fbpx

Fitness horoskop Štír 2024: Vaše schopnost hlubokého prožívání emocí může být zdrojem vaší síly

autor: | 25. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Příležitosti pro životní posun

Do května 2024 vám Jupiter, planeta štěstí, rozšíří vaše obzory v oblasti vzdělávání a komunikace. Očekávejte lepší vztahy se sourozenci a využijte příležitosti k řešení úředních záležitostí, zvláště těch finančních a majetkových. Nové technologie mohou hrát klíčovou roli ve vašem pokroku.

Po květnu 2024 přinese Jupiter rozvoj v pracovní sféře. Připravte se na možné změny zaměstnání, které vás posunou blíže k vašim snům.

Výzvy a překážky

Mezi říjnem 2023 a červencem 2024 může Černá Luna přinést komplikace ve vašem zdraví a pracovním životě. Emoce spojené s mužskými postavami ve vašem životě mohou být intenzivní. Buďte připraveny bojovat za svůj úspěch.

Od července 2024 do března 2025 se zaměřte na vaše finanční a majetkové záležitosti, které mohou být pod tlakem Černé Luny. Uvědomte si svou hodnotu a nechte se ocenit za svou práci.

Zdraví

V období kolem novoluní a úplňku je důležité věnovat pozornost vašemu zdraví. Zvýšená opatrnost a preventivní prohlídky jsou klíčové. Mars bude aktivovat zdravotní témata koncem března až do konce dubna 2024, tak buďte ostražité.

Zlomové okamžiky

Úplněk 25. března 2024 přinese jasnost do vašich vztahů. Novoluní 2. října 2024 s sebou nese energii nových začátků a otevírá dveře k realizaci vašich plánů.

Dlouhodobý vliv Saturnu

Saturn vám během následujících tří let přinese lekce, které vám pomohou se vyrovnat s minulostí a pustit se do nových vztahů.

Buďte odvážné a nebojte se postavit výzvám. Rok 2024 je rokem proměny a osobního růstu, tak ho pojďte prožít naplno!

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím. 

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 - Fitness horoskop Štír 2024: Vaše schopnost hlubokého prožívání emocí může být zdrojem vaší síly
Štír 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Horoskop zdraví pro Štíry

Horoskop zdraví Štírů říká, že v první části roku 2024 budete muset věnovat zvláštní péči svému zdraví, protože planeta Jupiter bude přítomna v šestém domě vašeho horoskopu a Saturn na ní bude mít aspekt. V důsledku toho mohou nastat problémy související se žaludkem a trávením. Přítomnost Rahu v pátém domě zvěrokruhu Ryb může vést k infekci související s vodou. Podle Horoskopu zdraví 2024 bude Mars aspektovat váš šestý dům od 5. února 2024 do 15. března 2024. V důsledku toho si od nemocí odpočinete. Ale od 1. června 2024 do 12. července 2024 bude Mars ve vašem šestém domě a poté od 26. srpna 2024 do 20. října 2024 bude Mars přítomen v domě osmém. Díky tomu vám Mars pomůže dostat se z různých problémů, ale naopak způsobí zdravotní problémy. Kromě toho možná budete muset čelit nemocem souvisejícím s krví, zejména vysokému krevnímu tlaku.

Zvěrokruhová dieta

Štíři jsou vášniví a emocionální lidé. Mají silný charakter a jsou často velmi úspěšní. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla zdravá a zároveň chutná. Štíři by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: ryby a mořské plody, zelené saláty, červená řepa, čočka, mandle, vlašské ořechy, citrusové plody, bobulovité ovoce, jablka, banány a ananasy