fbpx

Fitness horoskop Střelec 2024: Zkuste zvážit klidnější, avšak stejně vzrušující formy pohybu

autor: | 25. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Kariéra a Práce

Od října 2023 do července 2024 bude Černá Luna působit na vaši kariéru a pracovní oblast. Můžete se setkat s emocionálními výzvami, pocitem nespokojenosti a nejistotou o vašem směřování. Buďte otevřené možnosti změny zaměstnání a připravené na neočekávané příležitosti. Po tomto období se můžete těšit na posun vpřed ve vaší kariéře.

Sociální vztahy

Mezi červencem 2024 a březnem 2025 se Černá Luna přesune do sféry přátelství a společenských vazeb. Toto období může přinést zklamání a změny ve vašem sociálním kruhu. Můžete ztratit staré přátele, ale otevřít se novým vztahům, které vás posunou vpřed.

Zdraví

Buďte obzvláště pozorné na své zdraví okolo novoluní a úplňku. Doporučujeme preventivní prohlídky a péči o tělo a psychiku. V období od 8. května 2024 na dva týdny a týden před úplňkem 23. května 2024 je třeba zvýšené opatrnosti. Mars bude aktivovat zdravotní témata od 9. června do 21. července, což může znamenat hektické období nebo období zotavování.

Osobní růst

Od května 2024 Jupiter pozitivně ovlivní vaše vztahy a pomůže vám ukončit ty, které vám již neslouží, a otevřít se novým. Tento trend bude pokračovat až do února 2025, kdy Jupiter začne couvat, což bude čas na vyrovnání vztahových situací.

Zásadní okamžiky

13. prosince 2023 bude novoluní ve vašem znamení přinášet novou energii pro začátky. 23. května 2024 úplněk ve vašem znamení vyjasní vztahové záležitosti. 3. září 2024 očekávejte pracovní a kariérní posun. A 1. prosince 2024 další novoluní ve vašem znamení otevře dveře k novým plánům a aktivitám.

Mějte na paměti, že horoskop je obecný průvodce a osobní situace se mohou lišit. Důvěřujte své intuici a buďte připraveny přijmout změny, které přicházejí s otevřenou náručí. Vesmír je na vaší straně, dámy!

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím. 

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 - Fitness horoskop Střelec 2024: Zkuste zvážit klidnější, avšak stejně vzrušující formy pohybu
Střelec 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Horoskop zdraví pro Střelce 

Podle horoskopu zdraví 2024 musíte v první části roku věnovat zvláštní péči svému zdraví, protože Jupiter bude přítomen v šestém domě vašeho horoskopu narození a Saturn na něj bude mít aspekt. To může vést k nárůstu problémů souvisejících se žaludkem a trávením. Přítomnost Rahu v pátém domě ve zvěrokruhu Ryb zase může vést k infekcím souvisejícím s vodou, které mohou ovlivnit váš žaludek. Podle Horoskopu zdraví 2024 bude v období od 5. února 2024 do 15. března 2024 Mars, který je přítomen ve třetím domě, aspektovat šestý dům vašeho horoskopu narození. V důsledku toho si odpočinete od nemocí. Ale poté od 1. června 2024 do 12. července 2024 bude Mars přítomen v šestém domě vašeho horoskopu narození a znovu od 26. srpna 2024 do 20. října 2024 bude přítomen v osmém domě vaší tabulky narození. V důsledku toho vám Mars umožní překonat různé problémy, ale může vám naopak způsobit problémy zdravotní. Kromě toho možná budete muset čelit nemocem souvisejícím s krví a vysokým krevním tlakem.

Zvěrokruhová dieta

Střelci jsou optimistické a dobrodružné povahy. Mají rádi cestování a nové zkušenosti. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla pestrá a zajímavá. Střelci by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: drůbež a ryby, řepa, rajčata, švestky, třešně, pomeranče a citrony, vejce, jogurt, hnědá rýže a celozrnná pšenice