fbpx

Podzim v Auře a 1. narozeniny Aura Kralupy

autor: | 29. 9. 2023

Jak na imunitu?

Podzim je charakteristický tím, že dny se zkracují a začíná být venku chladno. Proč chodit cvičit právě v podzimních měsících? 

Neprůstřelná fyzička

Pokud jste začala už v předchozích měsících, teď na podzim už jste k nezastavení. Ale pokud jste z nějakých důvodů nezačala, nevadí. Podzim je skvělé období na to začít. S pravidelným pohybem získáte neprůstřelnou imunitu a fyzičku.

Neschovávejte svou celulitidu na podzim pod kalhoty, ale začněte Boj proti celulitidě

Stáhněte si ebook zde nebo si řekněte na recepci o výtisk a připravíme jej pro vás.

Nakopněte podzim pravidelným pohybem

Cvičení a fitness je jako vztah. Nemůžete podvádět a myslet si, že to vydrží. Proto máme pro vás závazek do budoucna a zároveň dárek. All in one členství na rok JEN za 11.111Kč. Díky tomu si na pravidelný pohyb zvyknete a začne vás to bavit. Navíc ušetříte 7.789Kč!

Akce k narozeninám pobočky v Kralupech

9. a 10.10. slaví pobočka v Kralupech nad Vltavou první výročí od otevření a my máme akční cenu jako dárek pro VŠECHNY. Tyto dva dny si můžete přijít vyzkoušet zdarma všechny naše služby a koupit si roční plán All in one jen za 11.111 Kč a tím ušetřit 7.789 Kč. Akce platí i pro naše stávající klientky, které už cvičení předplacené mají. Cvičení jim pak volně naváže a ušetří taky.

Služby a vybavení jsme v Kralupech od otevření hodně rozšířily, tak si přijďte zdarma vyzkoušet Rolletic, lymfatickou masáž, červené světlo, V-face, Vacubike nebo Vacushape. Protože je to vážně pecka! Na pobočce v Kralupech bude kromě akční ceny za roční All in one probíhat i narozeninový program. Těšit se tak můžete na narozeninovou speciální lekci 9.10. od 18 hodin. Nebo minikurz líčení s Mary Kay 10.10. od 10:00 a od 16:00. Oba termíny kurzu líčení jsou zdarma, ale mají omezenou kapacitu (5 míst) a musíte se předem zarezervovat.

Kopie navrhu Kopie navrhu Kopie navrhu Kopie navrhu Kopie navrhu DOD Pankrac verze 5 1 1 od Podzim v Auře a 1. narozeniny Aura Kralupy

Lepší termoregulace 

Tělo se na podzim díky pohybu lépe naučí zvládat teplotní výkyvy. To znamená, že vás tolik nerozhází přechod z chladu do horka a obráceně. Pokud se organismus naučí lepší termoregulaci, nebudete tak často nastydlé.

roční program All in one za oslnivých 11.111 Kč

PŘEDPLAŤTE SI DOPŘEDU VAŠE ČLENSTVÍ

Předchozí argumenty vás nepřesvědčily? Tak máme pro vás náš nejlepší program cvičení s využitím všech služeb na všech pobočkách za oslnivých 11111 Kč/ 1 rok. Budete dělat maximum pro své zdraví a ještě ušetříte. Využijte naše služby naplno!

roční program All in one za pouhých 11.111 Kč

Strečink a rozcvička = lepší flexibilita

Svaly jsou v chladnějších měsících ztuhlé, proto je rozcvičkou a strečinkem musíme rozehřívat. Na podzim a v zimě toto zahřátí samozřejmě trvá déle vzhledem k větším teplotním rozdílům. Po strečinku jste pohyblivější, flexibilnější a nebudete se cítit tak zatuhle. Lépe tak předejdete i možným zraněním – nataženým a natrženým svalům apod. POZOR! Zahřátí a strečink jsou nutné i v létě, jen ne tak dlouho. 

Vyvarujete se věčným začátkům a váhovým výkyvům

Tenhle bod se dá shrnout do jednoho kouzelného slovíčka – pravidelnost. Asi se shodneme, že jsme každá schopna se věnovat třikrát týdně cvičení. Aspoň 30 – 45 minut na tréninku. Kolik z nás se vrátilo po létě a dovolené s pár kily navíc? Jak jdou kila rychle nahoru, fyzička jde ještě rychleji dolů. Nakopněte podzim s námi dokud je čas. Až ostatní budou v lednu začínat, vy už budete pravidelně cvičit, krásnět a věnovat se samy sobě.

Dárek k narozeninám Aura Kralupy

EBOOK boj proti celUlitidě

POZOR: Akční podzimní All in one cvičební plán je k dostání na vaší pobočce pouze 9. a 10.10.2023, tak to nepropásněte!