fbpx

Zpět do formy jako před x lety

autor: | 20. 8. 2023

Milé dámy,

Máte také pocit, že  je skoro nemožné udržet si jakýkoliv fitness režim a dostat se do formy? Práce, děti, povinnosti…pořád je co řešit. Pořád se něco děje a každý týden je úplně jiný. Člověk by občas potřeboval, aby měl den alespoň 30 hodin, aby všechno zvládl.

Ale i přes to se občas pokusíte motivovat, abyste se zase dostala do formy, kterou jste měla před x lety. Jenže po pár týdnech se vám režim rozpadne.

Vynecháte jednou…

Vynecháte podruhé…

A třetí pokus už ani nepřijde.

Je to k naštvání. Obzvlášť když vidíte, že jiné ženy ve vašem věku to zvládají a do formy se dostanou.

Jak to dělají? Co je jejich trik?

Nevím, co dělají ostatní, ale po letech práce s ženami, které byly v podobné situaci jako vy a dokázaly ji změnit, mohu s klidem říct, že trik spočívá v přístupu zdola nahoru.

Co to znamená?

Většina žen, které se snaží samy, používají přístup shora dolů. Vezmou hotový tréninkový plán nebo dietu a tu se snaží za každou cenu nacpat do svého života. To se ale často nedaří vůbec, nebo se plán rozpadne hned, jakmile skončí ideální podmínky, za kterých jste začala makat do formy. Lepší je, jít na to obráceně. Vzít v potaz cíl plánu, vaši současnou úroveň a hlavně množství volného času.

To, že nemáte čas, je dobrá zpráva!

Možná vaše situace právě teď není ideální a nemáte tolik času, kolik byste chtěla, ale pozor! To, že nemáte čas, je dobrá zpráva! Když si totiž vytvoříte jednoduchý plán, který zvládnete, i když máte málo času, bude pro vás udržitelný dlouhodobě. Jakmile bude lepší situace, můžete přidat, ale vždycky se můžete vrátit k úvodnímu jednoduchému plánu a budete mít jistotu, že zvládnete makat pravidelně. A díky tomu budete mít výsledky a budete schopná si je udržet. Začněte s málem a postupně přidávejte. I 30 minut posilování 3x týdně je víc než nic.

reklama trenerky 02 cr od Zpět do formy jako před x lety
30 minut kruhového tréninku třikrát v týdnu stačí a pak můžete přidávat

To samé platí pro stravu

Snažit se držet keto dietu, když se pak stresujete při každém jídle, musíte jíst něco jiného než zbytek rodiny a lidé se vás pořád blbě ptají, jako že fakt si nedáte ani chleba? Proč? Je to zbytečné. Začněte s málem. Zaměřte se na výběr lepších potravin. Méně tuku, cukru a zbylých bílých jedů, alkoholu a místo toho víc bílkovin a zeleniny. Jednoduchá změna odspodu, která je udržitelnější a tím pádem vám přinese lepší a trvalejší výsledky.

Váš fitness plán se musí přizpůsobit vašemu životu, ne že se vy budete snažit lámat svůj život do „nějaké šablony“.

Pokud chcete společně vytvořit plán, který bude udržitelný a funkční …

…přihlaste se do programu Do formy..

a my vám pomůžeme už za 3 měsíce najít VAŠI fitness cestu, která zapadne do vašeho života a dostane vás zase do formy TRVALE.

3333 2 1 od Zpět do formy jako před x lety

AuraTip: Pokud si koupíte program Do formy do 31.8., čekají Vás:

 • 4 měsíce cvičení ALL IN ONE
 • 5x tělesná analýza na TANITĚ
 • 4x fit-test
 • 6x ebooks
 • moderovaná podpůrná uzavřená fb skupina
 • sportovní vak s pitným režimem
 • konec starostí se cvičením do konce roku 2023

Jako dřív

Znáte to, když se ohlédnete zpět a přemýšlíte, jak jste vypadaly před x lety? A rázem se cítíte o něco méně šťastné, protože jste si uvědomily, že ten čas už nevrátíte a vaše tělo už není takové, jaké bývalo?

Ale co když vám řeknu, že za 3 měsíce může být všechno jinak a vy se můžete dostat do formy?

Víme, jak na to

Představte si, že začnete pravidelně cvičit a začnete se zdravě stravovat. První týdny to bude těžké, ale pak si na to zvyknete a stane se to vaší rutinou. Začnete zdravěji spát, budete mít více energie a dokonce se začnete cítit lépe než kdykoli předtím.

Každá chceme výsledky

Po třech měsících uvidíte první výsledky. Vaše tělo se začne měnit, budete mít větší svalovou hmotu, zpevněné tělo a dokonce i vaše pleť bude vypadat lépe. Ale to není vše. Budete se cítit silnější, sebevědomější a šťastnější.

IMG 20230813 WA0000 od Zpět do formy jako před x lety

Investice do sebe

Navíc, když začnete cvičit a zdravě se stravovat, začnete si více vážit svého těla. Díky tomu se vám bude chtít investovat do svého zdraví ještě více. Možná začnete chodit pravidelně na procházky, začnete jíst více ovoce a zeleniny, nebo dokonce začnete dělat jógu ve volných dnech, kdy nemáte trénink. Nebo se rozhodnete dostávat se do formy dlouhodobě s námi a koupíte si delší členství s ještě více výhodami.

Sebedůvěra nad zlato

A co je nejdůležitější? Za tři měsíce můžete získat zpět svou sebedůvěru. Přestanete se cítit nesvá v plavkách nebo v těsných džínách. Budete se cítit skvěle v jakémkoliv oblečení, které si oblečete. A to je ten nejlepší pocit na světě.

Stačí JEN začít

Ale nezapomeňte, že to všechno začíná malým krokem. Musíte se rozhodnout, že chcete změnu a pak JEN začít. Ať už to znamená jít na procházku po večeři, začít cvičit třikrát týdně, nebo udělat malé (nebo větší) změny v jídelníčku.

Dokážete to

Věřím, že to dokážete. A za 3 měsíce uvidíte, jak skvělých výsledků při cestě do formy můžete dosáhnout.

Neváhejte

Tak na co ještě čekáte? Přidejte se k nám do programu Do formy a začněte dnes. Vaše budoucí já vám za to poděkuje.

AuraTip: Pokud si koupíte program Do formy do 31.8. čekají Vás:

 • 4 měsíce cvičení ALL IN ONE
 • 5x tělesná analýza na TANITĚ
 • 4x fit-test
 • 6x ebooks
 • moderovaná podpůrná uzavřená fb skupina
 • sportovní vak s pitným režimem
 • konec starostí se cvičením do konce roku 2023

Kolik můžete za 3 (4) měsíce zhubnout?

O vašem výsledku bude rozhodovat několik faktorů:

 • Aktuální váha
 • Dosavadní jídelníček
 • Dosavadní diety
 • Pohybová aktivita
 • Kvalita a kvantita spánku

Aktuální váha

Pokud máte BMI v pásmu obezity (nad 30), můžete hubnout 4 kg za měsíc, celkem tedy 12 – 16 kg za 3 až 4 měsíce.

Jestliže se pohybujete někde mezi BMI (26 -29.9), můžete považovat za vynikající výsledek 2 kg měsíčně, tedy 6 až 8 kg celkem.

Dosavadní jídelníček

Pokud uděláte v jídelníčku velkou změnu, bude výsledek viditelnější než když už nyní jíte správně nebo skoro správně. Ale pozor! Mnoho žen si myslí, že jí správně a přitom je jejich jídelníček chudý na bílkoviny a překypuje ovocem. Nebo mu naopak schází úplně sacharidy atd.

Dosavadní diety

Jestliže jste v nedávné době, tedy za poslední rok, držela přísnější dietu, půjde vám to pomaleji. O to více budete muset být důsledná.

Pohybová aktivita

Jestliže se nyní nehýbete a začnete se pohybovat aspoň 3 x týdně, bude úbytek pravděpodobně větší, než když už se nyní pohybujete dost. Počítejte s tím, že pohyb se někdy neprojeví ihned na úbytku váhy, ale ve sníženém množství tuku. Zrychlí ale metabolismus a sníží tělesné obvody. A vy se dostanete do formy.

Spánek

Při hubnutí a formování postavy má důležitou roli i spánek. Jak dlouho a kvalitně spíte?