fbpx

Čarodějnice v Aura Fit: 🔥 limitovaná akce

autor: | 19. 4. 2024

Akce od Čarodějnice v Aura Fit: 🔥 limitovaná akce
Kouzelná akce

Každá z nás je tak trochu čarodějka. Specificky, unikátně, zkrátka po svém. Každá žena má svá kouzla a čáry a mnohdy jich užívá zcela nevědomky. Novodobé čarodějky spojuje tajemnost, nesamozřejmá krása a také jistý druh oduševnělosti. Jste čarodějka, protože máte schopnost využít svou energii k tomu, aby se stalo to, co chcete. My čarodějky jsme mocné a silné. Doby, kdy se spojovaly čarodějnice s obrazem stařeny s koštětem už pominuly. I v minulosti odsuzovali lidé nebývale krásné ženy za čarodějnictví. Dnes se spíš snažíme o probouzení čarodějky v nás.

Čarodejnická akce

Jen týdenní akce na 2 měsíce All in one.

Akce: 2 měsíce All in one JEN za 3.333 Kč

A navíc: Pokud přivedete s sebou další ženu, dostanete každá JEŠTĚ měsíc All in one ZDARMA

Vintage minimalist black cat and witch trick or treat Halloween invitation card od Čarodějnice v Aura Fit: 🔥 limitovaná akce
Kouzelná akce do léta

🔥 AKCE:

⚡ jen 24. až 30. dubna

🔥 protože věříme, že do plavek to stihnete ještě poladit

🍞 1 kg tuku (4 balení másla) měsíčně pryč

👭 TIP! Vezměte s sebou kamarádku a získáte každá ještě měsíc NAVÍC!

Neřešte už buď a/nebo

Jestli ladit bříško, zadek a stehna, odstraňovat celulitidu na VacuShape, Rolleticu a lymfatickou masáží nebo hubnout celkově pomocí kruhového tréninku. Jen 24. až 30. dubna můžete pořídit kombinaci všech našich služeb JEN za 3.333 Kč/ 2 měsíce.

Proč děláme tuto akci?

  • protože dva měsíce stojí za zkoušku a uvidíte první výsledky
  • protože víme, že zformovat postavu do plavek je pro každou ženu důležité
  • protože věříme, že k nám budete chodit i v létě
  • protože ne všechna novoroční předsevzetí vydržela
  • protože v AURA fitkách víme, jak na to!
reklama trenerky 02 cr od Čarodějnice v Aura Fit: 🔥 limitovaná akce
Využijte akce a přidejte se k nám

Historie sletu čarodějnic

V noci z 30. dubna na 1. května nás čeká filipojakubská noc a pálení čarodějnic. V minulosti patřila filipojakubská noc mezi noci, kdy prý magické síly vládly větší mocí než kdy jindy. Lidé věřili, že této noci v povětří poletuje spousta čarodějnic, letících na sabat. Proto se této noci také říká „noc čarodějnic“. Posláním sabatu bylo představit poslání každé čarodějnice, představit nové členky a udělat s nimi vstupní rituál. Na sletu všechny účastnice tancovaly, zpívaly a skákaly přes oheň.

Místo ohně pálení tuků

Přijďte ve dnech 24.4. – 30.4. 2024 a kupte si 2 měsíce cvičení a služeb pouze za 3.333 Kč.
Nová klientka má u nás samozřejmě možnost vstupního rituálu v podobě zkušebního tréninku, kde jí zkušená čarodějka (trenérka) předvede vše, co potřebuje. Na mezistanicích pak můžete tančit, skákat a přeskakovat. A u toho se radovat, protože nebudeme pálit Vás, ale tuky.

Pravidla akce Čarodějnice v Aura Fit

Úhradu členství můžete provést kartou na pobočce, hotově, bankovním převodem s okamžitou platbou, benefitními kartami nebo benefitními poukázkami. Pokud se domluvíte s všemocnou čarodějkou, (majitelkou Aura Fit Lady Clubů) je možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele se splatností max. 3 dny nebo upravit zaplacenou fakturu, abyste dostaly příspěvek od zdravotní pojišťovny.

Nezapomeňte a přileťte

Takže od 24. do 30.4. nastartujte košťata, mopy, vysavače a další létající dopravní prostředky a přileťte na pobočky Aura Fit Lady Clubu, abyste byly zdravé a krásné po další staletí.