Výzva s Bárou. Týdenní dovolená mi moc neprospěla…

autor: | 11. 7. 2020

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print

Zdravím Vás z Aury,

celý týden jsem byla mimo Prahu a nemohla chodit cvičit. Myslela jsem si, jak budu chodit na několika kilometrové procházky s kočárkem, plavat a cvičit na čerstvém vzduchu. Výzva utrpěla.

Ale opak je pravdou. Všude kolem kempu byl les a drndat s kočárkem přes kořeny stromů se nepozdávalo ani mně, ani Adámkovi. Počasí nám celkem vyšlo, ale teplo na koupání v rybníce bylo jen dvakrát, tak jsem toho taky moc nenaplavala a jediné cvičení na čerstvém vzduchu byly ranní rozcvičky s dětmi.

Táborová strava byla za trest; taky výzva

Jídlo čtyřikrát denně a sacharidová jídla, jako buchtičky s krémem, rizoto, zapečené špagety, knedlíky s omáčkou, mi k vysněné postavě taky moc nepomohla. Jenže jsem neměla na výběr a tak nezbývalo nic jiného než jíst to, co bylo.

Po týdnu vím, co nechci

Na táboře rodičů s dětmi jsem si opravdu odpočinula a doslova nedělala nic. Úplně jsem vypnula a věnovala se jen sobě a dětem. První tři dny mě to i bavilo, ale pak mi začalo chybět cvičení a začala jsem mít neodolatelnou chuť na něco zdravého, jako je losos se zeleninovým salátem. Zjistila jsem, že když nežiju zdravě, tak to mému tělu začíná po pár dnech vadit a to je pozitivní.

Startuju znovu a těším se – výzva pokračuje!

Takže jsem načerpala nové síly a teď mám chuť zase zdravě jíst a hlavně cvičit. Těším se na Vás v kruhu nebo na BetterBelly. Taky doufám, že se s Vámi všemi setkám 14.7.2020 na narozeninové oslavě, tentokrát na Jiřího z Poděbrad. Kde nás čeká celý den zajímavý program a opravdu lákavé slevy a akce.

ZNOVU Vás žádám o podporu a spolupráci, udělejme něco pro sebe. Cvičme, držme se ve zdraví a překonávejme SVÉ každodenní výzvy! A když se nám to někdy nepodaří, nevěšme hlavu a vraťme se ke zdravému životnímu stylu s úsměvem a nadšením.

❤Vaše Bára a trenérky Aura

Co o nás říkají naše klientky?

 

Líbí se Vám text? Sdílejte pro kamarádky...
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print