fbpx

Fitness horoskop Panna 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Patříte mezi ženy znamení Panna, které rády vědí víc o svém zdraví v roce 2023? Pak si musíte přečíst o postavení planet a zdravotním horoskopu. Zdravotní horoskop Panny na rok 2023 naznačuje, že Panny se v tomto období mohou těšit dobrému zdraví díky tranzitu Jupitera. Můžete mít dobrou náladu a v tomto období se snadno vypořádáte se všemi svými zmatky.

Znamení Panna se v roce 2023 může těšit dobrému zdraví díky tranzitu Jupitera
Znamení Panna se v roce 2023 může těšit dobrému zdraví díky tranzitu Jupitera

Váš profesní život se může díky zdraví zlepšit. Pojďme se podrobně podívat, jak tranzit planet ovlivňuje rodilé Panny v roce 2023 pro jejich zdraví.

Zdraví pro znamení Panna 2023 – Ovládejte své emoce!

V oblasti zdraví horoskop 2023 pro znamení Panna varuje, že hlavním zdravotním problémem Panny je nezvládání svého hněvu. Víte však, že své emoce můžete ovládat každodenní konzumací vyvážené a zdravé stravy, která posiluje imunitu. Nepřetěžujte se, protože by vás to mohlo negativně ovlivnit. Děje se tak v důsledku tranzitu Luny.

Fitness horoskop Panna na rok 2023: Co můžete očekávat v první polovině


Horoskop zdraví Panny na rok 2023 doporučuje, abyste byli v období od ledna do června 2023 mimořádně opatrní, co se týče vašeho zdraví. Neměli byste vynechávat běžné preventivní prohlídky, protože v opačném případě byste se mohli potýkat s problémy se zuby a očima.

Planeta Mars ukazuje, že se máte snažit nepoužívat žádné prášky na spaní. Mezi dubnem a červnem můžete být rozrušení. Rok 2023 vám doporučuje, abyste dále rozvíjeli kvalitu svého stravovacího režimu v plné míře. Stejně tak nikdy nezaváhejte, co se týče čistoty. Dbejte vždy na hygienu, protože vám to pomůže posílit i vaši imunitu.

Zdravotní horoskop Panny na rok 2023: Co vás čeká v období červenec-prosinec?

Během posledního čtvrtletí byste se mohli potýkat s nějakými kožními problémy. Cestování planet, jako je Merkur a Venuše, může nečekaně ovlivnit vaše zdraví, zejména pokud budete těhotná nebo máte nějaké zdravotní problémy. Stejně tak nepoužívejte elektronické přístroje v době spánku, protože byste z nich mohli pociťovat neklid.

V prvním a posledním čtvrtletí roku 2023 vám doporučujeme každodenní rutinní praxi v podobě užívání léků a správné životosprávy. Cestování Jupitera vám přináší zdravotní potíže, proto se zejména od září do listopadu vyhýbejte nezdravým potravinám.

Doporučuje se, že můžete být zdraví, pokud budete dodržovat správnou rutinu a životní styl. Ujistěte se, že budete správně jíst a dobře spát, abyste si v příštím roce přinesli klid a zdraví. Panna horoskop 2023 zdraví varuje, že můžete mít bolesti rukou a krku. Buďte opatrní při řízení a za žádnou cenu nenoste nadměrná závaží, protože by to mohlo způsobit potíže s kyčlemi.

Ženy ve znamení Panna: na co čekat, začněte hned!
Ženy ve znamení Panna: na co čekat, začněte hned!

Pravidelné cvičení vám pomůže, pokud máte problémy se spánkem. Horoskop říká, že po celý rok můžete mít zdravotní problémy. Všechny zdravotní problémy se však mohou udržet na uzdě, pokud budete ochotni se ozdravit správnou životosprávou. Nepoužívejte žádná elektronická zařízení alespoň hodinu před spaním, protože narušují váš spánkový režim.

Horoskop Panna pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop Panna pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop Panna 2023 astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

Kde mohou Panny v roce 2023 čekat životní posun

Jupiter od 05/2023 bude působit v oblasti společných financích, jako jsou půjčky, hypotéky nebo prodej či koupě. Dědictví, závěť apod.

Bude Vám přáno v oblasti sexuality a majetku. Kdo bude rozumně investovat, zhodnotí své investice. Tento přesun pozitivně ovlivní peníze a majetek. Do roka a do dne se výrazně vylepší finanční situace a zvýší se Vaše prestiž. Přichází láska do života. Ovšem láska má mnoho podob. Pozor na mimo partnerské lásky.

Jupiter od 05/2023 pomůže zlepšit vztah se sourozenci. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu Vás bude tlačit do vzdělávání, zvýšené komunikace, řešení na úřadech, zejména v souvislosti s majetkem a financemi. Můžete cestovat, učit se něčemu novému.

V jaké životní oblasti mohou Panny čekat problémy a těžkosti

Od 01/2023 Černá Luna začne působit a vytahovat na povrch skryté, utajené situace k řešení v souvislosti s potomky, rodiči nebo partnery.

Černá Luna se pohybuje místem, kde jste napojeni na “druhý břeh“. Na minulost. Kde jste propojeni s minulými inkarnacemi, zejména v souvislosti s rodiči, partnery či potomky.

Na povrch vylézají důležité osudové, karmické záležitosti, na které nemáte vliv. Téma tohoto období je odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, pocity samoty a izolace, kdy je dobré se věnovat vzdělávání duše.

Zde je zapovězená „13 komnata“ naší duše otevřená. Otevírají se témata z minulých životů. Tajemství přestávají být tajná. Nepřátelé mohou nepříjemně působit. Pozor na pomluvy, podvody a depresivní pocity. Samota a izolace spojené s dětmi či partnery.

Od 10/2023 Černá Luna působí ve vlastním znamení na téma zdraví, pracovní rovina, kolegové a spolupracovníci.

Přináší silné emoce a pocity z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budete nuceni řešit. Člověk si může připadat jako „obětní beránek vzniklých situací“. Záleží na postavení Černé Luny při narození.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz

Budete muset bojovat o svůj úspěch. Životní zkoušky díky jejímu vlivu nastartují vnitřní proměnu. Začnete na svůj život a své okolí pohlížet jinak, nově, z jiného úhlu pohledu.

Po dobu působení Černé Luny ve vlastním znamení bude mít pocit, že jste brzděni, chcete se posunout, ale nejde to.

Můžete se dostat do nepříjemné situace osobně, nebo naopak do nepříjemné situace někoho dohnat. Černá Luna připravuje Vaší duši na obrovskou proměnu. V tomto období můžete mít pocit neschopnosti, budete se bát úspěchu. Mohou vyvstávat překážky, nebo můžete být ovládáni jinými.

Měli byste si věřit, že vše nepříznivé překonáte.
Nenechat se zastrašit nikým a ničím.
Pracovat na své osobnosti.
Pohybovat se mezi úspěšnými lidmi, kteří Vám ukáží, kam máte směřovat.
Být spokojeni sami se sebou.
Žít život.
Být schopný jedinec a zvládnout životní výzvy.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023 pro znamení Panna

07/03//2023 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů. Vyjasní veškeré vztahové záležitosti. Dny před úplňkem mohou být náročné na psychiku a zdraví.

15/09/2023 vrcholí novoluní v Panně. Novoluní přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete realizovat nové projekty Začínáte novou životní kapitolu. Před novoluním si dejte pozor na svou osobu, zejména na psychiku a zdraví.

Ženy znamení Panna mohou v roce 2023 více pečovat o svou tělesnou schránku
Ženy znamení Panna mohou v roce 2023 více pečovat o svou tělesnou schránku

Téma zdraví pro Panny v roce 2023

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 21/01/2023 a také 13/12/2023 cca měsíc. Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji v této době preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?