fbpx

Fitness horoskop Kozoroh 2024: Zvýšenou pozornost věnujte stavu svých zubů a kostí

autor: | 25. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Kariéra a práce

Ve vaší pracovní sféře může Černá Luna od října 2023 do července 2024 přinést nejistotu a emocionální zátěž. Připravte se na možné změny zaměstnání nebo důležitá rozhodnutí, která ovlivní váš profesní život. Po tomto období se můžete těšit na nové pracovní příležitosti a pokrok.

Sociální vztahy

Mezi červencem 2024 a březnem 2025 můžete očekávat významné změny ve vašem sociálním kruhu. Černá Luna může přinést ukončení některých přátelství a otevření dveří novým lidem a pracovním vztahům, které budou pro vás znamenat posun vpřed.

Zdraví

Dbejte na zvýšenou opatrnost ve vašem zdravotním stavu, zejména v období okolo novoluní a úplňku. Mars bude v létě 2024 stimulovat vaše zdravotní a psychické téma, což může přinést náročné období, ale také šanci na zotavení a posílení.

Osobní růst

Jupiter, vaše planeta štěstí, vám až do května 2024 přinese nové šance v oblasti partnerství a možností pro rodičovství. Po květnu 2024 se Jupiter zaměří na posílení vaší psychiky a zdraví a přinese změny ve vašem pracovním životě, které povedou k významnému posunu.

Zásadní okamžiky

Novoluní ve vašem znamení v lednu a prosinci 2024 vám nabídne šanci na nové začátky a plány. Úplněk v červenci 2024 přinese jasno do vašich vztahů a ukončení toho, co vám již neslouží. Zatmění Slunce v říjnu 2024 může zamíchat kartami a přinést překvapivé změny.

Uran vám od roku 2019 přináší nečekané zvraty v oblasti partnerství a rodinného života. Buďte připraveny na překvapení, která mohou zahrnovat náhlé změny v pracovním partnerství nebo ve vztazích.

Pamatujte, že i když hvězdy mohou ukazovat směr, vaše svobodná vůle a rozhodnutí jsou klíčem k vašemu osudu. Otevřete své srdce a mysl novým možnostem a buďte připraveny přijmout změny, které vám přináší vesmír. Šťastný a naplňující rok 2024!

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím. 

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 od Fitness horoskop Kozoroh 2024: Zvýšenou pozornost věnujte stavu svých zubů a kostí
Kozoroh 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Horoskop zdraví pro Kozorohy

Podle horoskopu zdraví 2024 se tento rok může ukázat jako velmi dobrý. Hlavní planeta Kozorohů, planeta Saturn, bude přítomna ve druhém domě po celý rok. Přítomnost Saturnu v jeho vlastním zvěrokruhu vám zabrání v problémech, kterým můžete čelit. Přítomnost uzlové planety Rahu ve třetím domě plně podpoří zrozence Kozoroha a pomůže vám získat úlevu od všech druhů zdravotních problémů. 

Saturn zapadne od 11. února do 18. března 2024. V důsledku toho se může zdát, že vaše energie klesne a to se projeví i na vašem zdraví. Ve vaší mysli mohou zůstat negativní myšlenky, které mohou narušit váš duševní klid. Musíte udělat jednu věc. Nezůstávejte samy! Naopak musíte trávit čas se svými blízkými, přáteli a členy rodiny. Tím se sníží vaše psychické napětí. V období od 29. června do 15. listopadu si ale musíte dávat pozor na svůj životní styl a stravovací návyky, protože i v tomto období může vaše zdraví selhat. 

Zvěrokruhová dieta

Kozorozi jsou ambiciózní a pracovití lidé. Mají rádi řád a plánování. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla zdravá a vyvážená. Kozorozi by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: čerstvý syrový salát, čerstvé ovoce a zelenina, libové bílkoviny, ryby, vejce, celozrnné pečivo a jogurty