fbpx

Fitness horoskop Váhy 2024: Věnujte zvýšenou pozornost správné hydrataci 

autor: | 25. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Příležitosti pro životní posun

Do května 2024 vám Jupiter, planeta štěstí, rozšíří vaše obzory v oblasti vzdělávání a komunikace. Očekávejte lepší vztahy se sourozenci a využijte příležitosti k řešení úředních záležitostí, zvláště těch finančních a majetkových. Nové technologie mohou hrát klíčovou roli ve vašem pokroku.

Po květnu 2024 přinese Jupiter rozvoj v pracovní sféře. Připravte se na možné změny zaměstnání, které vás posunou blíže k vašim snům.

Výzvy a překážky

Mezi říjnem 2023 a červencem 2024 může Černá Luna přinést komplikace ve vašem zdraví a pracovním životě. Emoce spojené s mužskými postavami ve vašem životě mohou být intenzivní. Buďte připraveny bojovat za svůj úspěch.

Od července 2024 do března 2025 se zaměřte na vaše finanční a majetkové záležitosti, které mohou být pod tlakem Černé Luny. Uvědomte si svou hodnotu a nechte se ocenit za svou práci.

Zdraví

V období kolem novoluní a úplňku je důležité věnovat pozornost vašemu zdraví. Zvýšená opatrnost a preventivní prohlídky jsou klíčové. Mars bude aktivovat zdravotní témata koncem března až do konce dubna 2024, tak buďte ostražité.

Zlomové okamžiky

Úplněk 25. března 2024 přinese jasnost do vašich vztahů. Novoluní 2. října 2024 s sebou nese energii nových začátků a otevírá dveře k realizaci vašich plánů.

Dlouhodobý vliv Saturnu

Saturn vám během následujících tří let přinese lekce, které vám pomohou se vyrovnat s minulostí a pustit se do nových vztahů.

Buďte odvážné a nebojte se postavit výzvám. Rok 2024 je rokem proměny a osobního růstu, tak ho pojďte prožít naplno!

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 od Fitness horoskop Váhy 2024: Věnujte zvýšenou pozornost správné hydrataci 
Váhy 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím. 

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Horoskop zdraví pro Váhy

Podle Horoskopu zdraví 2024 zůstane zdraví Vah průměrné. Začátek roku však bude pro Váhy dobrý. Přítomnost Rahu vás přiměje vytvořit si zvyk upřednostňovat samy sebe. V příštím roce se kvůli nevyváženému životnímu stylu můžete stát obětí náhlých onemocnění. Tyto nemoci však odezní dvakrát rychleji, než přijdou. V roce 2024 možná budete muset čelit problémům souvisejícím s vaší tváří a očima. V první polovině roku musíte zůstat ve střehu, protože vás můžou potrápit nemoci související se žaludkem a trávením. Horoskop zdraví 2024 předpovídá, že Jupiter vstoupí do osmého domu, zatímco budou přítomni Ketu ve dvanáctém domě a Rahu v šestém domě a Saturn v pátém domě. V tomto případě možná budete muset čelit žaludečním onemocněním. Buďte obezřetné. 

Zvěrokruhová dieta

Váhy jsou elegantní a vyrovnaní lidé. Mají rádi harmonii a rovnováhu. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla zdravá a vyvážená. Váhy by měly jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání. 

Vhodné potraviny: Váhy nejlépe fungují při vysokoproteinové stravě s nízkým obsahem tuku a cukru. Měly by jíst hodně dušených ryb, mořských plodů, nízkotučné sýry, jogurty, hodně čerstvého ovoce a zeleniny, zelené saláty a celozrnné pečivo. Měly by také pít hodně vody, aby se jejich organismus propláchl a zbavil toxinů. Nejlepší jsou pro ně třeba tyto potraviny: chřest, mandle, špenát, kukuřice, vločky, rozinky, jablka či jahody.