fbpx

Čas na pozitivní změny

autor: | 16. 8. 2021

Krásné léto z Aury, milé přítelkyně,

taky Vám přijde, že ten čas letí jako splašený? To dřív nebejvalo :-). Dřív šly dny hezky za sebou. Jenže dneska? Jeden den je pondělí a druhej den najednou čtvrtek? Čas letí, ale každý z nás je pilot. Já Vám přeju krásné pondělí, dřív než bude čtvrtek.

Každá z nás si může vybrat, jakým směrem poletí časem. Pro nás v Auře je čas pozitivních změn. Po korona krizi se opět můžeme vrhat střemhlav do hubnutí, krásnění a trávení volného času smysluplně.

Připravily a připravujeme pro Vás nové vybavení, speciálky a akce. Odměnou a motivací jsou pro nás Vaše úsměvy a pozitivní reakce a recenze. U nás se nebojíme být pozitivní 🙂

img 20210816 092247 - Čas na pozitivní změny
img 20210816 092311 - Čas na pozitivní změny
img 20210816 092257 - Čas na pozitivní změny

Vzhledem k mému pokročilému těhotenství se teď ve fitku moc nevídáme, ale to neznamená, že bych zahálela. Trávím aktivní mateřskou „dovolenou“ po Čechách a připravuju se na podzim.

img 20210816 092324 - Čas na pozitivní změny
img 20210816 092507 - Čas na pozitivní změny

Chystáme Aura Pakt

Chci si splnit své předsevzetí ještě letos, aby kluci měli zdravou a fit mámu. Tentokrát nepotřebuju soupeřit, ale chci v tom být s Vámi. Proto nečekejte Výzvu s Bárou číslo 2, ale ráda bych s Vámi uzavřela pakt. Aura Pakt. Víc informací Vám poskytneme až bude čas, takže čekejte dřív než později.

img 20210816 092527 - Čas na pozitivní změny

Jaké akce teď běží?

Zatímco já teď ve fitku nejsem, náš tým se stará o to, abyste byly spokojené a vracely se rády. Akce Léto v pohybu je v plném proudu a Vy sbíráte body jeden za druhým. Souběžně na Vás stále čeká „All-in členství“ na měsíc ZDARMA pro Vás a jakoukoliv ženu, ze které se díky Vám stane další z nás, Aura žena. Protože víme, že ve dvou se to lépe táhne.

ve dvou se to lepe tahne - Čas na pozitivní změny

Ohlédnutí: Tvář AURY

Na začátku léta jsme oslavily, na Strašnické a pak za měsíc na Jiřího z Poděbrad, již 9.narozeniny. Obě akce se podle mého názoru a Vašich reakcí moc povedly. Jednou z výher byla možnost stát se tváří Aury.

Tímto bych Vám ráda představila (těm, co ji neznají) Katku Seifertovou. Jsem ráda, že se Tváří stala právě ona, protože patří mezi věrné členky klubu už přes tři roky. Vždy se vrhá do všech výzev a speciálek po hlavě a s úsměvem 🙂

seifertka - Čas na pozitivní změny

Děvět let spolu

Devítka zakončuje celou řadu základních čísel. Je vznešená, velkorysá a ztělesňuje ušlechtilé ideály lidství. Devítka v sobě spojuje velkorysost a soucit. Pomáhá odhalit pravou povahu lidství, které dokáže spojit všechny kultury a národy. Devítka je proto tolerantním číslem, které se snaží všechny ostatní co nejméně soudit. Vyzývá naopak k porozumění. Když to převedeme do našeho světa fitness klubu, na Aura Fit to sedí. Naše ženské prostředí je velmi tolerantní a podporující. Nesoudíme, pomáháme!

img 20210816 122252 - Čas na pozitivní změny
img 20210816 122306 - Čas na pozitivní změny
img 20210816 122815 - Čas na pozitivní změny

Co říkáte na devítileté výročí? Účastnily jste se oslav? Kdybychom slavily výročí svatby, byla by to hliněná svatba. Při obou oslavách “hlína” ( legrace) byla! Vybrat si mohla opravdu každá z Vás. Ať už z tomboly, náramků, sportovního oblečení nebo zdravých výživových doplňků. Na obou pobočkách proběhly narozeninové speciálky s trenérkou a líčení dekorativní kosmetikou Mary Kay.

V září bude DOD!

Pro úspěch těchto akcí jsme se rozhodly, že v září uspořádáme Dny otevřených dveří. O termínu konání a programu Vás budeme včas informovat.

A nezapomeňte vzít s sebou kámošku, sousedku, mamku, dceru nebo jakoukoliv ženu z Vašeho okolí, protože ve dvou se to lépe táhne! 

Užívejte si zbývající prázdniny a dovolené!

Nezapomínejte na pitný režim a zdravý pohyb. Plňte výzvy z akčního Léta v pohybu a pilotujte svůj život směrem k Vaší vysněné budoucnosti.

❤
Vaše Bára a trenérky