fbpx

Fitness horoskop Beran 2023: předpověď horoskopu od astroložky

autor: | 7. 12. 2022

Patříte mezi ženy narozené ve znamení Beran, které chtějí vědět víc o svém zdraví v roce 2023? Máte dobrou energii, vytrvalost a pozitivní přístup ke všemu. Pokud se tedy vyskytnou nějaké náročné zdravotní problémy, může to být způsobeno pracovním vytížením a tlakem. Pokud budete mít dobré zdraví, můžete dosáhnout životních cílů.

Předpověď horoskopu pro znamení Beran v roce 2023
Předpověď horoskopu pro znamení Beran v roce 2023

Zdravotní horoskop Berana na rok 2023 naznačuje, že byste měli konzumovat dobrou a zdravou stravu, dodržovat správný spánkový režim a cvičení. Můžete mít silný vliv Saturnu a to vyžaduje správnou životosprávu, která vám může pomoci držet se dál od špatných účinků.

Zdravotní horoskop Berana na rok 2023 vám doporučuje, abyste v roce 2023 absolvovali rutinní prohlídku v každém termínu. Můžete pociťovat určitou slabost, proto je lepší nechat si zkontrolovat životní funkce. Váš imunitní systém je silný, ale bez následné kontroly můžete skončit s problematickým zdravím. V důsledku tranzitu Saturnu je také pravděpodobné, že budete mít problémy spojené s očima a žaludkem.

I ženy ve znamení Beran musí na svém zdraví makat, nejen si jej přát
I ženy ve znamení Beran musí na svém zdraví makat, nejen si jej přát

Doporučuje se tedy, abyste při pohybu venku nosili brýle nebo jakékoli oční clony při používání elektronických přístrojů.
Můžete mít změněné duševní zdraví, jak naznačuje zdraví Berana 2023. Nestresujte se proto příliš svými negativními myšlenkami. Každopádně se můžete těšit dobrému zdraví spíše v prvních měsících než později.

Horoskop zdraví Beran 2023 naznačuje, že byste měli být od ledna do dubna velmi opatrní na hygienu. Pokud nebudete hygieničtí, dejte si pozor, abyste neskončili u různých nakažlivých nemocí. Snažte se tedy ve svém jídelníčku více ovoce, zeleniny a vyhýbejte se nezdravým potravinám a před konzumací se pořádně umyjte.

Přechod Marsu v tomto období naznačuje, že byste se měli vyhnout hádavé povaze a být klidní při rozhovorech s ostatními. Hádky mohou ovlivnit vaši psychiku a tím i zdraví. Pokud máte vysoký krevní tlak nebo cukrovku, první fáze naznačuje, abyste byli opatrní. Je to způsobeno především přechodem Rahu a Jupitera, který může po celou dobu způsobovat určité zdravotní problémy.

V roce 2023 můžete mít problémy se zažíváním. Je velmi důležité, abyste si dávali velký pozor na svůj žaludek, ledviny a hlavu. Také můžete často navštěvovat zubaře. Je to hlavně proto, že cokoli, co vám připadá jednoduché, může s postupujícím rokem způsobit vážné onemocnění.

Nemějte obavy, protože můžete zlepšit životní styl dodržováním správné rutiny již v tomto roce a může se přenést i do roku 2023.
Zrozenci v Beranu mohou mít vážná onemocnění, pokud se nebudete starat o svůj zdravý životní styl. Buďte duševně i fyzicky fit díky správnému cvičení a dobré stravě a změnu pocítíte postupně.

Horoskop Beran pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah
Horoskop Beran pro rok 2023 od astroložky Daniel Hannah

Se souhlasem autorky přinášíme horoskop Beran 2023 astroložky Daniely Hannah

Milovat a objímat mne naučil můj partner, odpouštět můj syn a díky své pitbulce Darince vím, co je to láska až za hrob. Moje maminka mi ukázala cestu k ezoterice a astrologii.

V kostce rok 2023 pro znamení Beran

V jaké životní oblasti čekat problémy a těžkosti:

Od 01/2023 Díky vlivu Černé Luny si budete muset udělat pořádek v oblasti partnerů životních i pracovních a také ve všem, souvisejícím s dětmi. Černá Luna přinese silné emoce do těchto oblastí. Černá Luna přináší také problémové situace k řešení do oblasti partnerských vztahů. Může se objevit někdo nový, ovšem zálety a mimo partnerské svazky nedopadnou dobře. Vztahy se otřesou v základech a vydrží pouze silné spojení.

Partner nebo kariéra? Pod Černou Lunou může vzniknout dítě, ovšem vše, co vznikne pod Černou Lunou, přináší do budoucna silné citové emoce. Černá Luna bere, nebo přináší karmické problémové situace. „Zatažená ruční brzda“ brání plně rozvinout vytoužený vztah.

Od 10/2023 Černá Luna bude působit v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ale také se můžete starat o někoho ve své blízkosti. Služba blízkým. Problémy a změny se spolupracovníky a kolegy. Vše na emocionální úrovni.

Neřešené nemoci se budou hlásit o slovo. Čeká Vás mnoho práce a povinností.

V této době je nutné dbát na své zdraví a psychiku, zejména před novoluním a úplňkem.

Téma zdraví od 17/07/2023 cca měsíc a také od 15/09/2023. Zde je nutná zvýšená opatrnost.

Více napoví karmický horoskop, který odkryje postavení Vaší Černé Luny při narození.

Působení Jupitera/Dobroděje

Jupiter ve vlastním znamení do 05/2023 přinese velký boom. Toto je začátkem významného cyklu vašeho životního růstu, který potrvá zhruba dalších 12 let.

Tento pozitivní vliv Vám vnáší do života situace, které vás mají posunou blíže Vašemu štěstí.

Vesmír postupně odebírá vše, co Vás brzdí. Naopak jaro 2023 Vám přeje v oblasti práce a posunu kupředu.

Celý rok jste postupně připravování na velký posun, který vrcholí s dubnem 2023.

Jupiter, planeta štěstí a rozmachu bude působit od jara 2023 do 05/2024 v tématu finance a majetek. Můžete očekávat vzestup ve finanční a majetkové oblasti.

Novoluní a úplněk, zlomový okamžik roku 2023

První novoluní vrcholí 21/03/2023 ve vlastním znamení Berana.

Slunce, Luna, spolu s Merkurem a Neptunem, přinese zajímavé zprávy.

Druhé novoluní se zatměním Slunce vrcholí 20/04/2023.

Zde zrealizujete své plány a projekty. Začínáte svůj nový rok, novou cestu. Při novoluní asistuje Jupiter/Dobroděj.

Při novoluní dojte k zatmění Slunce. Zatmění je vždy velmi silné, podtrhuje dané téma. Ve dnech kolem novoluní se zásadně obrací karta. Zatmění mění osudy. Přináší nečekané změny a nové začátky.

Zdravotní horoskop Beran na rok 2023 naznačuje, že byste měli konzumovat dobrou a zdravou stravu, dodržovat správný spánkový režim a cvičení
Zdravotní horoskop znamení Beran na rok 2023 naznačuje, že byste měli konzumovat dobrou a zdravou stravu, dodržovat správný spánkový režim a cvičení

29/09//2023 nastane úplněk ve vlastním znamení, který přinese jasno do oblasti vztahů.

Do úplňku je vhodné ukončit a dořešit veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Ukončit vše nevyhovující ve vztahové oblasti.

Uran od jara 2019 dlouhodobě…

Můžete očekávat změny ve financích a majetku. V této době je aktivní v tématu majetek, peníze a hodnoty. Uran přináší rychlé zvraty, pokud jej některá planeta svým pohybem zaktivuje. Dlouhodobě je třeba hlídat si peníze. Můžete přijít k penězům, hodně vydělat a nebo o vše přijít. Výrazné zlepšení očekávejte jaro 2024.

Co nejnovějšího si ještě můžete přečíst?