fbpx

Čarodějky, pozor akce 1+1: Všechny služby a členství za polovinu ceny

autor: | 21. 4. 2023

Ženy = čarodějky

Každá z nás je tak trochu čarodějka. Specificky, unikátně, zkrátka po svém. Každá žena má svá kouzla a čáry a mnohdy jich užívá zcela nevědomky. Novodobé čarodějky spojuje tajemnost, nesamozřejmá krása a také jistý druh oduševnělosti. Jste čarodějka, protože máte schopnost využít svou energii k tomu, aby se stalo to, co chcete. My čarodějky jsme mocné a silné. Doby, kdy se spojovaly čarodějnice s obrazem stařeny s koštětem už pominuly. I v minulosti odsuzovali lidé nebývale krásné ženy za čarodějnictví. Dnes se spíš snažíme o probouzení čarodějky v nás.

Čarodejnický slet

Jen 28-30/4 máme speciální verzi akce 1 plus 1

Pokud si koupíte jakoukoliv službu a přivedete kamarádku (nebo se domluvíte dvě klientky z pobočky spolu) – jedna si koupí službu a druhá má tu stejnou zdarma. Pokud si náklady rozdělíte, budete mít tedy obě slevu dokonce 50%!!!!! Tak velkou slevu v životě nedáváme, takže je to vážně super nelepší akce. Ale jedinou podmínkou je, že musí kupovat dvě klientky spolu.

Můžete využít a zakoupit si cokoliv do zásoby s touto super slevou. Už hledáte parťačku čarodějku?

Historie sletu čarodějnic

V noci z 30. dubna na 1. května nás čeká filipojakubská noc a pálení čarodějnic. V minulosti patřila filipojakubská noc mezi noci, kdy prý magické síly vládly větší mocí než kdy jindy. Lidé věřili, že této noci v povětří poletuje spousta čarodějnic, letících na sabat. Proto se této noci také říká „noc čarodějnic“. Posláním sabatu bylo představit poslání každé čarodějnice, představit nové členky a udělat s nimi vstupní rituál. Na sletu všechny účastnice tancovaly, zpívaly a skákaly přes oheň.

Slet čarodějnic v Aura Fit Lady Clubech

Přijďte ve dnech 28.4. – 30.4. 2023 představit členku na sabat. V těchto dnech máme pro vás na pobočkách 1+1 zDARma.
Při zakoupení kterékoliv služby, máte od nás druhou zdarma. Nová členka má samozřejmě možnost vstupního rituálu v podobě zkušebího tréninku, kde jí zkušená čarodějka (trenérka) předvede vše, co potřebuje. Na mezistanicích pak můžete tančit, skákat a přeskakovat. Akce platí tentokrát i pro čarodějky, které u nás létají už nějaký ten pátek.

Příklady, jak získat kruhový trénink zDARma

Jsme mocné, ale ve dvou se to lépe táhne. Probuďte vnitřní čarodějku v další ženě, aby byla vitální, krásná a silná.

Například takto to může vypadat

a) Jste Lenka a Alenka a chodíte cvičit do Aury, baví Vás to a chcete pokračovat minimálně dalších 350 let. Koupíte si jedno členství na dva nebo tři roky, podělíte se o platbu fifty fifty a další dva (nebo tři) roky máte od nás gratis.

b) Máte kamarádku a marně se jí snažíte přesvědčit, aby si s Vámi zašla zacvičit. Říkejme jí „Lenka“. Vezmete Lenku s sebou v pátek, sobotu nebo neděli do Aury. Tam jí trenérka představí výhody kruháče a podle možností provede nebo domluví zkušební trénink. Lenka si koupí předplatné na 12 měsíců kruhového tréninku a trenérka Vám připíše 12 měsíců kruhového tréninku zcela zDARma.

c) Lenka je Vaše dcera a studuje vysokou školu. Má přiležitostné brigády, ale peněz jí moc nezbývá. Chcete, aby kromě sezení ve škole dbala na zdravý životní styl a chodila si s Vámi pravidelně zacvičit. Domluvíte se, že s Lenkou koupíte anticelulitidní balíček napůl. Za jednu cenu pak můžete chodit Lenka i Vy.

d) Jste jako „Alenka“. V Aura Fitu jste cvičívala ještě, když to byly Expresky nebo Vám členství v minulosti propadlo. Nebo jste měla zájem si u nás zacvičit a z nějakého důvodu k tomu nedošlo. Pravidelně Vám chodí naše sms a emaily a Vy čekáte na tu správnou příležitost. Nečekejte, už je tady! Od 28. do 30.4. přijďte do Aury. Vezměte s sebou Lenku (dceru, maminku, sestru, sestřenici, sousedku, kamarádku, kolegyni…) a kupte si 1+1. Jednu službu zaplatíte a druhou dostanete. Je už na Vás, jak se spolu domluvíte. Jestli si náklady rozdělíte a budete mít každá členství s 50% slevou nebo to jedna druhé zaplatíte a budete mít své členství zDARma.

Buďte jako Lenka a Alenka a přijďte do našeho Aura klubu. Nejsme jen fitko…

Pravidla sletu čarodějnic

1 službu zaplatíte, jednu dostanete zdarma. Jedinou podmínkou je, že musíte být dvě. Úhradu členství můžete provést kartou, hotově, bankovním převodem s okamžitou platbou, benefitními kartami, benefitními poukázkami nebo na splátky přes aplikaci Pagodil. Pokud se domluvíte s všemocnou čarodějkou (majitelkou Aura Fit Lady Clubů) je možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele se splatností 3 dny.

Nezapomeňte a přileťte

Takže 28., 29. a 30.4. nastartujte košťata, mopy, vysavače a další létající dopravní prostředky a přileťte na Slet čarodějnic.

Můžete také ještě vstoupit do naší podpůrné facebookové skupiny