fbpx

Maminky, cvičte, hlídání zařídím. Vždyť dítě potřebuje aspoň 3 rodiče 🙂

autor: | 4. 9. 2022

Jste maminka, nemáte hlídání a ráda byste se svou postavou něco udělala? Přitom nemáte ráda organizovaná cvičení? Zároveň se děsíte toho, že by vaše poporodní kila ve fitcentru pozorovali mladí namakaní chlapíci? Nebojte se, známe řešení.

Mužům vstup zakázán 

U nás cvičí jen dámy v keckách.

Žádný mužský pot ani MUŽSKÉ pohledy. U nás najdete jen ženskou sílu.  

Žádný mužský pot ani jejich pohledy. U nás najdete jen ženskou sílu.  

6 výhod posiloven pro ženy 

1. Vyhnete se mužským pohledům 

2. Najdete parťačky 

3. Používáte stroje speciálně pro ženy 

4. Dohlíží na vás zkušená trenérka 

5. Vyzkoušíte si více aktivit 

6. Na věku ani váze nezáleží


1. Vyhnete se mužským pohledům

Pokud patříte mezi ženy, které během cvičení nemají rády pozornost, bude se vám v čistě ženské posilovně líbit. V dámském fitku vás nikdo neokukuje a neznervózňuje. Můžete se tak lépe soustředit sama na sebe. 

2. Najdete parťačky

Do dámských posiloven chodí ženy, které mají stejný cíl jako vy. Chtějí zpevnit tělo, zhubnout a hlavně se cítit fit. Získáte kamarádky, u kterých najdete pochopení, podporu a motivaci k dalšímu snažení. 

3. Používáte stroje speciálně pro ženy

Všechny stroje, činky a cvičební pomůcky jsou navržené speciálně pro ženské tělo. Nemusíte tedy přemýšlet nad tím, zda cvičení na daném stroji zvládnete nebo ne. 

4. Dohlíží na vás trenérka 

Naše trenérky vás na zkušebním tréninku naučí, jak správně používat posilovací stroje i jak efektivně využít aerobní mezistanice. Dohlédnou na to, abyste cviky prováděly správně. A dovedou vás úspěšně k vašemu vytouženému cíli.  

5. Vyzkoušíte si více aktivit 

a) Kruhový trénink jako základ pro formování postavy

b) Měření na TANITA váze (nejen metabolický věk)

c) BetterBelly, BestBelly a BetterLegs

d) Fiveriders

e) Lymfodrenážní masáže

f) VacuShape

g) VibroGym

h) Rolletic 

A samozřejmě všechno další vybavení, které na našich pobočkách máme.

6. Na věku ani váze nezáleží 

Je jedno, kolik vám je let. Je jedno, kolik vážíte a v jaké jste kondici. Jediné, co potřebujete, je chuť se hýbat a odhodlání něco ve svém životě změnit. Pravidelný sport vám pomůže udržet si zdravou hmotnost, zlepšit flexibilitu a výdrž, uvolnit stres, snížit riziko vzniku srdečně-cévních onemocnění, udržet žádoucí hladinu krevního cukru i tlaku a zvednout náladu. 

Ženy – maminky 

Mají malé děti, které si přály. Pocity štěstí, které přichází po narození dítěte, se u nich po čase vystřídají se smutkem i agresí. Tyto maminky o sobě pochybují a neví, jak si najít čas na sebe. Myslí si, že jsou neschopné, a že to neumí tak, jako stovky maminek prezentujících své mateřské “úspěchy” na facebooku či instagramu. Vidíte na místě takové maminky sebe? 

Hlídání mám opravdu zažité
Hlídání mám opravdu zažité

Na jedno dítě by měli být tři dospělí 

Pro mnohé samozřejmě velká utopie. Jenže přesně tento luxus by umožnil maminkám mít čas i samy na sebe. Maminka, která je sama na jedno až tři děti to nemůže zvládnout v klidu a pohodě. Pokud máte možnost hlídání, neváhejte jí využít a věnujte se samy sobě. 

Vím, o čem píšu

Sama jsem maminkou tří synů. Z toho dvěma nejsou ani tři roky. Můj muž je hodně pracovně vytížený a vzdálenější rodinu máme daleko. Často si říkám, jak by mi hlídání bodlo. Stačilo by třeba na hodinku nebo dvě, abych si stihla zacvičit.

Co nemám já, můžete mít vy Nabízím vám hodinu sama pro sebe při cvičení v Aura Fit Lady Clubu Jiřího z Poděbrad. Já vám děti pohlídám.

Každou středu od 10:00 do 11:00 za 50 Kč za dítě pro členky a za 60 Kč pro nečlenky.

Tuto hodinu si zacvičíte bez ratolestí za zády (nebo kdekoliv jinde ve vaší bezprostřední blízkosti). Načerpáte energii a endorfiny pro další péči. 

Děti jako v bavlnce

Během této hodiny můžete starost o děti hodit za hlavu. Jak už jsem psala výše, jsem trojnásobná maminka a o vaše děti se postarám. Navíc mám pedagogické vzdělání a zkušenosti vychovatelky a osobní asistentky na základní škole. 

Koutek v ostatní dny 

Příjemný dětský koutek na pobočce Aura Fit Lady Club Jiřího z Poděbrad můžete využívat pro dětičky i bez mého dozoru a hlídání. Jen mějte na paměti, že po tuto dobu nepřebírá Aura Fit Lady Club odpovědnost za děti. Za děti po tuto dobu je stále odpovědná maminka nebo zákonný zástupce.

Dětský koutek v budoucnosti

Ačkoliv se vám snažíme vycházet maximálně vstříc, budoucnost dětského koutku zaručit nedokážeme. Pobočku čeká částečná rekonstrukce. Po rekonstrukci chystáme v místnosti, kde se koutek nachází, další službu navíc. O dalším provozu/ zrušení provozu koutku vás budeme neprodleně informovat. 

Hlídání v koutku 

V případě zájmu o placené hlídání v dětském koutku si prosím rezervujte místo přímo na pobočce Aura Fit Lady Club Jiřího z Poděbrad nebo na telefonním čísle +420702021000 alespoň 24 hodin předem. V opačném případě nemusím být vždy k dispozici na pobočce. Mám malé děti, vždyť to znáte 🙂 

Dělejte něco pro sebe, tím uděláte hodně i pro ostatní.

Vaše Bára

Pozdrav Slunci 2 Barbora Makosova Aurafit od Maminky, cvičte, hlídání zařídím. Vždyť dítě potřebuje aspoň 3 rodiče :)
Začít den můžete pozdravem slunci.