fbpx

Hurá, hurá Aura volá! OTEVÍRÁME!💚 1/1

autor: | 14. 5. 2021

Otevíráme, je to tady! Konečně můžeme otevřít brány našich Aura Fit Lady Clubů. S radostí Vám oznamujeme, že se uvidíme od 17.5. a Vy si můžete dorazit zacvičit na Váš oblíbený kruháček, Betterbelly a nebo využít doplňkové služby. 

Hurááá otevíráme! Vyberte si svoji odměnu a zároveň nás podpořte. V nabídce odměn najdete například voňavou lymfodrenáž, pojmenování stroje po Vás nebo můžete být tváří Aury. Největší HIT je členství ALL IN ONE, to znamená všechny naše služby neomezeně na všechny tři pobočky na celý rok.

Všechny odměny naleznete zde: https://www.hithit.com/cs/project/9887/aura-fit-lady-cluby-pomozte-nam-zarit-dal-otevreme-dalsi 

Chodily jste k nám v minulosti a už jste u nás dlouho nebyly? Nestihly jste vyzkoušet všechny naše služby? Jste zvědavé, co je u nás nového? Chcete na sobě zase začít makat nebo se jen cítit dobře?

Přijďte si nás VYZKOUŠET ZNOVU! Slavíme znovuotevření a dárek máme pro všechny.

Týden zDARma pro každého. Můžete si u nás bezplatně vyzkoušet kruhový trénink nebo Betterbelly,  přestože už jste je u nás v minulosti absolvovaly. V délce 1 týdne si můžete neomezeně vyzkoušet i další naše doplňkové služby. 

PROČ VÁS ZVEME ZNOVU?

 • Máme nový, skvělý tým trenérek
 • Chceme Vám představit plánované novinky
 • Chceme Vám pomoct s formou do léta. Čas ještě máme!
kopie navrhu kopie navrhu terka 1 od Hurá, hurá Aura volá! OTEVÍRÁME!💚 1/1
Naše nová posila Viola

Co je u nás nového?

Nové potahy na Stráše jsou opravdu božské. Díky zavření jste si je ještě ani nemohly pořádně užít. Přijďte si vyzkoušet i novinku Active belly, se kterým cvičíte a hubnete nejen na bříšku. 

screenshot 20210514 170600 od Hurá, hurá Aura volá! OTEVÍRÁME!💚 1/1
Otevíráme!

Na Jiřího z Poděbrad nám do rodiny přibyl stroj se zaměřením na boj s problematickými břišními partiemi. A máme nový rotoped. Vyklepat tuky z těla si přijďte na naší zázračnou vibrační plošinu. 

Anticelulitidní balíček je novinkou na Pankráci, kde připravujeme také i různé kombinace permanentek přímo Vám na míru. Rozhodně se máte na co těšit! Zatočíme s celulitidou a dostaneme se ZNOVU do kondice. 

Platná hygienická opatření pro návštěvu fitness:

 • Všechny osoby, které vstupují a pobývají v prostoru provozovny musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího než 5 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hod., nebo potvrzení o očkování, nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 90 dní od prodělání nemoci Covid-19). Tyto osoby se mohou prokázat vedle potvrzení z oficiálního odběrového místa také dokladem o testu provedeném na pracovišti, nebo se mohou testovat přímo u provozovatele sportoviště.
 • dezinfekce rukou je povinná před zahájením a po celkovém ukončení cvičení (dezinfekce jsou umístěné na viditelných místech na provozovně)
 • dezinfikování strojů po použití
 • při cvičení na strojích používejte vlastní ručníky
 • zvýšená dezinfekce prostor 
 • návštěvníci jsou povinni dodržovat rozestupy alespoň 2 metry 
 • šatny a sprchy jsou pro veřejnost uzavřené (slouží pouze k odkládání věcí)
 • dodržujeme nařízení vlády 1 osoba na 15 m
 • veřejnost musí mít ve vnitřních prostorech respirátor i při cvičení

Naše fitka se po dobu uzavření uklízela, zkrášlovala, dezinfikovala a došlo i na drobné opravy. Chceme, aby se Vám u nás líbilo.  Dbáme na všechna aktuální vládní nařízení. U nás v Auře je a bude bezpečno. 

Máme uklizeno a proto hlásíme, že otevíráme:)
Máme uklizeno a proto hlásíme, že otevíráme:)

Moc se těšíme na osobní shledanou. Ať už to bude první nebo opětovná návštěva našeho Aura Clubu. Rády Vás uvidíme a zacvičíme si. 

Vaše Bára a tým trenérek