fbpx

Karta Multisport v Aurafit

autor: | 6. 4. 2023

Aura Fit Lady Cluby s firmou MultiSport Benefit spolupracují a karty přijímáme ke vstupu na kruhový trénink na pístových strojích. Po dohodě máme pro držitelky karty možnost dokoupit si doplňkové služby jako je VacuShape, BetterBelly (BetterLegs) nebo přístrojová lymfatická masáž.

U nás se věrnost vyplácí…

Věrnostní program pro klientky s Multisport kartou

Pokud klientka přijde během jednoho kalendářního měsíce minimálně desetkrát na svou Multisport kartu, má od nás za odměnu volný vstup na doplňkovou službu dle svého výběru ZDARMA a k tomu ještě lahodný proteinový shake.

Multisport je populární

Škála zaměstnaneckých benefitů se neustále rozšiřuje a zaměstnavatelé si uvědomují, že nabídka zaměstnaneckých výhod ovlivňuje velkou měrou uchazečovo rozhodnutí při výběru práce. O atraktivnosti pracovní pozice už nerozhoduje výhradně výplatní páska a to, jak dopadne výpočet čisté mzdy zaměstnance. Stále více lidí v dnešní době přemýšlí o tom, jak zhodnotit peníze tím, že je investují do sebe, do svého zdraví a do zážitků.

Jedním z nejčastěji nabízených zaměstnaneckých benefitů je Multisport karta, která je mezi zaměstnanci velmi populární. Multisport kartu poskytuje zaměstnancům mnoho firem, ať už s částečnou nebo kompletní úhradou. Benefity Multisport card si mohou užívat i lidé při práci na zkrácený úvazek. Multisport mapa na webové stránce www.multisport.cz je skutečně obsáhlá.

Co je karta Multisport a k čemu je?

Ženy se sedavým zaměstnáním obvykle po práci vyhledávají pohyb pro protažení těla nebo jsou z práce vyčerpané a touží po chvíli zaslouženého relaxu. Multisport karta pomůže nejen s odpočinkem, ale i se sportovním vyžitím. Karta MultiSport umožňuje využívat za pravidelný poplatek služeb různých sportovišť, fitness center i relaxačních zařízení po celé České republice a na Slovensku. Celá nabídka služeb a sportovišť je k dispozici na webové stránce www.multisport.cz a na Multisport mapě.

Karta Multisport představuje skvělý způsob, jak zhodnotit peníze. Někdo rád investuje do svého zdraví.

Multisport a vliv na zaměstnance

Společnost Multisport Benefit je na českém trhu od roku 2010 a jejím cílem je zajistit zaměstnancům benefit v podobě sportovních a relaxačních aktivit za příznivou cenu. Celý koncept Multisport card stojí na přesvědčení, že sportující a zdravější zaměstnanec je zároveň produktivnější zaměstnanec. Na stránce www.multisport.cz si ze široké nabídky více než 2 700 partnerských zařízení po celé republice, každý najde činnost, která mu nejvíce sedí a vyhovuje. K využití Multisport karty není třeba být vášnivým sportovcem, nabídka Multisport card obsahuje velké množství relaxačních aktivit, které potěší každého.

Jak získat Multisport kartu?

Pokud má klientka Multisport kartu, může tato zařízení volně navštěvovat a získat ještě Multisport doprovodnou kartu. Jak získat Multisport kartu? Je to možné výhradně přes svého zaměstnavatele. Pokud zaměstnavatel nenabízí Multisport card, můžete doporučit svého zaměstnavatele přímo společnosti MultiSport, která následně kontaktuje zaměstnavatele s detaily o Multisport kartě.

Jak funguje Multisport karta?

Pro každý den má držitelka karty Multisport jeden bezplatný vstup, který může využít v jakémkoliv partnerském zařízení. Je na držitelce karty Multisport, zda této možnosti využije denně nebo jen jednou týdně. 

Proč využívat Multisport kartu?

Pohyb by měl být běžnou součástí života každého člověka. Ačkoliv je často vyzdvihována především zdravá strava (která může být při výkonu některých povolání zanedbávána), vyvážené nutriční hodnoty od bolavých zad z práce bohužel nepomohou. S Multisport card je možné kromě sportovišť navštěvovat i relaxační zařízení.

Po dnech prosezených u počítače je investice do pohybu, a tedy vlastního zdraví, tím nejlepším způsobem, jak zhodnotit peníze. Mnoho zaměstnanců kanceláří si pečlivě hlídá nutriční hodnoty všech jídel, ale bez pohybu je taková snaha obvykle málo platná. Právě proto je k dispozici Multisport karta, která umožňuje podobné problémy vyřešit bez velkého finančního zatížení.