fbpx

Výzva s Bárou… Zpátky na značkách 🙂

autor: | 18. 7. 2020

Zdravím Vás z Aury,

Pondělní vážení mě mile překvapilo a motivovalo k další cestě za postavou snů. Já na dovolené nepřibrala ani deko. Bála jsem se, že budu mít minimálně o 2 kg víc než před odjezdem, ale Výzva neutrpěla.

Pobyt mimo domov se sice nepodepsal na mé postavě, ale na naší domácnosti určitě. Proto jsem první dny po návratu nespalovala v Auře, ale při domácích pracích.

Čistý domov = dvojí spokojenost

Věděly jste, že taková hodina intenzivního vytírání, zametání nebo vysávání vám ubere 220 – 250 kalorií? A že po hodinovém důkladném smýčení spálíte tolik kalorií, kolik je obsaženo ve dvou čokoládových sušenkách?

Drhnutí vany a obkladů pro mě bylo mnohem příjemnější, když jsem se dozvěděla, že za hodinu práce spálím přibližně 260 kalorií. Koupelna představuje energeticky nejnáročnější vnitřní čištění.

Až se bude koupelna perfektně lesknout, můžete i trochu zhřešit. Během jedné hodiny drhnutí koupelny totiž spálíte o něco více kalorií, než obsahuje jeden hamburger ze známého fast foodu.

Byla jsem slavit, ne cvičit

První moje návštěva fitka nebyla ve sportovním oblečení, ale v šatech. V úterý 14.7. jsme oslavily 8 let od otevření pobočky „na Jiřáku“. Opět byla skvělá atmosféra, kde bylo cítit, že jsme v tom spolu. Nechyběly speciální lekce, líčení ZDARMA, tombola, nové speciální náramky ani slavnostní přípitek v alko a nealko verzi.

img 20200717 wa0022 1 od Výzva s Bárou... Zpátky na značkách :-)
Speciální lekce s Ivčou
img 20200717 wa0021 1 od Výzva s Bárou... Zpátky na značkách :-)
Líčení s Jančou
img 20200717 wa0020 1 od Výzva s Bárou... Zpátky na značkách :-)
Tombola o zajímavé ceny
img 20200717 wa0024 1 od Výzva s Bárou... Zpátky na značkách :-)
Náramky na míru od Lenika beads
img 20200717 wa0012 1 od Výzva s Bárou... Zpátky na značkách :-)
Děkujeme, že jste s námi

Zpátky na značky

V pátek jsem si byla konečně zacvičit a ten pocit po cvičení je zkrátka k nezaplacení. Takže se těším, že se uvidíme v kruhu nebo třeba na beťáku. To by bylo, aby mi váha v srpnu neukázala číslo začínající 6…

Cvičte se mnou, s našimi báječnými trenérkami, kamarádkami nebo samy, ale držte se ve zdraví.

Těším se s Vámi na aktivní léto s Aurou

❤Vaše Bára a trenérky Aury

Co o nás říkají naše klientky?