fbpx

Fitness horoskop Vodnář 2024: Důležitá bude vyvážená strava

autor: | 25. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Pozor na Černou Lunu

V roce 2024 se připravte na výzvy a překážky v různých oblastech vašeho života. Černá Luna od října 2023 do července 2024 odhalí témata okultismu, transformace duše, sexuality a financí, což může způsobit napětí ve vztazích s dětmi, rodiči a v práci. Budete čelit situacím, které souvisí s penězi sdílenými s partnery nebo bankami, včetně dluhů, hypoték a dědictví. Dbejte na opatrnost s majetkem, věrnost ve vztazích a nezneužívání okultních praktik. Pozor si dejte i na úrazy a možná úmrtí blízkých.

Pracujte na svých snech

Od července 2024 do března 2025 vás čekají karmické situace s úřady, soudy, ezoterikou a vzděláváním. Emoce mohou být vyprovokovány v záležitostech cestování do zahraničí. Je důležité pracovat na svých snech, neboť vesmír vás odmění za vaše úsilí.

Zdraví

bude v roce 2024 klíčové téma. Před novoluním a úplňkem je třeba věnovat zvýšenou pozornost vašemu zdravotnímu stavu a doporučuje se preventivní péče. V obdobích kolem 09/02/2024, 06/07/2024 a 19/08/2024 buďte obzvláště opatrné. Mars aktivuje téma zdraví od 05/09 do 04/11, což může přinést hektické období nebo ozdravné procesy.

Jupiter přinese štěstí

Jupiter do května 2024 přinese zlepšení životních podmínek a stability, podporuje nákup nebo rekonstrukci domova a vylepšení pracovního prostředí. Od května 2024 Jupiter přináší rozmach v oblasti dětí, partnerství a pracovních vztahů. Očekávejte posílení nebo rozpad nefunkčních vztahů a zlepšení komunikace.

Odkládejte si peníze

Saturn během tří let ovlivní oblast peněz a majetku, což vyžaduje ukládání finančních prostředků, včetně hypoték a půjček.

Významné astrologické události roku 2024

Významné astrologické události roku 2024 zahrnují novoluní 09/02/2024, které nabízí silnou energii pro nové začátky a změny ve vašem životě a úplněk 19/08/2024, který přinese jasno do oblasti vztahů a je vhodný pro ukončení nevyhovujících vztahů.

Od 01/11/2024 očekávejte pracovní a kariérní posun, změny a reorganizace. Rok 2024 bude rokem transformace a růstu, pokud se naučíte překonávat překážky a využít příležitostí, které vám hvězdy přinesou.

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím. 

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 od Fitness horoskop Vodnář 2024: Důležitá bude vyvážená strava
Vodnář 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Horoskop zdraví pro Vodnáře

Podle Horoskopu zdraví 2024 může zdraví Vodnářů zůstat dobré. Planeta zvěrokruhu Vodnáře, Saturn, bude přítomen ve svém vlastním znamení Vodnáře a v důsledku toho bude Vodnářům přinášet dobré zdraví. Pokud budete trávit svůj život disciplinovaně, pak se určitě budete těšit lepšímu zdraví, protože Saturn vás bude motivovat k větší práci na sobě. Můžete využít meditace, jógy a fyzických cvičení, abyste si udržely své zdraví. Díky tomu bude vaše zdraví v nejlepším stavu po celý rok. Ale pozor, přítomnost planet Rahu a Ketu ve druhém a osmém domě nemusí být dobrá pro vaše zdraví. Vyhýbejte se konzumaci prošlých potravin, jinak vás mohou obklopit zdravotní problémy. Přítomnost Ketu v osmém domě může způsobit, že se stanete obětí nemocí souvisejících s vyprazdňováním. Horoskop zdraví 2024 říká, že u Vodnářů může dojít i k infekci krve. Aby se těmto nemocem předešlo, Vodnáři by měli podstupovat pravidelné tělesné prohlídky kvůli prevenci těchto i dalších nemocí. 

Zvěrokruhová dieta

Vodnáři jsou originální a nezávislí lidé. Mají rádi svobodu a nezávislost. Proto je pro ně důležité, aby si mohli sami vybrat, co budou jíst. Vodnáři by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: kuřecí maso, červená řepa, brokolice, mrkev, paprika, rajčata, jahody, ananas, granátová jablka, fíky, datle, hnědá rýže, celozrnná pšenice, jogurt a přírodní sýry