fbpx

Fitness horoskop Lev 2024: Vyhýbejte se přílišné konzumaci soli a cukru

autor: | 23. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Černá Luna

Rok 2024 přinese cestu plnou emocionálních zvratů a významných životních lekcí. V období od října 2023 do července 2024 se setkáte s vlivem Černé Luny, která vám ukáže, kde je potřeba udělat pořádek ve vašich vztazích a zdraví. Tato mystická síla může rozvířit vaše emoce a přinést nové osoby do vašeho života, přičemž ne všechny vztahy obstojí v testu času. V tomto období může dojít i k početí dítěte, což přinese novou hloubku citů.

Psychické zdraví

Jakmile se dostanete do druhé poloviny roku 2024, Černá Luna bude nadále ovlivňovat vaše zdraví a pocit odpovědnosti vůči blízkým. Emoce budou stále hrát velkou roli ve vašich vztazích, ať už osobních nebo pracovních. Bude nezbytné dbát na své zdraví a psychiku, obzvláště v kritických obdobích kolem novoluní a úplňku.

Jupiter, planeta štěstí

vám do května 2024 přinese energii pro růst a expanzi. Toto období může znamenat štěstí ve finančních záležitostech a kariérním postupu. Je to čas, kdy byste měly využít příznivé energie, aby vás posunula vpřed. Jupiter vám také nabídne příležitost začít nový dvanáctiletý cyklus osobního růstu.

Významné nebeské události

jako byl úplněk se zatměním měsíce v říjnu 2023 a novoluní ve vašem znamení v květnu 2024, vám poskytnou klíčové momenty pro rozhodnutí a nové začátky. Tyto okamžiky mohou přinést překvapivé obraty a důležité uzavření kapitol ve vašem životě.

Uran, planeta náhlých změn

bude pokračovat ve své sedmileté cestě vaším znamením, což naznačuje, že se můžete setkat s nečekanými obraty a zásadními změnami, které vám pomohou přehodnotit, jak se díváte na svět kolem sebe. Staré se zhroutí, aby uvolnilo místo novému a budete mít šanci ukončit věci, které vám již neslouží.

Celkově vás rok 2024 zve k tomu, abyste byly ostražité, pečovaly o své vztahy a zdraví a byly otevřené překvapením, které vám hvězdy přinesou. Je to rok plný potenciálu pro osobní transformaci a objevování nových možností. Buďte připraveny přijmout výzvy a proměnit je ve štěstí a úspěch.

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím.

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 - Fitness horoskop Lev 2024: Vyhýbejte se přílišné konzumaci soli a cukru
Lev 2024: Nečekejte s předsevzetím na leden

Horoskop zdraví pro Lvy  

Podle Horoskopu zdraví 2024 bude začátek roku pro Lvy trochu slabší. Možná budete muset čelit nějakému onemocnění kvůli přítomnosti Slunce a Marsu v pátém domě, Saturnu v sedmém domě a Rahu v osmém domě. Proto se doporučuje, aby zrozenci ve Lvu přijali opatření a zůstali ostražití. Možná budete muset čelit náhlým a neočekávaným nemocem kvůli přítomnosti Rahu, ale tyto nemoci přijdou velmi rychle a velmi rychle zmizí. Ale kvůli tomu můžete být trochu ve stresu a rozmrzelé. V první polovině roku mohou narůstat zdravotní problémy. Můžete se potýkat s nemocemi souvisejícími s krví a také se můžete potýkat s horečkami, bolestmi žaludku a hlavy. V tomto období si musíte dávat pozor na své zdraví. V roce 2024 budete muset udělat nějaké změny ve svém životním stylu, abyste si udržely dobré zdraví. Pokud budete dodržovat pevný a zdravý plán, můžete se zbavit mnoha problémů. Horoskop zdraví 2024 říká, že kvůli přítomnosti planet Rahu a Ketu musíte být opatrnější při vašem jídle a stravovacích návycích. 

Zvěrokruhová dieta

Lvi jsou charismatičtí a dominantní lidé. Mají rádi pozornost a obdiv. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla zdravá a zároveň chutná. Lvi by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: celozrnné a žitné výrobky, mandle, vlašské ořechy, slunečnicová semínka, fíky, citrony, jablka, broskve, kokos, rýže, mořské plody, červená řepa, chřest, vaječný žloutek