne!"
Ženy znamení Lev, cvičte individuálně i skupinově v roce 2023. Je to jednoduché: „buď chceš a nebo ne!“

Horoskop znamení Lev na rok 2023 zdraví doporučuje nejíst na ulici a trochu se vyhnout používání elektronických přístrojů. Během května a června se můžete cítit zdravě, ale nevynechávejte cvičení a další pohyb pro dobré zdraví v nadcházejících letech. Rok 2023 může být dobrý pro všechny rodilé Lvy, pokud se budete snažit být zdraví.

Horoskop Lev pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop Lev pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop Lev 2023 astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V jaké životní oblasti mohou Lvi čekat problémy a těžkosti?

Od 01/2023 Černá Luna působí ve vlastním znamení na téma děti a partneři.

Přináší silné emoce a pocity z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budete nuceni řešit. Člověk si může připadat jako „obětní beránek vzniklých situací“. Záleží na postavení Černé Luny při narození. Budete muset bojovat o svůj úspěch. Životní zkoušky díky jejímu vlivu nastartují vnitřní proměnu. Začnete na svůj život a své okolí pohlížet jinak, nově, z jiného úhlu pohledu.

Po dobu působení Černé Luny bude mít pocit, že jste brzděni, chcete se posunout, ale nejde to.

Můžete se dostat do nepříjemné situace osobně, nebo naopak do nepříjemné situace někoho dohnat.

Černá Luna připravuje Vaší duši na obrovskou proměnu. V tomto období můžete mít pocit neschopnosti, budete se bát úspěchu.

Mohou vyvstávat překážky, nebo můžete být ovládáni jinými:

  • Měli byste si věřit, že vše nepříznivé překonáte.
  • Nenechat se zastrašit nikým a ničím.
  • Pracovat na své osobnosti.
  • Pohybovat se mezi úspěšnými lidmi, kteří Vám ukáží, kam máte směřovat.
  • Být spokojeni sami se sebou.
  • Žít život.
  • Být schopný jedinec a zvládnout životní výzvy.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz

Od 10/2023 Od 01/2023 Černá Luna vytváří nesnáze v souvislosti s penězi a majetkem. Situace, které přitahuje, přináší omezení a problémy s financemi, např. větší výdaje, ale i to, že nám někdo způsobí snížení naší hodnoty. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v souvislosti s financemi a majetkem. Otevře se téma: vydělat peníze, stát se úspěšným. Černá Luna přinese pokušení, touhu mít vysoké ambice.

Doporučuji uvědomit si svou vlastní hodnotu. Mít kolem sebe osoby, kteří vás nevyužívají, nesnižují vaší hodnotu.

Náležitě ocení vaší práci, za kterou dostanete adekvátní odměnu.

Vytvářejte hodnoty, obklopujte se úspěšnými lidmi. Hlídejte si výdaje. Nakládejte s majetkem a penězi opatrně zejména v souvislosti s pracovními partnery, kolegy a spolupracovníky.

Kde mohou Lvi čekat životní posun?

Jupiter do 05/2023 působí v oblasti cizina, zahraničí, vzdělávání a učení. Díky Jupiteru na Vás čeká rozšiřování vědomostí, pozitivně se odrazí v oblasti spojené se zahraničím, také na téma soudy a úřední záležitosti, kde můžete čekat štěstí.

Jupiter od 05/2023 cca rok díky planetě Jupiter/Dobroděj přichází zásadní posun v životě, práci a karierním postupu. Vše, co Vás bude svazova a brzdit, Vám bude odstraněno z Vašeho života.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

05/02//2023 nastane úplněkve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů. Při úplňku působí též Saturn a Černá Luna. Saturn nabádá cca tři roky k vyřešení vztahových záležitostí, zejména ve spojení s financemi a bydlením. Pozor na peníze, zvýšené výdaje.

16/08/2023 vrcholí novoluní ve vlastním znamení.

Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Novoluní proběhne za asistence Černé Luny a Venuše. Zde dojte ke karmickým situacím plných emocí na téma partner, pracovní partner nebo dítě.

Pro ženy znamení Lev platí, že Uran dlouhodobě působí na zásadní životní změnu v pracovní oblasti a kariéře
Pro ženy znamení Lev platí, že Uran dlouhodobě působí na zásadní životní změnu v pracovní oblasti a kariéře

Téma zdraví a znamení Lev 2023

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 23/12/2022 do 21/01/2023 a také 13/11/2023 cca měsíc. Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Venuše nabere zpětný chod ve vlastním znamení 23/07/2023 a bude couvat do 04/09/2023. Po tuto dobu budete řešit vztahové záležitosti s partnery, dětmi či rodiči. Venuše jako planeta hodnot a lásky napravuje minulost v záležitostech lásky a majetku.

Od jara 2019 Uran dlouhodobě působí na zásadní životní změnu v pracovní oblasti a kariéře. Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Období změn v povolání a veřejném životě, hledání poslání, změn v zaměření kariéry. Očekávejte neočekávané kolem práce a pracovních aktivit. Při tomto tranzitu očekávejte radikální změny ve vašem profesionálním životě, v povolání či konflikt s autoritami.

Tranzit obecně přináší nečekané pracovní příležitosti pracovat s novými technologiemi atd. Můžete úplně změnit své dosavadní profesní zaměření.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?