fbpx
aurafit trenérka BetterBelly

Last minute do léta: S BetterBelly, BetterLegs nebo VacuShape to do plavek stihnete

autor: | 26. 4. 2024

V zaří jste neměly čas, pak vánoční shon a novoroční předsevzetí zmizela ještě rychleji než jste se do fitka dostaly? Mějte na paměti jednu věc: zhubnout do plavek vyžaduje dlouhodobé úsilí. Čím později začnete, tím je cíl složitější a výsledky nejisté. Sama víte nejlíp, jak jste na tom s vůlí a občasným vybočením z režimu…

V květnu a červnu je nejvyšší čas na BetterBelly, BetterLegs nebo VacuShape

Máme pro Vás pomocníky, se kterými ještě do léta dokážete ztratit pár centimetrů v obvodu a vypadat šik v letních šatech a plavkách.

BetterBelly:

Metodika tréninku BetterBelly je jednoduchá

Budete s BetterBelly trénovat 3x do týdne v délce 30 až 40 minut po dobu nejméně 4 (ale raději 8) po sobě jdoucích týdnů. Intenzita tréninku je nastavena podle Vašeho věku a tělesné zdatnosti. Tréninková lekce probíhá na crossovém trenažéru (eliptikalu).

Během kardiovaskulárního tréninku na sobě máte oblečen břišní pás BetterBelly vytvářející infračervené záření. Díky intenzitě tepelného záření a ve spojení s mírným tělesným pohybem Vaše tělo bude muset pracovat ještě více, aby se ochlazovalo. Tepelné záření působí nejen na povrchu, ale také uvnitř břicha na tuk u tělesných orgánů, a podporuje zrychlení krevního oběhu. Výsledkem může být zmenšení Vaší konfekční velikosti o 1-2 stupně za měsíc!
Efekt ze cvičení je možné zesílit vhodnou úpravou Vašeho jídelníčku.

Pozitivní efekty BetterBelly

BetterBelly® může přinést mnoho pozitivních efektů pro Vaše tělo:

 • Stimuluje pálení tuku
 • Zvyšuje hodnotu bazálního metabolismu
 • Snižuje bolest zad
 • Zlepšuje regeneraci
 • Zvyšuje pružnost svalů a kloubů
 • Odstraňuje toxiny z těla
 • Pomáhá při bolestech spojených s ženskou periodou
 • Podporuje klidný spánek
BetterBelly na hubnutí bříška

Prověřená metoda, přínosné pozitivní efekty

Normálně zůstává břicho na povrchu studené, i když cvičíte s velkou intenzitou. To je také důvodem, proč je tak těžké v oblasti břicha zhubnout. Pokud použijete pás BetterBelly, všimněte si, že tuk pod kůží na Vašem břiše se může více zahřívat. Infračervené záření podporuje zrychlený oběh krve ve Vašem těle.

Tepelné záření v pásu BetterBelly působí se silou až 55 stupňů Celsia. Protože budete zároveň mírně intenzivně cvičit, Vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší o 100%!

BetterLegs:

Netrápí Vás tolik bříško a Muffin top, ale bojíte se do plavek a minisukní kvůli silnějším stehnům a zadečku? Pak pro Vás není BetterBelly pás, ale vhodnější BetterLegs kalhoty. Které působí také infračerveným zařením, ale na spodní problematické partie.

Mnoho žen se na celém světě zajímá o dispozice svého těla. Mezi hlavními jsou to jistě velikosti stehen a zadečku. A proto tu jsou pomocníci jako Betterlegs kalhoty.

Bez pohybu se neobejdete ani s BetterLegs

Pokud si myslíte, že stačí obléct BetterLegs, sednout si do cukrárny a čekat, že všechnu práci odvedou za Vás, potom jste na omylu. Představa je to sice krásná, ovšem takový produkt ještě na světě neexistuje 🙂
Kardio nemá být náročné. Cvičení s nízkou až střední intenzitou pomáhá nejlépe spalovat tuky, protože organismus po nějaké době začne jako energii využívat tuk a ne cukr z krve. Jízda na eliptikalu, kdy budete zadýchané, ale ještě si dokážete povídat a k tomu BetterLegs kraťasy jsou jasnou vstupenkou k létu bez studu za stehna a zadeček.

Metodika tréninku BetterBelly je taky jednoduchá

Budete s BetterLegs trénovat 3x do týdne v délce minimálně 30 až 40 minut po dobu nejméně 4 (ale raději 8) po sobě jdoucích týdnů. Intenzita tréninku je nastavena podle Vašeho věku a tělesné zdatnosti. Tréninková lekce probíhá na crossovém trenažéru (eliptikalu).

BetterLegs pro štíhlejší stehna a zadeček

Jen infračervená to může být

Bylo vědecky dokázáno, že infračervené záření je jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod pro hubnutí a formování postavy.
Infračervené záření dokáže prostoupit až 5cm pod povrch lidského těla a tam zahřívat a stimulovat jednotlivé buňky. Infračervené záření zlepšuje krevní oběh a zrychluje látkovou výměnu v organismu. Zrychlená látková výměna a zahřívání tukových buněk vede k jejich rychlejšímu odbourávání a tím pádem také k formování problematických partií. Infračervené záření má také prokázané léčivé detoxikační
účinky.

Pozitivní účinky BetterLegs

 • stimulují odbourávání tuku
 • zvyšují bazální metabolismus
 • podporují pružnost svalů a kloubů
 • odstraňují toxiny z těla

Zaměřeno na nohy a zadek snů s BetterLegs

BetterLegs kalhoty zahřívají spodní tělesné partie, kde se tuk ženám často ukládá. Prostě si nasadíte BetterLegs, šlapete na eliptikalu a spalování je efektivnější než bez nich. Protože budete zároveň mírně intenzivně cvičit kardio na eliptikalu, vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší až o 100 %!

VacuShape:

Svižná chůze ve VacuShape je alternativa pro ženy, co nemají času nazbyt. Jeden trénink ve VacuShape trvá pouhých 30 minut. Podtlak simuluje vysokohorskou turistiku, takže při tréninku se nedoporučuje běh (běhala jste někdy oi hřebenech hor?), ale svižná chůze.

Bojovník proti přebytečnému tuku a pomerančové kůži

Přístroj Vacushape je vakuová komora a uvnitř se nachází běžecký pas. Napomáhá s redukcí celulitidy a s přebytečným podkožním tukem. Vakuová komora je řízena za pomoci softwaru a ten obsahuje 6 cvičebních programů. Programy mají různě stupně podtlaku v komoře. Jedná se tedy o přístroj, který Vám napomáhá s pomerančovou kůži a hubnutím tuku.

Skvělé výsledky s Vacushape

Abyste své výsledky co nejlépe podpořila, doporučuje se:
Před samotným cvičením v přístroji zařadit kratší, přibližně 10 minutovou rozcvičku. K zahřátí můžete využít eliptikal, rotoped, rychlejší chůzi na místě… Zahřátí celého těla Vám zajistí spalování tuků už v prvních minutách ve Vacushape.

Dodržovat pravidelný pitný režim.
V den této procedury se doporučuje vyhýbat se tučným a smaženým pokrmům – tyto pokrmy zatěžují vaše tělo.

Pro kterou z vás bohužel není tato metoda vhodná (VacuShape kontraindikace):

Jak cvičení na VacuShape probíhá?

Po navlečení neoprenového návleku („sukýnky“) Vás trenérka uzavře do přístroje a nastaví jeden z šesti programů, který pro Vás bude vhodný. Poté se přístroj spustí a vy už si sama můžete regulovat rychlost chůze na páse. Na madlech se nacházejí senzory, které Vám pomohou při cvičení kontrolovat vaši tepovou frekvenci. Po skončení programu se začne běžecký pás sám zpomalovat až do úplného zastavení.

aurafit kristyna frejova4 od Last minute do léta: S BetterBelly, BetterLegs nebo VacuShape to do plavek stihnete
VacuShape u nás využivala i známá herečka Kristýna Frejová

V čem spočívá kouzlo přístroje VacuShape?

Aby se vám začaly spalovat právě tuky, je potřeba nějaký pohyb a dostatečně prokrvené tkáně. A právě svižná chůze je skvělá v tom, že se jedná o nejpřirozenější lidský pohyb. Ve Vacushape se Vám při svižnější chůzi správně prokrví dámské problémové partie na dolní části těla právě díky řízenému podtlaku ve vakuové komoře. Při správné tepové frekvenci se jedná o aerobní cvičení. Během doby chůze ve stroji si můžete dát klidně i kratší přestávku, jelikož by se vaše tepová frekvence měla pohybovat v rozmezí od 100 do 130 tepů za minutu. Právě díky této skvělé metodě, můžete rychleji spalovat tuky.

Jak dlouho a jak často Vacushape využívat?

Pro viditelné výsledky je vhodné zařadit cvičení přibližně na 30 min. 3x týdně (takto přibližně 6 – 8 týdnů). Poté už můžete zařadit pouze udržovací fázi (1x týdně 30 min.) Viditelnější výsledky byste měla mít už po desátém pravidelném cvičení.

Každá z nás si dokážeme 3x v týdnu najít na sebe přibližně 30 minut, abychom si zacvičily, ne?

A PRÁVĚ VACUSHAPE JE EFEKTIVNÍ METODA CVIČENÍ, KTERÁ NENÍ ANI NĚJAK ČASOVĚ NÁROČNÁ.

VacuShape na našich pobočkách

VacuShape nemáme bohužel ve Strašnicích, protože tam není dostatečný prostor, ale na ostatních pobočkách v Praze a v Kralupech ho využívat můžete.

Jak můžete shodit přebytečné centimetry do plavek?

Jednoduše. Koupíte si u nás členství All in one na minimálně 3 měsíce (nejvýhodnější varianta, kde můžete využívat všechny služby za jednu cenu) nebo dvě permanentky na BetterBelly, BetterLegs nebo VacuShape. Po zakoupení doporučuju se rovnou objendat tak, abyste cvičily 3x týdně 8 po sobě jdoucích týdnů minimálně 30 až 40 minut a věřte, že pokud budete cvičit pravidelně s našimi pomocníky, tak do léta ještě nějaké centimetry v obvodu určitě zmizí.