fbpx

Čarodejky, pozor akce 1+1: vezměte cvičit kamarádku a dostanete jako dárek zdarma stejně dlouhé členství kruháče, které si zakoupí!

autor: | 24. 4. 2022

Ženy = čarodějky

Každá z nás je tak trochu čarodějka. Specificky, unikátně, zkrátka po svém. Každá žena má svá kouzla a čáry a mnohdy jich užívá zcela nevědomky. Novodobé čarodějky spojuje tajemnost, nesamozřejmá krása a také jistý druh oduševnělosti. Jste čarodějka, protože máte schopnost využít svou energii k tomu, aby se stalo to, co chcete. My čarodějky jsme mocné a silné. Doby, kdy se spojovaly čarodějnice s obrazem stařeny s koštětem už pominuly. I v minulosti odsuzovali lidé nebývale krásné ženy za čarodějnictví. Dnes se spíš snažíme o probouzení čarodějky v nás.

Čarodejnický slet

Jen 29-30/4 máme speciální verzi akce 1 plus 1.

Přiveďte kamarádku na cvičení a pokud si pořídí cvičební plán na kruhový trénink – to samé dostanete zdarma také. Přiveďte klidně 4 kamarádky, co si pořídí roční cvičení: a můžete cvičit 4 roky zdarma. Akce na kruhový trénink.

A navíc stále mohou kamarádky začít Výzvu Shazujeme zimní pneu: hubneme do plavek!

Historie sletu čarodějnic

V noci z 30. dubna na 1. května nás čeká filipojakubská noc a pálení čarodějnic. V minulosti patřila filipojakubská noc mezi noci, kdy prý magické síly vládly větší mocí než kdy jindy. Lidé věřili, že této noci v povětří poletuje spousta čarodějnic, letících na sabat. Proto se této noci také říká „noc čarodějnic“. Posláním sabatu bylo představit poslání každé čarodějnice, představit nové členky a udělat s nimi vstupní rituál. Na sletu všechny účastnice tancovaly, zpívaly a skákaly přes oheň.

Slet čarodějnic v Aura Fit Lady Clubech

Přijďte ve dnech 29.4. – 30.4. 2022 představit novou členku na sabat. V těchto dnech máme pro vás na pobočkách 1+1 zDARma.
Při zakoupení členství kruhového tréninku (36, 24, 12, 6, 3 měsíce) dostanete stejnou dobu kruhového tréninku zcela zdarma. Nová členka má samozřejmě možnost vstupního rituálu v podobě zkušebího tréninku, kde jí zkušená čarodějka (trenérka) předvede vše, co potřebuje. Na mezistanicích pak můžete tančit, skákat a přeskakovat.

Příklady, jak získat kruhový trénink zDARma

Jsme mocné, ale ve dvou se to lépe táhne. Probuďte vnitřní čarodějku v další ženě, aby byla vitální, krásná a silná.

Například takto to může vypadat

a) Máte kamarádku a marně se jí snažíte přesvědčit, aby si s Vámi zašla zacvičit. Říkejme jí „Lenka“. Vezmete Lenku s sebou v pátek nebo v sobotu do Aury. Tam jí trenérka představí výhody kruháče a podle možností provede nebo domluví zkušební trénink. Lenka si koupí předplatné na 12 měsíců kruhového tréninku a trenérka Vám připíše 12 měsíců kruhového tréninku zcela zDARma.

b) Lenka je Vaše dcera a studuje vysokou školu. Má přiležitostné brigády, ale peněz jí moc nezbývá. Chcete, aby kromě sezení ve škole dbala na zdravý životní styl a chodila si s Vámi pravidelně zacvičit. Domluvíte se, že Lenky členství zaplatíte napůl. Lenka chce vyzkoušet 6 měsíční předplatné a trenérka Vám k Vašemu členství připíše 6 měsíců zDARma.

c) Jste jako „Alenka“. V Aura Fitu jste cvičívala ještě, když to byly Expresky nebo Vám členství v minulosti propadlo. Nebo jste měla zájem si u nás zacvičit a z nějakého důvodu k tomu nedošlo. Pravidelně Vám chodí naše sms a emaily a Vy čekáte na tu správnou příležitost. Nečekejte, už je tady! 29. nebo 30.4. přijďte do Aury. Vezměte s sebou Lenku (dceru, maminku, sestru, sestřenici, sousedku, kamarádku, kolegyni…) a kupte si 1+1 členství. Jedno předplatné zaplatíte a druhé dostanete. Je už na Vás, jak se spolu domluvíte. Jestli si náklady rozdělíte a budete mít každá členství s 50% slevou nebo to jedna druhé zaplatíte a budete mít své členství zDARma.

Buďte jako Lenka a Alenka a přijďte do našeho Aura kruhu, kde můžete jen získat.

Pravidla sletu čarodějnic

1+1 zDARma je pouze na předplatné kruhového tréninku. Kolik měsíců předplatíte, tolik od nás dostanete zDARma. AKCE platí pouze 29. a 30.4. 2022 v Aura Fit Lady Clubech. Podmínkou je, aby jedna z Vás byla úplně nová čarodějka, kterou představíte na našem sletu. Úhradu členství můžete provést kartou, hotově, bankovním převodem s okamžitou platbou, benefitními kartami, benefitními poukázkami nebo na splátky přes aplikaci Pagodil. Pokud se domluvíte s všemocnou čarodějkou (majitelkou Aura Fit Lady Clubů) je možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele se splatností 3 dny.

Nezapomeňte a přileťte

Takže 29. a 30.4. nastartujte košťata, mopy, vysavače a další létající dopravní prostředky a přileťte na Slet čarodějnic.

Můžete také ještě vstoupit do naší 10 týdenní výzvy!

Vítězka výzvy od nás má cvičení zdarma (All in balíček na celé dva měsíce). Ale to je jen začátek. Výhrou pro nás účastnice bude možnost obléct si své letní šaty bez zbytečných nezvlhledných faldíků nebo obdivné pohledy, když budeme v plavkách. A to za to stojí! Pro každou účastníci výzvy ZHUBNI DO PLAVEK jsme i tentokrát připravily ebook nadupaný tipy, radami a recepty. Stáhnout si ho můžete ZDE.

wire bound notebook mockup od Čarodejky, pozor akce 1+1: vezměte cvičit kamarádku a dostanete jako dárek zdarma stejně dlouhé členství kruháče, které si zakoupí!
Nový ebook k 10 týdenní výzvě si můžete stáhnout zde: