fbpx

Zkuste si nás znovu

autor: | 23. 2. 2023

Nebo přijďte poprvé a nezávazně si vyzkoušejte všechny naše služby

Dobrá volba

Věřte, že jste se rozhodla správně, když chcete zařadit pohyb do svého životního stylu, protože cvičením budujeme svojí imunitu, kondici, fyzickou zdatnost a podporujeme psychickou pohodu.

Tip: Vyzkoušejte všechny naše služby nezávazně a zdarma. Akce platí i pro klientky, které zkušební trénink již absolvovaly v minulosti.

Máme pro vás akci Zkuste si nás znovu

Znovu se můžete podívat, jak to u nás funguje, a jaké výhody můžete mít díky našemu klubovému členství. Můžete si u nás vyzkoušet všechny služby znovu a ZDARMA. Pokud jste u nás byly už před časem, máme pro vás připravené novinky. Dáte nám druhou šanci a přijdete si nás vyzkoušet znovu? Sama nebo s kamarádkou?

Mezi naše největší výhody patří:

 • jsme klub pouze pro ženy
 • trenérka je vždy k dispozici
 • můžete přijít kdykoliv bez objednání
 • cvičební plán si můžete pozastavit z důvodu nemoci nebo třeba dovolené
 • Cvičení vyjde velice výhodně

AuraTip: sleva jako dárek 

Dáte nám druhou šanci a přijdete si nás zkusit znovu? Budeme rády. Když přijdete, vyzkoušíte si novinky na dané pobočce a rozhodnete se si koupit cvičební členství, dostanete na něj od nás slevu 20 %. 

Doporučujeme se na Vámi vybranou službu předem objednat, protože je o stroje a přístroje zvýšený zájem i ze strany našich klientek.

BetterBelly (bříško) a BetterLegs (zadek a stehna)

Pokud kruhový trénink nebyl to pravé pro vás, doporučujeme u nás ještě znovu zdarma vyzkoušet naše bojovníky s tukem na problémových partiích BetterBelly (bříško) a BetterLegs (zadek a stehna) na všech našich pobočkách.

Zkuste si znovu betterbelly
http://www.betterbelly.cz

Žhavé novinky na našich pobočkách

Naše nové služby a doplňky jsou určeny nejen všem našim klientkám, ale i ženám, které chtějí začít nebo začít znovu s fitness, zdravým pohybem a lepším životním stylem. 

Pobočka Strašnická

Ženy ve strašnickém Aura Fit Lady Club mají tu výhodu, že mohou nově vyzkoušet Rolletic a doplňky pro cvičení mezi jednotlivými stroji nebo po kruhovém tréninku. 

Rolletic

Rolletic je masážní rekondiční stroj, který tvaruje postavu, zpevňuje problematické partie a pomáhá odbourávat celulitidu. Pravidelnou masáží docílíte zpevnění svalstva, odbourávání tukových polštářů a vyhlazení kůže. 

Používání přístroje povzbuzuje látkovou výměnu.

Zlepší výživu kožních buněk a jejich činnost, pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolizmus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Tento masážní přístroj dále napomáhá detoxikaci organismu a přispívá ke zlepšení imunity a celkového zdravotního stavu. Používáním přístroje dosáhnete zpevnění (bodyforming), které má dlouhodobý efekt, nedochází k tzv. „jojo efektu“.

Co tedy přináší tento zázrak v kostce?

 • Zpevňuje vaše tělo s dlouhodobým efektem
 • Tvaruje tělo bez nepříjemného „jojo efektu“
 • Lze ho využívat takřka každý den
 • Lze cvičit bez asistence další osoby
 • Dobré výsledky jsou ověřeny mnoha lety praxe a zkušenostmi uživatelek
 • Je vhodný pro používání v estetice i ve sportu 
1677138815398naweb od Zkuste si nás znovu
Nové cvičební pomůcky ve Strašnicích 
1677138783800naweb od Zkuste si nás znovu
Rolletic

Pobočka Pankrác

Na Pankrác jsme koupili nový, kvalitní eliptický trenažér od Insportline. 

Pro eliptický trenažér se vžilo hned několik různých názvů. Všechny odráží typický eliptický pohyb, který se na tomto typu trenažéru při cvičení provádí znovu a znovu. Nejčastěji se používá název orbitrek, eliptical a crossový trenažér nebo jen zkráceně cross.

Orbitrek simuluje specifický pohyb, který lze popsat jako něco mezi chůzí, během, stoupáním na schodech a během na běžkách. Při cvičení zapojuje všechny svalové skupiny. 

Nezvyklý elipsovitý pohyb umožňuje intenzivně procvičit celé tělo a zatěžuje nejen hýždě a nohy, ale také svaly horní poloviny těla. Současně je však šetrný ke kloubům a pohybovému aparátu vůbec. 

Hlavní účinky cvičení na eliptickém trenažéru:

 • je efektivnější než jiné kardio přístroje (běžecký trenažér, rotoped, stepper a další)
 • zvyšuje kapacitu plic a pozitivně ovlivňuje krevní oběh i tlak, přispívá k lepší kondici
 • procvičuje a posiluje svaly celého těla, především však hýždě, stehna a lýtka
 • cvičení je plynulé a šetrné ke kloubům
 • má relaxační účinky
 • lepší trenažéry mají přednastavené cvičební programy

Zásadní je pravidelnost a délka tréninku

Není důležité, zda cvičíte dopoledne, odpoledne či večer. Důležité je, zda cvičíte jednou nebo čtyřikrát týdně. A znovu je důležité také to, zda cvičíte stěží 15 minut nebo hodinu.

Pro začátečnice jsou vhodné kratší tréninkové jednotky dlouhé 30 až 45 minut maximálně 4x týdně, později klidně každý den.

Se zlepšující se fyzičkou a jistějším pohybem na trenažéru je doporučeno prodlužovat dobu tréninku postupně na 60 až 90 minut. 

1677138353065naweb od Zkuste si nás znovu
http://www.betterbelly.cz

Pobočka Vinohrady – náměstí Jiřího z Poděbrad

Na Jiřáku si nově můžete rozproudit lymfu pomocí přístrojové lymfodrenáže a ještě si u toho dobít baterky při terapii červeným světlem. 

Co si pod pojmem přístrojová lymfodrenáž představit?

Jedná se o terapii, která je účinná a velmi šetrná k míznímu systému. Lymfodrenážní masáž je velmi oblíbená metoda i pro své relaxační účinky. A přístrojová proto, protože se jedná o kompresivní návleky (u nás v Auře máme návleky na dolní končetiny). Tyto návleky se nafukují a znovu vyfukují podle různých programů, jako například program určený na těžké nohy, relax nebo celulitidu. Díky nafukování návleků a tlaku na tělo tak dochází k rozproudění lymfatického systému.

Lymfodrenážní masáže jsou vhodné pro klientky, které chtějí:

 • Zmírnit celulitidu
 • Pomoct při bolestivé menstruaci
 • Snížit výskyt křečových žil
 • Doplňková terapie u artrózy kolenních, kyčelních a hlezenních kloubů
 • Zmírnit problémy a bolesti cév (křečové žily, žilní trombóza,…)
 • Snížit velké svalové přetížení
 • Vhodné po operaci kloubů (musí být rána zahojená, doporučení lékaře)
 • Při poruchách prokrvení apod…

A pro koho přístrojová lymfodrenáž není vhodná? Pro klientky, které mají:

 • Srdeční onemocnění
 • Plicní onemocnění
 • Kožní onemocnění (plísně, záněty kůže, otevřené rány,…)
 • Akutní infekční onemocnění
 • Zvýšenou funkci štítné žlázy
 • Epilepsie, neuropatie,..
 • Vážné onemocnění jater a ledvin apod… 
Bazální ošetření jako příprava na lymfodrenáž

Před přístrojovou lymfodrenáží je důležité provést bazální ošetření, co to znamená?

Jedná se o sled jemných hmatů, které „otevřou“ centra lymfatického systému kolem krku a hrudníku. Provádí se manuálně. Důležitost toho kroku před samotnou přístrojovou lymfodrenáží je v tom, aby nedocházelo k ucpání těchto uzlin. Před zahájením lymfodrenáže dolních končetin je nezbytné i ošetření tříselných uzlin. Opět se jedná o krátký, pomalý a velmi jemný tah v oblasti třísel. Jak si „odemknout“ uzliny vám u nás poradíme. 

Terapie infračerveným světlem

Terapie červeným světlem je procedura, kdy na naše tělo necháváme záměrně svítit červené světlo.  

Světelná terapie se v dnešní době opět těší velké popularitě.  

Touto procedurou docílíme zlepšení stavu naší pokožky a podpoříme proces proti stárnutí. Mezi sportovci je červené světlo oblíbené na podporu regenerace svalů, dále zefektivnění funkčnosti celého těla a fyzické kondice.  

Infračervené světlo způsobuje, že:

1. rychleji regenerujete

2. zlepšujete svůj sportovní výkon

3. optimalizujete hormony

4. zvyšujete produkci kolagenu

5. snižujete zánětlivost v těle 

Infračervené světlo má také terapeutický účinek na:

1. spánek a cirkadiánní rytmus

2. pohybový aparát

3. psychiku a kognitivní funkce

4. funkci očí

5. dlouhověkost  

Infračervené světlo a jeho účinky jsme si oblíbily a proto máme pro vás nachystanou novinku na pobočce Jiřího z Poděbrad na Vinohradech.

V místnosti oddělené od cvičebních prostorů pro vás nabízíme přístrojovou lymfodrenáž a k tomu doplňky s infračerveným světlem. Využít tak můžete LED infračervenou lampu a přístroj STOP dvojité bradě. 

1676275901196naweb od Zkuste si nás znovu
Přístrojová lymfodrenáž a infračervené světlo na JZP

Kralupy nad Vltavou

Nezapomínáme ani na naší mimopražskou pobočku v Kralupech. Tady můžete vyzkoušet znovu zdarma novinky – Vacubike a lymfodrenáž s fotonovou terapií. 

VacuBike 

VacuBike je speciální fitness přístroj pro tvarování těla, kdy základem je podtlaková komora. Stroj je založen na principu výkonu fyzické aktivity na rotopedu v podtlakové kabině, kde se nachází problematické partie těla jako jsou břicho, hýždě, boky, pas, stehna a lýtka. Díky působení podtlaku na tyto partie umístěné uvnitř kabiny, dochází k cílenému spalování tuků v těchto partiích.

Nepřetržité půlhodinové střídání silnějšího a slabšího podtlaku podporuje cirkulaci krve v těle a proudění tělních tekutin. Pomocí neoprénové sukýnky, kterou má cvičící na sobě oblečenou, se dociluje utěsnění kabiny, aby vzniklý podtlak v kabině působil maximálně a vzduch z kabiny neunikal. Sílu podtlaku a zátěž na stroji je možné nastavit dle potřeb cvičícího. Podtlakové zařízení doporučujeme pro klientky od 17 let.

VacuBike = tvarování těla podtlakovou terapií 

Skořepina přístroje je hermeticky uzavřená – podtlak prokrvuje pokožku a zvyšuje aktivitu lymfatického systému. Zlepšuje se látková výměna, vyplavují se škodliviny a toxiny z těla, dochází k redukci a odstranění celulitidy.

Systematická cvičební terapie vede k efektivnímu tvarování těla a zeštíhlování v problematických partiích. Tato terapie díky urychlení metabolismu a rychlejší cirkulaci krve přináší úlevu krevního oběhu, a proto hraje důležitou roli při regeneraci žil, menstruačních bolestech, řeší kloubní problémy (včetně otoku nohou).

Hlavní výhody zařízení:

– cílené a rychlé spalování tuků, zejména v dolní části těla (boky, břicho, hýždě, stehna) = redukce hmotnosti (snížení nadváhy)

– odstranění celulitidy

– detoxikace celého těla

– tvarování formování postavy

– vyhlazení a zpevnění kůže

– zbavení nadbytečných kalorií

– lepší průtok krve (kůže se stává pružnější a pevnější)

– zlepšení krevního oběhu a lymfatického systému = aktivace lymfatického systému a krevního oběhu v kůži a podkoží vede k dvojnásobnému zrychlení metabolických procesů

– zlepšení fyzické kondice

– snížení nadváhy – rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla

– potlačení bolesti – systémová léčba zranění, chronických a neurologických příznaků revmatoidního původu

– odstranění syndromu tzv. „ studených nohou „

– revitalizace kardiovaskulárního systému

– zpoždění procesu stárnutí kůže

– zvýšení sebevědomí

– viditelný úspěch již po deseti aplikacích

Jak probíhá trénink v podtlakovém zařízení v praxi?

Probíhá 30 – ti minutový trénink formou svižné a plynulé jízdy na rotopedu. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odvádí tuk z tukových buněk ke svalům a zde je možno tuk spálit. Podtlakem se při cvičení rozšiřují cévy, aktivuje lymfatický systém a tím dosáhneme odplavování škodlivin z těla ven (toxické látky z buněk a mezi-buněčného prostoru – z kůže, podkoží a svalů).

Při tréninku je velmi důležitá optimální tepová frekvence. Při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80% tuky a jen z 20% cukry. Je dobré setrvávat v tzv. aerobním režimu, kdy intenzita pohybu činí 40 – 70 % z optimální tepové frekvence (OTF).

Tepová frekvence se mění s věkem. V další fázi při cvičení dochází ke zbavování nadbytečných kalorií, tvarování postavy, zlepšení fyzické kondice a zvýšení sebevědomí. Na ovládacím panelu se reguluje podtlak.

Výsledky jsou viditelné již po 12 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým a centimetrovým úbytkům). Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 – 30 minutách. Ve VacuBike se tato doba zkrátí až o třetinu. Dodržujte pravidelný pitný režim – cca 3 litry tekutin za den. 

1677139013992naweb 1 od Zkuste si nás znovu
VacuBike v Kralupech

Jak často cvičit ve Vacubike a jaké jsou výsledky?

Nejefektivnější je cvičení 3× týdně minimálně 6 týdnů, kde jsou výsledky v rozmezí 1–2 konfekčních velikostí. Důležité ovšem je nejen pravidelně docházet na kůru, ale také úprava jídelníčku a další pohybové aktivity. 

Přístrojová lymfodrenáž a fotonová terapie

O přístrojové lymfodrenáži už jsem psala podrobnější informace výše. Zatímco vám nohavice budou masírovat lymfu pro její lepší funkci a váš lepší pocit, můžete se v Kralupech ještě rozmazlovat fotonovou terapií a bojovat tím proti druhé bradě. 

Fotonová terapie

Existuje mnoho cvičení, která by měla „zaručeně“ dvojitou bradu odstranit. Nicméně podle plastických chirurgů tato cvičení fungují spíše jako placebo. Ale zpevnit oblast kolem krku ve skutečnosti příliš nepomohou. Právě proto máme účinný přístroj na odstranění dvojité brady. Tento elektrický masážní přístroj pro tvarování obličeje s vysokou frekvencí vibrací (3500x za minutu) účinně zvedá a napíná pokožku, eliminuje otoky a pomáhá zeštíhlit obličej. Dvojitá brada postupně mizí díky vibrační masáží a fotonové terapii.

Přístroj má 12 stupňů vibrační masáže. Na odstraňování dvojité brady a zpevňování svalů na krku nastavujeme dlouhodobě vibrace na stupních 4-6. Ale samozřejmě máte možnost volby nižších i vyšších stupňů. Samy si vyzkoušejte, co vám nejvíce vyhovuje. Nejlepší je kombo spojení lymfatické masáže dolních končetin s vibrační masáží svalů krku a fotonovou terapií proti dvojité bradě. Doporučujeme dokoupit balíček (nebo využívat v rámci All in one) a používat souběžně při lymfodrenáži. 

IMG 20220912 134304 1 od Zkuste si nás znovu
Fotonová terapie proti druhé (a třetí) bradě

AuraTip: sleva jako dárek 

Dáte nám druhou šanci a přijdete si nás zkusit znovu? Budeme rády. Když přijdete, vyzkoušíte si novinky na dané pobočce a rozhodnete se si koupit cvičební členství, dostanete na něj od nás slevu 20 %. 

Doporučujeme se na Vámi vybranou službu předem objednat, protože je o stroje a přístroje zvýšený zájem i ze strany našich klientek.