fbpx

Fitness horoskop Blíženci 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Blíženci jsou vůdčí osobností ve všech úkolech, které plní v každodenním životě. Jejich velká výjimečnost, s jakou se ujímají obtíží, spočívá v tom, že oceňována. Zdravotní horoskop ženám ve znamení Blíženci na rok 2023 doporučuje mnoho tipů, jak zlepšit zdraví. Pohyby planet vás mohou ovlivnit zejména Slunce, Merkur. Být v dobré rutině je však v příštím roce dobré pro všechny rodilé Blížence. Podívejme se, jak na tom bude vaše zdraví v roce 2023.

Pohyb Jupitera naznačuje, že by Blíženci v roce 2023 měli pro skvělé zdraví denně cvičit.
Pohyb Jupitera naznačuje, že by Blíženci v roce 2023 měli pro skvělé zdraví denně cvičit.

Zdraví a Blíženci v roce 2023 – čekají vás smíšené chvíle

Zdravotní horoskop Blíženců na rok 2023 naznačuje, že rok 2023 bude dobrý, pokud myslíte na zdraví. Planety by mohly ovlivnit vás a vaše zdraví, protože hrají hlavní roli ve vašem každodenním životě Je tedy předepsáno, že se musíte pokusit dosáhnout skvělého a pozitivního přístupu obecně, abyste byli zdraví a fit.

Putování planet v roce 2023 může přinést pochybné potíže, negativní postoj a nepopiratelné odmítnutí z různých míst, tísnivé okolnosti, které by mohly vážně ovlivnit vaše celkové zdraví. Těmto situacím se tedy vyhněte nebo si nechte poradit.

Blíženci horoskop zdraví 2023: Co můžete očekávat v první polovině roku?


Blížencům neboli mithun rashi 2023 zdraví doporučuje, že první polovina roku 2023 může být poněkud náročná, a doporučuje držet se dál od negativních situací, které narušují vaši mysl. Pokud jste vy nebo někdo z vašich přítelkyň ve znamení Blíženců těhotná, doporučuje se dávat si pozor, abyste věděly, jak je důležité mít silné dítě.

Tranzit Marsu říká, že byste se měli vyhýbat zbytečným hádkám, a navíc se pro dobrý a zdravý život držet dál od nezdravých potravin.

V prvních měsících roku 2023 vás možná postihne nějaké onemocnění nervů nebo svalů. Od dubna do června 2023 vám tranzit Venuše naznačuje, abyste se zdrželi používání jakýchkoli prostředků péče o pleť bez porady s odborníkem. Stejně tak můžete mít v polovině dubna a v květnu několik problémů souvisejících se zuby a je vhodné bezpodmínečně podstoupit preventivní prohlídku. Chcete se dozvědět něco o svém zdraví? Chcete znát řešení svých životních problémů?

Zdravotní horoskop Blíženců na rok 2023: Co vás čeká v posledních měsících?

Zdravotní horoskop Blíženců na rok 2023 naznačuje, že v druhé polovině roku 2023 se doporučuje držet se dál od negativních postojů nebo toxických vztahů.Planety vám nemusí přinést dobré výsledky, jak očekáváte, a tím způsobí zdravotní problémy. V říjnu vás putování Slunce vychovává k tomu, abyste věnovali zvláštní péči svému zdraví.

Navíc vliv Saturna v průběhu celého roku může způsobit problémy související se srdcem, a tak byste měli dodržovat vyvážený a zdravý stravovací plán.

Starší lidé mohou mít v roce 2023 zdravotní problémy. Pohyb Jupitera naznačuje, že byste v roce 2023 měli pro skvělé zdraví denně cvičit.

Čím dříve ženy ve znamení Blíženci začnou cvičit, tím dřív uvidí výsledky!
Čím dříve ženy ve znamení Blíženci začnou cvičit, tím dřív uvidí výsledky!

Zdravotní horoskop Blíženců na rok 2023 vás vede k tomu, že v roce 2023 můžete mít problémy s krevním tlakem, srdcem, kůží nebo zuby. Může to být způsobeno špatným uspořádáním postavení planet. Také se mohou vyskytnout problémy ve vztazích, které lze vyřešit jemnou komunikací bez hádek. Hádky vás mohou v roce 2023 oslabit. Pochopením nepříznivého postavení planet je tedy vhodné dodržovat správný dietní plán s každodenním cvičením ve fitku nebo doma.

daniela hannah astrokarty 3 od Fitness horoskop Blíženci 2023: předpověď horoskopu od astroložky
Horoskop Blíženci pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop Blíženci 2023 astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Blíženci

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti:

Od 01/2023 Černá Luna začne působit v tématu sourozenci, úřady v souvislosti s majetkem. Učení, vzdělávání a komunikace. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v oblasti psaní, mluveného či psaného slova, úředních záležitostí. Pozor na veškeré podpisy a smlouvy, které souvisí s partnerem, dětmi, rodiči, sourozenci. Otevře se téma cest, vzdělávání a komunikace na všech úrovních, ovšem pod Černou Lunou. Tedy něco karmického z minulých životů. Vesmír Vám přinese emočně vypjaté situace. Černá Luna otevřete osudové téma a my si zde musíme udělat jasno.

Od 10/2023 Černá Luna působí natéma rodiny, domova nebo bydlení. Černá Luna přináší silné emoce a problémové situace v souvislosti s bydlením, domovem a pracovním zázemím. Otevře se téma bydlení, které souvisí s místem, kde pobýváte, trávíte čas.

Můžete také pod Černou Lunou řešit zdraví.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz

Kde čekat životní posun: Jupiter od 05/2022do 05/2023.

Zde hrají ve vašem životě roli – naděje, ideály, sny, přání a touhy týkající se vaší budoucnosti. Pomáhat, a to výrazně, vám v tomto čase mohou přátelé, i to, pokud se zapojíte do skupinových činností. Chápete důležitost skupinových cílů i hodnot jako jedinec. Nezkoušejte věci zvládat pouze vy samotní ani pouze s jednou osobou.

Potřebujete kontakt s druhými, protože jen jejich prostřednictvím se naučíte víc o sobě samých. Vaši přátelé vás v současnosti mohou podporovat víc, než kdykoli jindy.

Možná navážete nová přátelství a ty se časem mohou projevit jako mimořádně cenná. Nebude se ale jednat o jednostranná přátelství, protože i vy budete druhým pomáhat.

Jupiter od 05/2023 odnese vše, co by Vás brzdilo v budoucích letech. Je třeba některé situace ukončit a uzavřít abyste se mohli v příštích letech plně rozvinout. Jupiter zde není tak silný, jako jiné roky.

jsy 9049 websize od Fitness horoskop Blíženci 2023: předpověď horoskopu od astroložky
Pomáhat ženám ve znamení Blíženci mohou přátelé, a i to, pokud se zapojíte do skupinových cvičení.

Co si mají Blíženci dát do pořádku:

Saturn reprezentuje staré pořádky, systémy, kontrolu a omezení. Saturn dlouhodobě působí na téma pořádek v oblasti práce a kariéry. Přichází větší zodpovědnost za Váš život během tří následujících let.

18/06/2023 vrcholí novoluní ve vlastním znamení. Novoluní otevírá novou roční cestu. Můžete zrealizovat své plány. Konečně se posunete o krok dál. Před novoluním si dejte pozor na svou osobu, zejména na psychiku a zdraví.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

27/11/2023 nastane úplněkve vlastním znamení, který přináší jasno do oblasti vztahů. V době úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující.

Téma zdraví a Blíženci 2023

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 15/09/2023 cca měsíc a také od 16/11/2023. Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?