fbpx

Fitness horoskop Býk 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 9. 12. 2022

Zdravotní horoskop Býk na rok 2023 naznačuje, že v roce 2023 můžete získat dobrou imunitu proti mnoha infekčním nemocem. O své zdraví se tedy příliš nestrachujte. Jediné, co vás však může trápit, je vliv Jupitera na to, že kvůli nesprávné stravě a životnímu stylu ztloustnete. Můžete také poznat více stresu, doporučujeme se vyhnout se mizerným situacím. Pokud váš denní časový rozvrh není správný, způsobuje to, že jste více ve stresu.

Předpověď horoskopu pro znamení Býk v roce 2023
Předpověď horoskopu pro znamení Býk v roce 2023

Zdravotní horoskop na rok 2023 pro znamení Býka naznačuje, že můžete čelit většímu pracovnímu tlaku a váš duševní klid bude mimo. Můžete se tak cítit depresivně, protože věci nemusí fungovat podle očekávání. Všimněte si však, že dodržování správné životosprávy je jediným klíčem k těmto problémům. Snažte se projevovat pozitivní přístup ke všemu a ke všem.

Tranzit Saturnu, Slunce a Marsu naznačuje, že můžete dostat onemocnění žaludku, nervů nebo zubů. Poraďte se s lékařem, kdykoli pocítíte nepříjemné pocity, a vše se může určitě v dobré obrátit. V roce 2023 se můžete v některých dnech cítit zdraví, ale v jiných dnech na dně, proto je lepší nevynechávat žádné denní jídlo ani cvičení, které vám dodá konečné zdraví. V důsledku tranzitu Rahu a Venuše se můžete cítit slabí. V roce 2023 si tranzit Slunce žádá, abyste si dávali jídlo s menším množstvím oleje. Každý den před spaním meditujte, abyste se dobře vyspali. Zařaďte do svého jídelníčku bez odkladů více zdravých potravin, jak vám naznačuje tranzit Marsu.

Co mohou Býci očekávat v první polovině roku?

Horoskop Býka 2023 naznačuje, že váš duševní klid nebude mít normální tempo. To může být způsobeno tranzitem Marsu a má za následek špatné zdraví. Učiňte tedy své myšlenky bez napětí a je důležité zůstat vždy pozitivní.

První fáze roku 2023 vám pravděpodobně přinese problémy s pletí. Může to být způsobeno přechodem Merkura během prvních měsíců.

Dbejte vždy na hygienu a možná se vám podaří vyhnout se různým zdravotním problémům.

Zdravotní horoskop Býka na rok 2023: Co vás čeká v druhé polovině roku?

Zdravotní horoskop Býka na rok 2023 naznačuje, že měsíce červenec, říjen a listopad pro vás nemusí být po zdravotní stránce příznivé. Planetární konjunkce nejsou takové, jak si představujete, a tak se doporučuje, abyste dodržovali zdravý režim. To také pomáhá ke zdravé rovnováze mezi osobním a profesním životem. Dodržování správné rutiny může přinést štěstí, a tak získáte požehnání Slunce jako dobrou imunitu. V druhé polovině roku je důležité ovládat svůj hněv. Postavení planet vám doporučuje cvičení, a tak nedělejte žádné negativní kroky, které ovlivňují vaše duševní zdraví.

Velké změny ve zdraví žen znamení Býk přinese, pokud budete dodržovat správnou životosprávu, .
Velké změny ve zdraví žen znamení Býk přinese, pokud budete dodržovat správnou životosprávu, .

Pokud budete dodržovat správnou životosprávu, přinese to v roce 2023 velké změny ve zdraví Býků. Buďte vždy ostražití ve svých zdravotních podmínkách, jinak se budete cítit ospalí a slabí. Nepropadejte panice!

Horoskop Býk pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop Býk pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop Býk 2023 astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Býk

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti:

Od 01/2023 Černá Luna působí na téma rodiny, domova nebo bydlení. Černá Luna přináší silné emoce a problémové situace v souvislosti s bydlením, domovem a zázemím. Otevře se téma bydlení, které souvisí s místem, kde pobýváte, trávíte čas.

Vliv Černé Luny nás nutí k oddělení od rodiny, domova, oddělení od kořenů našeho života. Symbolizuje vyhnání z ráje, cítím se jako “černá ovce“ domova nebo rodiny‘. Mohu pod jejím vlivem přijímat roli obětního beránka. Musím změnit bydlení díky partnerovi, nebo rodičům. apod.

Pod Černou Lunou přichází problém s nalezením vhodného místa pro život. Na druhou stranu může dopomoci k nalezení nového, vhodnějšího místa, nových základů pro život. Na konci tohoto vlivu se ukáže, zda se přestěhujete a změníte své zázemí, či nikoli. Každý máte své štěstí ve vlastních rukách a proto se řiďte „zdravým rozumem“ a nepodléhejte emocím a rozmarům Černé Luny. Může se vám zmenšit rodina. Můžete také pod Černou Lunou řešit zdraví vše v souvislosti s dětmi, partnery nebo pracovními partnery.

Od 10/2023 Díky vlivu Černé Luny si budete muset udělat pořádek v oblasti partnerů životních i pracovních a také ve všem, souvisejícím s dětmi. Černá Luna přinese silné emoce do těchto oblastí. Černá Luna přináší také problémové situace k řešení do oblasti partnerských vztahů. Může se objevit někdo nový, ovšem zálety a mimo partnerské svazky nedopadnou dobře. Vztahy se otřesou v základech a vydrží pouze silné spojení. Partner nebo kariéra?

Pod Černou Lunou může vzniknout dítě, ovšem vše, co vznikne pod Černou Lunou, přináší do budoucna silné citové emoce. Černá Luna bere, nebo přináší problémy.


Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

astrokarty.cz

Kde může Býk v roce 2023 čekat životní posun?

Jupiter do 05/2023 bude pro Vás pozitivní, i když ne tolik, jako při průchodu jinými domy. Měli byste se nyní něco naučit zejména o duchovních a náboženských dimenzích vlastního života.

Pocítíte větší chuť věnovat se duchovním záležitostem, více se obracet k vlastnímu nitru a naslouchat dříve umlčeným myšlenkám. Nalezením vnitřního klidu posílíte své postavení. Přichází ukončení aktivity z minulosti. Začnete na sebe nahlížet jiným způsobem. Vše co bude odcházet a ukončovat se, zejména v souvislosti s pracovní rovinou, je pro vaše budoucí štěstí. Veškeré změny přijímejte s povděkem. Přichází posun na duši a duchovní úrovni.

Jupiter, planeta štěstí a rozmachu bude působit od jara 2023 do 05/2024

Jupiter ve vlastním znamení přinese velký boom.

Toto je začátkem významného cyklu vašeho životního růstu, který potrvá zhruba dalších 12 let. Nyní se bude objevovat hlavně v oblastech života přinášející rozmach Vaší osoby. Pozitivní vliv Jupiteru vnáší do života nové situace, které vás posunou blíže Vašemu štěstí.

Budete pociťovat dostatek sil a chuti prosazovat svá přání a své představy. Pod vlivem Jupitera budete spokojeni sami se sebou, máte poznat a uvědomit si, co dokážete. Měli byste být činorodí a využít působení planet ve svůj prospěch, neboť jistým způsobem budete vyčnívat z davu.

Jupiter přinese posun a rozmach do oblasti majetku. Toto prožíváte každých 12 let. Naposledy v roce 2012.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

19/05/2023 17,53 hod. vrcholí novoluní ve vlastním znamení. Spolu s Uranem přinese neočekávané situace.

28/10/2023 nastává úplněk spolu se zatměním Měsíce, kdy si ujasníte veškeré vztahové záležitosti.

Při úplňku asistuje Jupiter, planeta štěstí. Cokoliv se stane je dobré pro Vaší budoucnost.

Veškeré vztahy vygradují na maximum, úplněk přináší rozpor mezi srdcem a rozumem. Po úplňku jsou situace jasnější. Očekávejte zvýšené aktivity kolem smluv a dohod spojené s penězi. Budete podepisovat dokumenty, hovořit a komunikovat.

Zatmění je vždy velmi silné, podtrhuje dané téma. Ve dnech kolem novoluní se zásadně obrací karta. Zatmění mění osudy. Přináší nečekané změny a nové začátky.

Venuše nabere zpětný chod 23/07/2023 a bude couvat do 04/09/2023. Po tuto dobu budete řešit vztahové záležitosti s partnery, dětmi či rodiči. Venuše jako planeta hodnot a lásky napravuje minulost v záležitostech lásky a majetku.

Postavení planet ženám znamení Býk doporučuje cvičení. A také nedělejte žádné negativní kroky, které ovlivňují vaše duševní zdraví.
Postavení planet ženám znamení Býk doporučuje cvičení. A také nedělejte žádné negativní kroky, které ovlivňují vaše duševní zdraví.

Téma zdraví:

Před vlastním novoluním a úplňkem je nutné si hlídat svůj zdravotní stav.

Dále od 16/08/2023 cca měsíc a také od 14/10/2023. Zde je nutná zvýšená opatrnost. Doporučuji preventivní prohlídky a péči o svou tělesnou schránku.

Od jara 2019 se planeta Uran pohybuje sedm let vlastním znamením. Dlouhodobě přinese zásadní životní změny.

Dříve nebo později se zásadní změny uskuteční a Vy na ně nemáte žádný vliv.

V tomto zhruba sedmiletém období dojde k radikálnímu přehodnocení Vašeho vztahu k vnějšímu světu. Uran vnáší nejistotu do vašeho života.

Staré se zhroutí a nové přichází v tom, že lidé se na vás začnou dívat jinak. Můžete jednat zcela nečekaným způsobem, jež druhé vyvádí z míry, a to hlavně pokud tranzitující Uran nejvíce aspektuje Vaše radixové planety, související s prvním domem.

Během tohoto tranzitu můžete ukončit svoje manželství, jiný blízký vztah, který začal být jednotvárný a až ubíjející. Naopak všechny vztahy, které Vám dovolují být sebou samým přetrvají, přestože i zde můžete očekávat nějaké změny. Také se to týká Vaší práce i jakékoli jiné oblasti Vašeho života, kde máte nějaké závazky.

Výrazné zlepšení čekejte jaro 2024.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?