fbpx

Kondice vs. inflace k nezaplacení: 5 tipů pro ženy jak ušetřit na cvičení

autor: | 11. 5. 2022

Kondice k nezaplacení, inflace však roste

Dlouhá pracovní doba, rodinné povinnosti nebo nedostatek financí, rostoucí inflace cen. To jsou okolnosti, které nám nejčastěji brání v dodržování pravidelného sportovního režimu. Nebo spíše slouží jako dobrá výmluva?

Pravidelná sportovní aktivita nesmírně prospívá hlavně srdci. A posilování svalů je důležité kvůli zlepšení celkové zdatnosti. A díky zdravému váhovému úbytku, který pohyb často přináší. Čím dříve s aktivitou začnete a čím pravidelněji se jí budete věnovat, tím lépe pro vás.

Zdraví a kondice je ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Tak na sobě nešetřete.

Inflace 2022

Inflace není obtížný hmyz, ale obtíže dělá dost často. Už jsme si odvykli na devadesátky, kdy byla inflace vysoká. Obzvlášť nám vadí, když hodnota inlace dosahuje dvojciferných čísel, jako poslední měsíce. Zdražuje se všechno. Nahoru se vyhouply ceny téměř veškerého zboží, služeb, benzinu a především elektřiny a plynu. Mzdy tempo inflace nepřekonávají a většina z nás si pohoršila.

Inflace a Aura Fit Lady Club

Zdražování zboží a energií se odráží i v nákladech na provoz našich fitness clubů. To znamená, že i my budeme muset zdražit ceny členství 😐 Ale protože nám na vás záleží, chceme Vám pomoct. Přinášíme tipy, jak ušetřit za členství a nemuset šetřit na sobě a svém zdraví. Díky tomu, že ušetříte, můžete pořídit doplňky zdraví – třeba vitamín K, elixír mládí a plodnosti.

Tip 1: Věrnost se vyplácí

Čím delší cvičební plán si koupíte, tím máte cvičení levnější. Naše fitka fungují již více než jednu dekádu. Členství si můžete koupit až na 3 nebo 2 roky dopředu.  Samozřejmě si můžete delší plány PŘERUŠOVAT předem po domluvě s trenérkou – o dobu přerušení se Vám členství prodlužuje.

Garance stálé ceny cvičebního plánu

Pokud si další členství stihnete koupit před vypršením platného cvičebního plánu, pořídíte ho za standardní cenu (bez případně poskytnuté slevy při uzavření) platnou v ceníku v době pořízení předchozího členství. Naše dlouhodobé klientky, které jsou s námi třeba pět let, platí klidně stále např. 6 tisíc za roční plán. 

14,2 % je dubnová meziroční inflace

Nevíme jak to máte Vy, ale když ceny vzrostou meziročně o sedminu, musí se to někde projevit…

Tip 2: Úhrada faktury zaměstnavatelem

Ptejte se zaměstnavatele na možnost ušetřit díky čerpání z FKSP. FKSP = Fond Kulturních a Sociálních Potřeb. Ušetřit pomohou příspěvky od zaměstnavatele na cvičení. Umíme upravit text faktury podle instrukcí od Vašeho zaměstnavatele tak, aby faktura obsahovala všechny náležitosti k řádnému proplacení podle směrnice zaměstnavatele. Úhrada může být i částečná a vy doplatíte jen zbývající poměrnou část. 

Tip 3: Benefitní karty a poukázky

Více a více firem nabízí svým zaměstnancům různé benefitní poukázky a karty v rámci odměn. U nás v Aura Fit Lady Clubech můžete využít benefity od firem respektive platforem:

  • Sodexo,
  • Up Česká republika s.r.o.,
  • Edenred,
  • Benefit Management s.r.o.,
  • a Benefity a.s.

Akceptujeme

  • FlexiPassy,
  • RelaxPassy,
  • FokusPassy,
  • Unišeky
  • a benefitní karty výše uvedených společností. 
Tuky pryč, inflace se dá porazit
Cvičení v Auře přináší výsledky. Jak dopadne Hubnutí do plavek 2022?

Tip 4: Měsíční splátky bez akontace a navýšení

Řešením, když chcete ušetřit rovnou pořízením delšího plánu v porovnání se dvěma kratšími koupenými za sebou, je drobný úvěr od Cofidis. Možnost rozložit jednorázovou úhradu delších cvičebních plánů do měsíčních plateb máte u nás díky službě Pagodil.

Náklady za úroky hradí fitko za Vás – členka neplatí akontaci a nic navíc.

Tip 5: Příspěvek od zdravotní pojišťovny

Ptejte se na Vaší pojišťovně, jak lze částečně proplatit náklady na cvičení.  Nejčastěji pojišťovny podporují sportovní aktivity, případně sestavení jídelníčku či hubnoucí pobyty.

Neváhejte oslovit Vaší zdravotní pojišťovnu a požádat jí o příspěvek na pohybové aktivity. S jeho vyřízením Vám rády pomůžeme.

pexels narda yescas 1566837 1000 od Kondice vs. inflace k nezaplacení: 5 tipů pro ženy jak ušetřit na cvičení
Všimla jste si, že pizza je čím dál tím dražší? Zafixujte si cenu cvičení, předplaťte si členství.

Lepší dřív než později

O budoucím zdražování cen členství vás budeme informujeme s předstihem. Je to další tip, jak ušetřit. Vyzkoušejte si náš první trénink zdarma ještě před plánovaným zdražováním a zafixujte si tím cenu za cvičení na další roky. Jaký je náš aktuální ceník?

Jak se oblect do fitka 2 od Kondice vs. inflace k nezaplacení: 5 tipů pro ženy jak ušetřit na cvičení
Tuků Vás rády zbavíme, dlouhodobá změna životního stylu se dá naplánovat a díky našim tipům ušetřit. Inflace nebude problém, kondice bude lepší a lepší. Jdete do toho s Aurou?