fbpx

Fitness horoskop Blíženci 2024: Začněte pravidelně praktikovat mindfulness

autor: | 23. 11. 2023

Na letošní várce fitness horoskopů na rok 2024 jsme opět spolupracovaly s naší oblíbenou astroložkou Danielou Hannah. Redakčně upraveno.

Kontakty:
www.astrokarty.cz
FB: https://www.facebook.com/daniela.hannahastrokarty.7/friends
email: [email protected]
WhatsApp: +420 736 201 587

Váš horoskop pro rok 2024 naznačuje, že budete čelit výzvám i příležitostem ve více oblastech života. Připravte se na emocionálně nabité období, kdy Černá Luna ovlivní vaše vztahy a zdraví a Jupiter, planeta štěstí, vám přinese šanci na rozvoj a růst.

Černá Luna

Od října 2023 do července 2024 bude Černá Luna působit na rodinné a bytové záležitosti, můžete se setkat s potřebou stěhování nebo změny v práci. V tomto období můžete také řešit zdravotní otázky, které se týkají žen ve vaší rodině.

Od července 2024 do března 2025 Černá Luna přinese výzvy v oblasti partnerských vztahů, jak osobních, tak pracovních. Mohou se objevit nové osoby ve vašem životě, ale je třeba být opatrná, protože ne všechny nové vztahy budou mít stabilní základ. V této době může dojít i k početí dítěte, což s sebou přinese intenzivní emocionální zážitky.

Zdraví je základ

Zdraví bude klíčovým tématem, zvláště kolem novoluní a úplňku. Doporučují se preventivní prohlídky a péče o sebe, zejména v období před novoluním 06/06/2024 a v hektickém období od 21/07 do 04/09/2024. V listopadu a prosinci 2024 bude vhodné podstoupit další preventivní prohlídky a pracovat na svém zdraví a psychice.

Jupiter, planeta štěstí

Jupiter bude do května 2024 podporovat vaše životní posuny a růst. Očekávejte změny, které vám umožní plně se rozvinout v následujících letech. Od března 2024 pocítíte posun v kariérní oblasti a Jupiter ve vašem znamení od května 2024 přinese nové příležitosti a štěstí. 

Saturn

Saturn požaduje pořádek a zodpovědnost, zejména v oblasti práce a kariéry, což bude důležité v následujících třech letech.

Významné momenty roku 2024

Úplněk 27/11/2023 a novoluní 06/06/2024 vám přinesou důležité rozhodnutí a jasno v oblasti vztahů. Další úplněk 15/12/2024 bude příležitostí pro ukončení nevyhovujících vztahů a smluv.

Rok 2024 bude testem vaší schopnosti balancovat mezi emocionálními výzvami a příležitostmi pro růst. Buďte připraveny přijmout výzvy a proměnit je ve štěstí a úspěch.

Staré anglické přísloví praví: „Pokud se ztratí bohatství, nic není ztraceno. Pokud ztratíte čas, něco se ztratí, ale pokud ztratíte zdraví, je ztraceno všechno“. Zdraví je tedy nejdůležitějším aspektem života a člověk si může užívat života jen s dobrým zdravím.

Tato část horoskopu pomůže čtenářkám užít si nový rok s udržením kondice a inspirací ke zdravému životnímu stylu.

Green Watercolor Christmas Party A4 Document 1 od Fitness horoskop Blíženci 2024: Začněte pravidelně praktikovat mindfulness
Blíženci, nečekejte na leden

Horoskop zdraví pro Blížence

Podle horoskopu zdraví 2024 mohou Blíženci očekávat rok lepšího zdraví a vitality. V příštím roce zažijete zvýšení energetické hladiny, což vám umožní zapojit se do fyzických aktivit a dosahovat svých fitness cílů. Je důležité udržovat vyvážený přístup ke svému zdraví, a to jak fyzicky, tak psychicky. Věnujte pozornost výživě a zajistěte si plnohodnotnou stravu. Zařaďte do svého rozvrhu pravidelné cvičební rutiny, aby bylo vaše tělo aktivní a agilní. Dávejte si však pozor na potenciální vyhoření kvůli počátečnímu nadšení a Vaší povaze. Procvičujte se v  technikách zvládání stresu, jako je meditace nebo všímavost, abyste si udržely emoční pohodu. Nezapomeňte naslouchat potřebám svého těla a v případě potřeby si udělejte přestávku, abyste se vyhnuly vyčerpání.

Zvěrokruhová dieta

Blíženci jsou inteligentní a společenští lidé. Mají rádi změnu a nové zkušenosti. Proto je pro ně důležité, aby jejich dieta byla pestrá a zajímavá. Blíženci by měli jíst hodně zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a bílkovin. Měli by se také vyhýbat sladkostem a přejídání.

Vhodné potraviny: špenát, rajčata, pomeranče, zelené fazole, švestky, meruňky, hovězí maso