fbpx

Provozní oznámení

autor: | 4. 6. 2023

Oznámení pro stávající i budoucí klientky

Naše pobočky Aura fit se snažíme neustále vylepšovat, abyste se u nás cítily co nejlépe. Menší opravy a úpravy zvládneme skloubit s běžným provozem. Ale…

Blíží se výročí otevření dvou poboček v Praze – ve Strašnicích a na Jiřího z Poděbrad. A právě k tomuto výročí jsme naplánovaly větší akce, které se s víkendovým provozem skloubit nedají.

Ve Strašnicích se bude od 10. do 11.6. malovat a následující víkend 17. a 18.6. se budou instalovat nová, velká, krásná zrcadla do cvičebních prostorů ve Strašnicích a na Jiřího z Poděbrad.

Máme se na co těšit!

Abyste o pohyb nepřišly ani o zavřených víkendech, můžou všechny klientky s aktivním cvičebním plánem (nejen All in one) navštívit další naše pobočky. Klientky ze Strašnic si pak o malovacím víkendu mohou zajet na Jiřího z Poděbrad a o víkendu instalací zrcadel si pak všechny klientky JZP i Strašnic mohou zacvičit na Pankráci. Nebo můžete naplánovat výlet do Kralup nad Vltavou a zacvičit si na naší nejnovější pobočce.

Když bude zavřeno, můžete odpočívat nebo vyzkoušet kardio procházku venku

Pokud se vám nechce nebo nemůžete na jinou pobočku, využijte volno třeba pro relax. Taky si někdy vyčítáte, že jste nešla cvičit a odpočíváte? …Chápu, taky jsem to tak dřív měla. Ale odpočinek je důležitý pro regeneraci našeho těla a ta úzce souvisí nejen s hubnutím, lepšími výsledky, ale taky s naším zdravím. Takže odpočinek si vyčítat nemusíte.

Pokud vydrží krásné počasí, můžete vyrazit na sportovní procházku. Možnosti máte, stačí si vybrat.

Provozní oznámení

O víkendu 10. – 11.6. se ve Strašnicích maluje a bude ZAVŘENO:

10. – 11.6. Strašnice – ZAVŘENO

JZP – OTEVŘENO

Pankrác – OTEVŘENO

Kralupy – OTEVŘENO

O víkendu 17. – 18.6. nám budou instalovat nová zrcadla a bude ZAVŘENO na Jiřího z Poděbrad a ve Strašnicích:

17. – 18.6. Strašnice – ZAVŘENO

JZP – ZAVŘENO

Pankrác – OTEVŘENO

Kralupy – OTEVŘENO

Klientky s aktivním cvičebním plánem (nejen s All in one) můžou o těchto víkendech navštívit otevřené pobočky.