fbpx

Podzimní sklizeň: All in jen za 3333 Kč – další důvod, proč cvičit na podzim

autor: | 23. 10. 2022

Jak na imunitu?

Podzimní dny se zkracují a začíná být venku chladno. Proč chodit cvičit právě v podzimních měsících? 

Neprůstřelná fyzička

Pokud jste začala už v předchozích měsících, teď na podzim už jste k nezastavení. Ale pokud jste z nějakých důvodů nezačala, nevadí. Podzim je skvělé období na to začít. S pravidelným pohybem získáte neprůstřelnou imunitu a fyzičku.

tip: STÁHNĚTE SI SVŮJ EBOOK Boj proti celulitidě

stáhněte zde nebo si řekněte na recepci o výtisk a připravíme jej pro vás.

Nakopněte podzim pravidelným pohybem

Cvičení a fitness je jako vztah. Nemůžete podvádět a myslet si, že to vydrží. Proto máme podzimní sklizeň. All in one členství na dva měsíce JEN za 3.333Kč. Díky ní si na pravidelný pohyb zvyknete a začne vás to bavit.

Lepší termoregulace

Tělo se na podzim díky pohybu lépe naučí zvládat teplotní výkyvy. To znamená, že vás tolik nerozhází přechod z chladu do horka a obráceně. Pokud se organismus naučí lepší termoregulaci, nebudete tak často nastydlé.

2 měsíce program All in one za oslnivých 3333 Kč

PŘEDPLAŤTE SI DOPŘEDU VAŠE ČLENSTVÍ

Předchozí argumenty vás nepřesvědčily? Tak máme pro vás náš nejlepší program cvičení s využitím všech služeb na všech pobočkách za oslnivých 3333 Kč/ 2 měsíce. Do konce letošního roku budete dělat něco pro své zdraví a ještě ušetříte. Využijte naše služby naplno ještě před lednovým zdražováním.

2 měsíce program All in one za pouhých 3333 Kč

Strečink a rozcvička = lepší flexibilita

Svaly jsou v chladnějších měsících ztuhlé, proto je rozcvičkou a strečinkem musíme rozehřívat. Na podzim a v zimě toto zahřátí samozřejmě trvá déle vzhledem k větším teplotním rozdílům. Po strečinku jste pohyblivější, flexibilnější a nebudete se cítit tak zatuhle. Lépe tak předejdete i možným zraněním – nataženým a natrženým svalům apod. POZOR! Zahřátí a strečink jsou nutné i v létě, jen ne tak dlouho. 

Vyvarujete se věčným začátkům a váhovým výkyvům

Tenhle bod se dá shrnout do jednoho kouzelného slovíčka – pravidelnost. Asi se shodneme, že jsme každá schopna se věnovat třikrát týdně cvičení. Aspoň 30 – 45 minut na tréninku. Kolik z nás se vrátilo po létě a dovolené s pár kily navíc? Jak jdou kila rychle nahoru, fyzička jde ještě rychleji dolů. Nakopněte podzim s námi dokud je čas díky 2 měsícům All in one za podzimní cenu. Až ostatní budou v lednu začínat, vy už budete pravidelně cvičit, krásnět a věnovat se samy sobě.

2 měsíce program All in one za podzimních 3333 Kč 

NAVÍC EBOOK boj proti celUlitidě

POZOR: Akční podzimní All in one cvičební plán je k dostání na vaší pobočce pouze do konce října.