fbpx

Fitness horoskop Rak 2024: Mějte pod kontrolou spotřebu kofeinu

autor: | 23. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Pozor na Černou Lunu

Rok 2024 se v mnoha ohledech jeví jako cesta plná zatáček a výzev, která vás zavede do hlubokých vod osobního i profesionálního života. Připravte se na období, kdy se vaše partnerství, ať už romantická nebo pracovní, ocitnou pod lupou Černé Luny. To může vést k potřebě urovnání neshod a k posílení toho, co je skutečně důležité. Od října 2023 do července 2024 bude tato tajemná síla zkoumat pevnost vašich vztahů a může vám přinést nové osoby do života, které však mohou představovat jak výzvu, tak příležitost.

Významné kosmické události

V oblasti zdraví a péče o blízké se může objevit potřeba zvýšené pozornosti, zejména během období před novoluním a úplňkem, kdy byste měly být ostražité a dbát na preventivní prohlídky. Zdraví se stane prioritou a to i ve vztahu k vašim dětem nebo ke členům rodiny.

Profesní růst

Jupiter, planeta štěstí, vám do května 2024 přinese příležitost k růstu a rozvoji. Tento velkorysý kosmický vliv vám může otevřít dveře k novým projektům, posílení majetku a kariérnímu postupu. Je to čas, kdy byste měly využít každé příležitosti, která se vám naskytne a důvěřovat svým schopnostem, abyste dosáhly svých cílů.

Zvraty

Významné nebeské události, jako byl úplněk se zatměním v říjnu 2023 a novoluní ve vašem znamení v květnu 2024, vám poskytnou klíčové momenty pro rozhodnutí a nové začátky. Tyto okamžiky mohou přinést překvapivé obraty a důležité uzavření kapitol ve vašem životě.

Uran, planeta náhlých změn, pokračuje ve své sedmileté cestě vaším znamením, což naznačuje, že se můžete setkat s nečekanými obraty a zásadními změnami, které vám pomohou přehodnotit, jak se díváte na svět kolem sebe. Staré se zhroutí, aby uvolnilo místo novému a budete mít šanci ukončit věci, které vám již neslouží.

Takže, připravte se na rok 2024 jako na dobrodružnou výpravu, kde každý krok přináší nové výzvy, ale i možnosti pro osobní růst a transformaci. Buďte ostražité, pečujte o své vztahy a zdraví a buďte otevřené překvapením, které vám hvězdy přinesou.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 od Fitness horoskop Rak 2024: Mějte pod kontrolou spotřebu kofeinu
Rak 2024: nečekejte s předsevzetím na leden

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím.

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Horoskop zdraví pro Raky

Podle Horoskopu zdraví 2024 začátek roku pro zrozence ve znamení Raka nebude příliš výjimečný. Slunce a Mars budou přítomny v šestém domě, což může zvýšit vaši tělesnou teplotu. Takže Vás mohou obtěžovat bolesti hlavy a horečky. V tomto období byste se také měly zdržet konzumace kořeněných jídel. Saturn bude ve vašem osmém domě přítomen po celý rok. Pokud se tedy nechcete potýkat s vážnější nemocí, neměly byste ignorovat ani ty menší příznaky. Mezi 15. březnem a 23. dubnem 2024 buďte mimořádně opatrné, protože Mars a Saturn budou společně přítomni ve vašem osmém domě. Pokud budete řídit vozidlo, musíte být pozorné a opatrné. Bylo by lepší, kdybyste se zdržely řízení, nebo byste nechaly řídit někoho jiného. 

U žen, které trápí chronické obtíže, existuje šance, že by mohly podstoupit operaci. Mezi 23. dubnem 2024 a 1. červnem 2024 bude Mars tranzitovat v devátém domě vašeho horoskopu, kde je již přítomen Rahu. Výsledkem bude, že budete muset čelit problémům ze strany svého otce a také s Vaším zdravím. V dalším období je šance na zlepšení vašeho zdravotního stavu a období po 12. červenci bude pro vaše zdraví příznivé. Měsíce listopad a prosinec budou z hlediska Vašeho zdraví dobré. Kromě toho by Vás v roce 2024 mohly potrápit problémy se žlučníkem, žaludkem nebo játry. V tomto ohledu se doporučuje, abyste zůstaly ostražité vůči Vašemu zdraví a měly byste cvičit a chodit na jógu, abyste se udržely v kondici. Horoskop zdraví 2024 říká, že zdravým životním stylem můžete odstranit Vaše zdravotní problémy. 

Zvěrokruhová dieta

Raci jsou citliví a emocionální lidé. Mají rádi pohodlí a domácí prostředí. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla chutná a příjemná. Raci by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: mléko, sýry, zelenina s vysokým obsahem vody (okurky, melouny, cukety), čerstvé ovoce