fbpx

All in za oslnivých 3333 Kč – další důvod, proč cvičit v létě

autor: | 26. 6. 2022

Přemožte lenoru

Léto je čas dovolených, prázdnin a nechuti k jakémukoli pohybu. Cvičení se v létě víc odsouvá do povzdálí. Ale kdo nepolevuje, ten ví, že se ta dřina vyplatí. Proč chodit cvičit i v prázdninových měsících? 

Neprůstřelná fyzička

Cvičení ve vyšších teplotách je náročnější pro kardiovaskulární systém. Rychleji se zadýcháváte, srdce pumpuje na plné obrátky. Proto na sebe musíte být v létě opatrnější. Ale nemění to nic na tom, že pokud tělo tyto náročné podmínky překoná, zvykne si na ně a jeho fyzická zdatnost stoupá. Na podzim pak budete k nezastavení.

tip: STÁHNĚTE SI SVŮJ NOVÝ EBOOK LÉTO V POHYBU

stáhněte zde nebo si řekněte na recepci o výtisk a připravíme jej pro vás.

Věrnostní akce Léto v pohybu

Cvičení a fitness je jako vztah. Nemůžete podvádět a myslet si, že to vydrží. Proto máme i tyhle prázdniny Vámi oblíbené Léto v pohybu. Kdy sbíráte body za pravidelnou docházku a plnění výzev. Nasbírané body pak můžete vyměnit za praktické odměny. 

2 měsíce program All in one za oslnivých 3333 Kč
2 měsíce program All in one za oslnivých 3333 Kč

Lepší termoregulace 

Tělo se v létě lépe naučí zvládat teplotní výkyvy. To znamená, že vás tolik nerozhází přechod z chladu do horka a obráceně. Pokud se organismus naučí lepší termoregulaci, nebudete se vlivem vnějších změn tolik potit. 

2 měsíce program All in one za oslnivých 3333 Kč 

PŘEDPLAŤTE SI DOPŘEDU VAŠE ČLENSTVÍ

Předchozí argumenty vás nepřesvědčily a pláže, břehy a zahrádky jsou silnější? Tak máme pro vás náš nejlepší program cvičení s využitím všech služeb na všech pobočkách za oslnivých 3333 Kč/ 2 měsíce. O prázdninách budete dělat něco pro své zdraví a ještě ušetříte. Využijte naše služby naplno ještě před srpnovým zdražováním.

2 měsíce program All in one za oslnivých 3333 Kč

Lepší flexibilita

Pamatujete na zimní měsíce, kdy jste byly prokřehlé a skoro se neohnuly ke tkaničkám od bot? Svaly jsou ztuhlé, proto je rozcvičkou a strečinkem pracně rozehříváme. V zimě toto zahřátí samozřejmě trvá déle vzhledem k velkým teplotním rozdílům. Je tedy logické, že v letních teplotách jsou svaly před tréninkem už dost zahřáté. A vy jste pohyblivější, flexibilnější a nebudete se cítit tak zatuhle. Lépe tak předejdete i možným zraněním – nataženým a natrženým svalům apod. POZOR! Zahřátí a strečink jsou nutné i v létě, jen ne tak dlouho. 

Vyvarujete se věčným začátkům a váhovým výkyvům 

Tenhle bod se dá shrnout do jednoho kouzelného slovíčka – pravidelnost. Asi se shodneme, že jsme každá schopna se věnovat třikrát týdně cvičení. Aspoň 30 – 45 minut na tréninku. Je to snažší a příjemnější než dva měsíce vypustit a začít na podzim úplně od začátku. Kolik z nás se vrátí třeba jen po týdnu dovolené s pár kily navíc? Jak jdou kila rychle nahoru, fyzička jde ještě rychleji dolů. Takže přiměřeně, ale nedejte tělu šanci polevit. Bohatě se vám odvděčí. 

2 měsíce program All in one za oslnivých 3333 Kč 

NAVÍC EBOOK lÉTO V POHYBU

Uvidíme se při překonávání výzev LÉTA V POHYBU!