fbpx

Zhubneme do léta

autor: | 23. 3. 2023

Do léta to dotáhneme

Cože? Začít už teď? Myslíte si, že na hubnutí do bikin je ještě spousta času? Naopak! Pokud jste ještě nezačala, nastartujte svojí letní proměnu teď. Počítejte s tím, že chcete-li zhubnout deset kilo, máte nejvyšší čas začít. Lépe řečeno – na jaře je skoro pozdě. Ale společně s Aura fit zhubneme.

Jestli začnete v dubnu, je možné do července shodit okolo 10 – 15 kilo tuku v případě, že skutečně dodržujete cvičební a stravovací režim. Čím později začnete, tím je cíl složitější a výsledky nejisté. Sama víte nejlíp, jak jste na tom s vůlí a občasným vybočením z režimu…

Zhubneme za 3 měsíce

A to se vyplatí! Protože víme, že do léta zhubneme za 3 měsíce pravidelným cvičením a zdravým jídelníčkem, připravily jsme si pro vás limitovanou akci. Pokud si koupíte cvičební plán kruhového tréninku na 3 měsíce od 30. do 31. 3. 2023, vyjde vás pouze na 3333 Kč.

⚡ jen ve čtvrtek 30.3. 2023 a v pátek 31.3.2023

🔥 limitovaná akce, protože věříme, že do léta zhubneme

Nabídka cvičení pro ženy je nezávazná

 kruhový trénink v AURA s úsporou 3.057 Kč oproti ceníkovým cenám

🔥 jen za 3.333 Kč

 👭TIP! Vezměte s sebou kamarádku a získáte ještě výhodnější nabídku NAVÍC!

Proč děláme tuto akci?

  • protože tři měsíce stojí za zkoušku
  • protože víme, že zformovat postavu do plavek je pro každou ženu důležité
  • protože věříme, že k nám budete chodit i v létě 😀
  • protože ne všechna novoroční předsevzetí vydržela
  • protože v AURA fitkách víme, jak na to!

Nastavte si reálný cíl

Měl by být ambiciózní, ale dosažitelný. Pokud bude váš cíl přehnaně nedosažitelný, přestane vás motivovat spíš dřív než později.V průměru jsme schopny zhubnout ZDRAVÝM hubnutím ze začátku přibližně 1 kg za týden, později kolem cca 0,5 kg. Podle toho, kolik přebytečných kil byste ráda shodila, si můžete jednoduše spočítat kdy začít.

pexels jess loiterton 8650916 od Zhubneme do léta
Do plavek se začíná hubnout v lednu, protože pro trvalou změnu je potřeba nejméně 3, spíše však 6 měsíců snahy o trvalou životní změnu.

Čas na selfie!

Vyfoťte se! Tato fotka bude jenom pro vás, nikdo jiný ji neuvidí, pokud si to vy sama nebudete přát. Až se za pár týdnů na vaší fotku podíváte, uvidíte, co jste dokázala. Ne nadarmo se říká: ,,Nejlepší váha je zrcadlo.”

pexels andrea piacquadio 4376730 od Zhubneme do léta
Fotky před a po vás potěší a výsledek po-zimního hubnutí budete mít zdokumentovaný!

Nejlepší váha je zrcadlo.

Vaše váha si vás neváží

Zadržování vody – pokud s dietou začínáte, váha vám může během prvních týdnů ukázat větší pokles. Bohužel, ne všechno je tuk. Během začátků programů na hubnutí se tělo zbavuje také hodně vody.

Svaly – svaly jsou těžší než tuk, takže se může stát, že se sice zbavujete tuku, ale tělo sílí, a tak se ručička na váze nehýbe. Nezoufejte, pokud dodržujete váš plán, jste na správné cestě.

Denní doba – vaše hmotnost může také kolísat +/- 1 kg v průběhu dne. Pokud si tedy zvolíte za cíl konkrétní číslo na váze, važte se maximálně jednou týdně ve stejný den a dobu. Například: každý pátek, hned po probuzení a toaletě, před snídaní, ve spodním prádle. Díky tomu budete mít přesnější výsledky měření.

pexels mikhail nilov 8455865 od Zhubneme do léta
Hubnutí má smysl, když vám vaše váha již překáží

Kalorický deficit ve všech pádech

Teď když už víte, KDY začít hubnout do léta. Pojďme si říct, JAK zhubneme.

Proto, abyste toho dosáhla, je zapotřebí dostat se do takzvaného kalorického deficitu. Jednoduše řečeno, více kalorií spálit než přijmout.

K úspěšnému hubnutí je potřeba skloubit dvě základní věci, a to stravu a pohyb. Jedno bez druhého nepřinese vysněné výsledky. Mějte na paměti, že v obou případech je potřeba chtít, ne muset. Nenuťte se do ničeho v jídle ani pohybu. Uvidíte, že jak správné a zdravé jídlo, tak i pohyb, během kterého pálíte kalorie, nemusí být jen utrpení.

pexels narda yescas 1566837 1000 od Zhubneme do léta
Klidně si dopřejte 1x týdně cheat-day, ale jinak dodržujte zdravou a vyváženou stravu.

Najděte si tu svou cestu a pamatujte, že aby vám plážová postava zůstala i v zimě, tak je důležité aby vás to bavilo 🙂 Budete svůj režim dodržovat dlouhodobě!

Kalorický deficit stačí udržovat mírný – žádné drastické diety, maratony do padnutí a silová cvičení do pozvracení. Udělejte si z kalorického deficitu životní styl a máte vyhráno.

Odpočívejte a cvičte, když máte nejvíc energie

Spánek a odpočinek by také měly být neodmyslitelnou součástí vašeho hubnoucího programu. Pokud máte problémy se spánkem a nedáváte tělu čas na potřebnou regeneraci, je z toho vaše tělo ve stresu a nehubnete tak, jak byste mohla. Během spánku se vaše tělo ,,opraví” a tím se připraví na další trénink.  Cvičte komplexně a nepřehánějte to.

Nejdřív si zvolte čas, kdy máte nejvíc energie, kdy se vám cvičit chce a cvičí se vám nejlépe.

Pro někoho to může být brzy ráno, pro někoho večer.

Nezapomínejte, že nejefektivněji spálíte tuky při mírné intenzitě cvičení, které trvá alespoň 30 minut.

Nesnažte se cvičit izolované cviky

Vždy byste měla zapojit celé tělo! Lépe se rozloží síly, a když se zapojí více svalů, budete i více hubnout. U nás na kruháči zapojíte svaly celého těla.

A pokud chcete a potřebujete, na BetterBelly zhubnete nadbytečný tuk na bříšku.

S BetterLegs a na VacuShape se zaměříte na štíhlá stehna a sexy zadek snů.