fbpx

Fitness horoskop Ryby 2024: Snažte se vyhýbat alkoholu a jiným látkám

autor: | 25. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Milé dámy, přichází rok plný výzev i příležitostí. Nechte se vést hvězdami a objevte, co pro vás nebeská tělesa připravila v roce 2024.

Vztahová dynamika

Od října 2023 do července 2024 se můžete ocitnout pod vlivem Černé Luny, což bude znamenat, že se budete zabývat vztahy a to především na pracovišti. Možná dojde k přehodnocení pravidel a vzájemné interakci s kolegy. V této době může někdo důležitý opustit váš život a nejisté vztahy se mohou rozpadnout. Černá Luna vám odhalí pravdu o vašich vztazích a pomůže vám pochopit, kde stojíte.

Majetkové a finanční záležitosti

Od července 2024 do března 2025 se Černá Luna zaměří na vaši duševní transformaci a může otevřít dveře do vašich minulých životů. Tato fáze může přinést změny související s majetkem, který sdílíte s ostatními, včetně partnerů nebo bank. Můžete se setkat s lidmi, kteří vám dluží peníze nebo naopak vy jim. A nebo můžete čelit novým dluhům, například hypotéce. Dbejte na to, abyste si hlídaly své finance a nemovitosti a byly věrné ve vztazích. Zdraví bude také klíčové téma, proto nezapomínejte na preventivní prohlídky a pečujte o své tělo.

Zdravotní varování

Během dnů před novoluním a úplňkem buďte obzvláště opatrné. Tyto období mohou být náročné a mohou s sebou přinést zdravotní výzvy. Zvýšená opatrnost je doporučena v týdnu před novoluním až do 10. března 2024, dva týdny před 4. srpnem 2024 a týden před úplňkem do 19. září 2024.

Životní posuny

Jupiter vám do května 2024 přinese zlepšení ve vztazích se sourozenci, vzdělávání a možnost cestování. Po květnu 2024 Jupiter podpoří vaši stabilitu a životní podmínky, což může znamenat nákup domu, stěhování nebo zlepšení pracovního prostředí. Jupiter také pomůže upevnit vaše pracovní a životní pozice po dobu jednoho roku.

Vliv Saturnu

Saturn ve znamení Ryb vám v letech 2023 až 2025 pomůže uspořádat si váš život, zejména minulost. Novoluní ve vašem znamení 10. března 2024 přinese energii pro nové začátky. Úplněk se zatměním 18. září 2024 vám přinese jasno do vztahů a je ideální dobou pro ukončení těch nevyhovujících.

Kariérní posuny

Od 1. prosince 2024 se můžete těšit na posuny v kariérním životě.

Dámy, tento rok bude pro vás rokem hlubokých přeměn a důležitých rozhodnutí. Hvězdy vám přejí sílu a moudrost, abyste mohly čelit všem výzvám a uchopit příležitosti, které vám rok 2024 přinese.

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím. 

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 od Fitness horoskop Ryby 2024: Snažte se vyhýbat alkoholu a jiným látkám
Ryby 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Horoskop zdraví pro Ryby 

Horoskop zdraví 2024 Ryb říká, že začátek roku 2024 bude plný vzestupů a pádů. Přítomnost Rahu ve Vašem znamení zvěrokruhu a přítomnost Ketu v sedmém domě nemusí přinést mnoho příznivých výsledků. Ryby tedy musí přijmout mnoho preventivních opatření, aby se vyhnuly zdravotním problémům. Přítomnost Saturnu ve dvanáctém domě může způsobit problémy související s očima, bolest nohou, bolest kotníku nebo zranění a výrony. Zaměřte se na udržení zdravé rovnováhy mezi fyzickými, emocionálními a duchovními aspekty Vašeho zdraví. Zařaďte do svého běžného života aktivity, které vyživují vaši mysl, tělo i duši. Například jóga, meditace nebo trávení času v přírodě. Věnujte pozornost svému emočnímu zdraví a praktikujte techniky zvládání stresu, abyste se vyhnuly emočnímu přetížení. Horoskop zdraví 2024 říká, že aby zůstaly Ryby v kondici, musí vyvážit svůj denní režim. Protože přítomnost planety Rahu Vás přiměje zanedbávat své zdraví,  existuje šance, že se zdraví opravdu zhorší. Pokud chcete zůstat fit, zařaďte do svého každodenního života dobré návyky. Pravidelně cvičte a meditujte.

Zvěrokruhová dieta

Ryby jsou empatické a citlivé povahy. Mají rády harmonii a klid. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla zdravá a vyvážená. Ryby by měly jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měly by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: játra, libové hovězí maso, jehněčí maso, vaječné žloutky, celozrnné obiloviny, ječmen, sušené fazole, červená řepa, špenát, cibule, hlávkový salát, rozinky, datle, meruňky, broskve, hroznové víno, jablka, citrony, pomeranče