fbpx

Zabojujeme s celulitidou

autor: | 8. 5. 2023

AKCE: Boj proti celulitidě! Podpoříme Vás. Do konce května výhodné balíčky pro boj s celulitidou.

V rámci akce můžete využívat všechny služby vhodné k boji s celulitidou na všech našich pobočkách – BetterBelly, BetterLegs, VacuShape, Lymfu, Rolletic a VibroGym. Do konce května si můžete vybrat ze 3 výhodných variant balíčků.

 • Roční cvičební plán All in one s 20% slevou s krémem proti celulitidě a ebookem
 • Anticelulitidní balíček – 20 vstupů na výše uvedené služby s krémem proti celulitidě a ebookem
 • Krém proti celulitidě s ebookem

Týká se vás problém s celulitidou? Nevadí, nejste v tom sama, a když dodržíte několik jednoduchých doporučení, může být problém velice rychle minulostí.

BetterBelly je speciální doplněk pro hubnutí na bříšku a právě jen tam
BetterBelly je speciální doplněk pro hubnutí na bříšku a právě jen tam
 • TIP1: máte rezervovanou na příští týden svoji seanci na BetterBelly? Můžete si rezervovat ZDE. Přihlašovací údaje stejné jako ve fitku 🙂
 • TIP2: nebyla jste u nás už dlouho? Chcete si vyzkoušet zdarma BetterBelly nebo jinou službu? Udělejte si registraci pro obnovený zkušební trénink a rezervujte si Váš termín!

1. Dodržujte pitný režim

Nejdůležitější radu samozřejmě zařazuji na první místo, bez vody to zkrátka nepůjde, a to bez výjimky! Dehydratace vašeho těla způsobuje ochabnutí vaziva, snadnější ukládání tuku a přispívá ke vzniku celulitidy. Nezapomínejte tedy pravidelně pít. Káva se do pitného režimu nepočítá, to samé platí u černého a zeleného čaje.

Jen voda ale sama o sobě nefunguje. Kdyby se celulitida dala zahnat pitím, nikdo by ji neměl… Budete toho muset pro její definitivní likvidaci udělat víc.

2. Zdravý životní styl

Společně s vodou může celulitidu pomalu avšak jistě odstranit pravidelný pohyb v kombinaci s netučným jídlem. Prospěje vám i otužování a nebo pravidelná návštěva sauny. Pokud jste kuřačka, může vám pomoci i omezení počtu cigaret. V podstatě tedy na celulitidu pomáhá, když uděláte něco hezkého pro sebe, takže splnit tohle doporučení určitě nebude tak těžké.

Boj s celulitidou je sice běh na dlouhou trať, ale s trochou trpělivosti cíle určitě dosáhnete. Stačí nezapomínat pořádně pít, dát si k obědu místo kachny třeba krůtí maso, strávit deset minut třikrát týdně na Rolleticu a svoje výsledky raketově urychlit hřejivým skořicovým gelem…

3. Lymfatická masáž

rolletic od Zabojujeme s celulitidou
Rolletic

Lymfatická masáž (setkat se můžete i s pojmem lymfodrenáž) je typ masáže založený na rychlejším rytmickém hnětení svalů. V případě celulitidy tedy zejména hýžďového svalu a horní části stehen. Jde o záležitost nepochybně prospěšnou, kromě celulitidy se používá třeba i k léčbě chronických otoků. Přístrojovou lymfatickou masáž můžete využívat na pobočkách Jiřího z Poděbrad, Pankrác a v Kralupech nad Vltavou.

Ve všech Aura Fit Lady Clubech je všem klientkám k dispozici Rolletic, válečková lymfatická masáž prováděná speciálním masážním strojem. Rolletic zlepšuje prokrvení tkáně, podporuje odbourávání tuků a zpevňuje svalstvo. Samé příjemné benefity, takže ho určitě vyzkoušejte.

4. Cílené hubnutí s BetterBelly a BetterLegs

Využijte výhod infračerveného záření působícího na tuky na břiše a právě jen tam – snadno a rychle. Vyzkoušejte BetterBelly pás.

Využijte výhod infračerveného záření působícího na tuky na horních stehnech a zadku a právě jen tam – snadno a rychle. Řekněte si o BetterLegs kalhoty.

Více se dozvíte TADY!

5. S VacuShape proti celulitidě

Přístroj Vacushape je vakuová komora a uvnitř se nachází běžecký pas. Napomáhá s redukcí celulitidy a s přebytečným podkožním tukem. Vakuová komora je řízena za pomoci softwaru a ten obsahuje 6 cvičebních programů. Programy mají různě stupně podtlaku v komoře. Jedná se tedy o přístroj, který Vám napomáhá s pomerančovou kůži a hubnutím tuku.

6. Zatřeste s tuky na VibroGymu

Benefity cvičení na VibroGym:

 • Vhodné pro jakoukoliv věkovou kategorii i tělesnou kondici
 • Pomůže vám s hubnutím a redukcí celulitidy
 • Minimální námaha na svaly a klouby
 • Při pravidelném cvičení zpevňuje svaly a kůži
 • Zlepšuje krevní oběh, napomáhá posílit váš metabolismus a lymfatický systém
 • Může napomáhat s menším výskytem křečových žil
 • Ideální doba cvičení – přibližně 20 minut denně 3x v týdnu
 • Může napomáhat jako prevence osteoporózy
 • Pomůže Vám zlepšit rovnováhu a koordinaci těla
 • Napomáhá při ztuhlostech a bolesti svalů i kloubů

7. Hřejivé masážní gely a krémy TOPVET

Když nemáte možnost chodit se denně ohřívat do sauny, v Aura Fit vám nabízíme i příjemnou a voňavou alternativu. Nabídnout vám totiž můžeme skořicový gel, kterým je doporučeno si 2x – 3x denně namazat místa, na kterých vás celulitida trápí, ideálně před nějakou fyzickou námahou, ať už je to návštěva fitka, nebo procházka s pejskem.

Celulitida, neboli také pomerančová kůže, je jednoduše noční můrou mnoha žen, které by rády v létě vyrazily k moři či k bazénu v bikinách. Projevuje se hrbolatou kůží zejména v oblasti zadku a stehen, a u žen se objevuje výrazně častěji (my máme totiž tenčí kůži). Jde sice pouze o estetický problém, vašemu zdraví rozhodně nijak neškodí, ale i tak by se jistě spoustě žen a slečen ulevilo, kdyby jí definitivně mohly zamávat na rozloučenou…

TOPVET krémy pomáhají a zahřívají - nejoblíbenější je škořicový gel
TOPVET krémy pomáhají a zahřívají – nejoblíbenější je skořicový gel

Skořicová silice příjemně prohřeje tkáň, roztáhne cévy a urychlí spalování tuku, je tedy velice efektivním pomocníkem v boji s celulitidou. Při opravdu pravidelném používání se výsledků dočkáte velmi rychle. Další výhodou je, že gel i velice příjemně voní. To sice samo o sobě celulitidu nezažene, ale rozhodně to není k zahození pro pocit osobní pohody.

8. Pozor na hormonální nerovnováhu

Jedním z naštěstí méně častých důvodů, proč celulitida vzniká, je hormonální nerovnováha. Pokud se u vás celulitida objevila například po výměně užívaného typu antikoncepce, nebo naopak po jejím vysazení, konzultujte tento problém se svým lékařem. V tomto případě vám totiž ani sebelepší pitný režim nepomůže, takže pozor na to.

Protože kdo maže, ten jede. Nejdůležitější na tom všem je ale pravidelnost, nestačí pořádně pít pět dní v týdnu, pět dní pravidelně používat skořicový gel, ale o víkendu zlenivět a na všechno zapomenout. Kdo chce něčeho dosáhnout, musí na sebe myslet každý den. 

Co o nás říkají naše klientky?