fbpx

Výzva s Bárou. Týdenní dovolená mi moc neprospěla…

autor: | 11. 7. 2020

Zdravím Vás z Aury,

celý týden jsem byla mimo Prahu a nemohla chodit cvičit. Myslela jsem si, jak budu chodit na několika kilometrové procházky s kočárkem, plavat a cvičit na čerstvém vzduchu. Výzva utrpěla.

Ale opak je pravdou. Všude kolem kempu byl les a drndat s kočárkem přes kořeny stromů se nepozdávalo ani mně, ani Adámkovi. Počasí nám celkem vyšlo, ale teplo na koupání v rybníce bylo jen dvakrát, tak jsem toho taky moc nenaplavala a jediné cvičení na čerstvém vzduchu byly ranní rozcvičky s dětmi.

Táborová strava byla za trest; taky výzva

Jídlo čtyřikrát denně a sacharidová jídla, jako buchtičky s krémem, rizoto, zapečené špagety, knedlíky s omáčkou, mi k vysněné postavě taky moc nepomohla. Jenže jsem neměla na výběr a tak nezbývalo nic jiného než jíst to, co bylo.

Po týdnu vím, co nechci

Na táboře rodičů s dětmi jsem si opravdu odpočinula a doslova nedělala nic. Úplně jsem vypnula a věnovala se jen sobě a dětem. První tři dny mě to i bavilo, ale pak mi začalo chybět cvičení a začala jsem mít neodolatelnou chuť na něco zdravého, jako je losos se zeleninovým salátem. Zjistila jsem, že když nežiju zdravě, tak to mému tělu začíná po pár dnech vadit a to je pozitivní.

20200706 174803 od Výzva s Bárou. Týdenní dovolená mi moc neprospěla...

Startuju znovu a těším se – výzva pokračuje!

Takže jsem načerpala nové síly a teď mám chuť zase zdravě jíst a hlavně cvičit. Těším se na Vás v kruhu nebo na BetterBelly. Taky doufám, že se s Vámi všemi setkám 14.7.2020 na narozeninové oslavě, tentokrát na Jiřího z Poděbrad. Kde nás čeká celý den zajímavý program a opravdu lákavé slevy a akce.

ZNOVU Vás žádám o podporu a spolupráci, udělejme něco pro sebe. Cvičme, držme se ve zdraví a překonávejme SVÉ každodenní výzvy! A když se nám to někdy nepodaří, nevěšme hlavu a vraťme se ke zdravému životnímu stylu s úsměvem a nadšením.

❤Vaše Bára a trenérky Aura

Co o nás říkají naše klientky?