fbpx

Postava hruška: Jak zhubnout zadek a stehna? Zná jen každá 4. z 10 žen

autor: | 19. 11. 2022

Jak zhubnout zadek a stehna: začněte v kuchyni


Naši cestu hubnutí zadku a stehen začneme tím, že zapomene na všechny speciální a zázračné cviky, detoxy, extrémní diety… Musíme na to rozumně. Neexistuje jediný speciální cvik nebo jedna dieta, která by vám zaručila úspěch. Zhubnout tuk jen na určité části těla bohužel nejde. Naše tělo je jeden celek. Tak bychom na něj mělily i nahlížet.

V zásadě jde o to omezit nezdravé tuky a snažit se jídelníček založit z větší části na potravinách bohatých na vlákninu, která zpomaluje uvolňování inzulinu a pomáhá při snížení hladiny estrogenu. Zdrojem vlákniny jsou celozrnné obiloviny, houby, luštěniny, ovoce, zelenina, semínka a další.

Naopak omezte příliš tučné mléčné výrobky, tučné druhy masa nebo nefermentované sójové potraviny. Vhodné do takového jídelníčku nejsou ani zdroje trans tuků, které do sebe často dostáváme z cukrovinek nebo fast food pokrmů. Méně tučné mléčné výrobky nebo libové druhy masa, které jsou zdrojem kvalitních bílkovin, určitě ale zařazujte pravidelně.

Kromě toho, že si poskládáte jídelníček z vhodných potravin, je ještě potřeba myslet na jednu věc. Tu nejzásadnější. Pokud chcete vědět, jak hubnout zadek a stehna, základem je vždycky kalorický deficit. To znamená, že ze sebe musíte formou pohybu více energie vydat než do sebe v podobě jídla dostat.

Nevíte kvůli genetice, jak zhubnout zadek a stehn?

Ach ta genetika. Proč nám to udělala tak těžké? Tvar naší postavy (to, kam se nám nejvíce ukládá podkožní tuk) podstatně ovlivňují zděděné geny a hladina pohlavních hormonů. Nebudeme ale naříkat nad rozlitým mlékem. Pojďme se zaměřit na změny, které můžeme ve svém životním stylu udělat. A tím zapracovat na svých problematických partiích. Protože genetiku sice nepřelstíme, ale můžeme jí ukázat, že taky dokážeme vzít osud do svých rukou

Jak zhubnout zadek a stehna poradí naše trenérky: zkuste BetterLegs kromě kruhového tréninku
Jak zhubnout zadek a stehna poradí naše trenérky: zkuste BetterLegs kromě kruhového tréninku

Jak zhubnout zadek a stehna cvičením?

Zatímco ženy s postavou typu jablko by mohly dát důraz na kardio, hrušky potřebují kombinaci obojího. Kardio jako základ pro lepší spalování tuků, silový trénink zase pomůže asymetrickou postavu lépe zformovat. S celkovou ztrátou tělesného tuku můžete přijít i na to, jak zhubnout zadek a stehna.

Kruhový trénink jak základy cesty, jak zhubnout zadek a stehna

Ženy a cvičení na míru přímo pro nás. Do kondice se spolehlivě dostanete již během 30 minut. K získání lepší postavy vám tedy stačí chodit na trénink třikrát týdně, minimálně na “půl hodinku”. Kruhový trénink je specifické cvičení při kterém se rozvíjí vytrvalost, síla, koordinace a také výdrž. Do kruhu se můžete zapojit kdykoliv, což je velká výhoda toho cvičení.

Cvičení je řízeno gongem, který trvá 30 vteřin. Poté vždy přestoupíte na další mezistanici. Pro ženy je to často pohodlné, protože si nemusí hlídat, kdy nastane přesun. Není žádnou výjimkou, že do kruhu se zapojují i 60 leté klientky.

Novinka BetterLegs pomůže najít způsob, jak zhubnout zadek a stehna kromě kruhového tréninku

BetterLegs jsou speciální kalhoty s infračerveným zářením, které zahřívají    zadek a stehna. BetterLegs problémy s tukem na zadních partiích pomáhá vyřešit. A to zahřátím tukových buněk při současném aktivním kardio cvičení. Kardio nemá být náročné. Rychlejší chůze nebo pomalejší jízda na eliptikalu pomáhá rozproudit krev. A metabolický proces se postará o krytí energetických potřeb těla.

BetterLegs kalhoty zahřívají tělesné partie, kde se tuk ukládá. Tukové buňky ze zahřívaných partií se snadněji uvolňují k přeměně na energii.
Rychlejší chůze na pásu nebo pomalejší jízda na eliptikalu pomáhá rozproudit krev a metabolický proces se postará o krytí energetických potřeb těla. Není to málo? Podpořte shazování tuku s BetterLegs.

Doporučujeme kruhový trénink 3x týdně a ostatní dny trénink doplnit o BetterLegs nebo další doplňky na tvarování a hubnutí zadku a stehen.

S celkovou ztrátou tělesného tuku můžete přijít i na to, jak zhubnout zadek a stehna.
S celkovou ztrátou tělesného tuku můžete přijít i na to, jak zhubnout zadek a stehna.

VacuShape jako tajný tip, jak zhubnout zadek a stehna

Další naše speciálka na zadek a stehna. V přístroji VacuShape Vám postačí svižná třicetiminutová chůze, kdy ji před cvičením doplníte o desetiminutový běh či rychlou chůzi na pásu bez podtlaku. Tělo se tak kompletně prohřeje a zdravé hubnutí může začít. Konstrukce přístroje VacuShape je celkově postavena na prokrvení spodní poloviny těla.

Proto je VacuShape vhodný nejen na zdravé hubnutí, ale i na odstranění celulitidy. Díky tomu, že máme pomocí vakuové kabiny dolní část našeho těla kompletně prokrvenou, dochází v našem těle ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a tím pádem k rychlejšímu spalování tuků, což vede nejen ke krásné štíhlé postavě, ale i náš zadek a stehna budou pevnější.

Pozor na kontraindikace VacuShape:

 • Během těhotenství – ZAKÁZÁNO!! – při cvičení ve Vacushape dochází k silnému prokrvení pánevního dna – to by v nejhorším případě mohlo vést až k potratu!!
 • Cukrovka
 • Vysoký i nízký krevní tlak – (pokud je kompenzováno léky tak ano)
 • Chronická žilní insuficience (nedostatečnost) – DOPORUČUJE SE POUZE při 1. stupni – Venektázie (roztažená žíla, metličky)
 • Nádorové onemocnění
 • Zánět žil (hluboký i povrchový zánět žil dolních končetin) kdykoli v anamnéze
 • Hemoroidy
 • Trombóza
 • Lymfedém (dolních končetin)
 • Mozková cévní příhoda kdykoli v anamnéze
 • Srdeční infarkt kdykoli v anamnéze
 • Hemofilie
 • Infekční nebo zánětlivé onemocnění
 • Jaterní, ledvinová nedostatečnost,…

*AuraTip jak zhubnout zadek a stehna: To, jak jíme a cvičíme po většinu času, je mnohem důležitější než těch pár dní, které můžete strávit v klidu s rodinou o svátcích. Proto POZOR!! Od ledna zdražujeme ceny členství a permanentek.
NEZAPOMEŇTE si koupit, prodloužit s garancí ceny nebo věnovat/nechat si darovat členství za ceny roku 2022 VČAS!

Vibrogym tuk vytřese: Jak zhubnout zadek a stehna pomocí Vibrogymu

Kruhový trénink můžete doplnit na každé naší pobočce tréninkem na Vibrogymu. Jedná se o přístroj, který je založený na principu přenosu vibrací ke svalům. Vibrace, které se přenášejí ke svalům, nutí svaly reflexně se stahovat.

Benefity přístroje VibroGym:

 • Vhodné pro jakoukoliv věkovou kategorii i tělesnou kondici
 • Pomůže vám s hubnutím a redukcí celulitidy
 • Minimální námaha na svaly a klouby
 • Při pravidelném cvičení zpevňuje svaly a kůži
 • Zlepšuje krevní oběh, napomáhá posílit váš metabolismus a lymfatický systém
 • Může napomáhat s menším výskytem křečových žil
 • Ideální doba cvičení – přibližně 20 minut denně 3x v týdnu
 • Může napomáhat jako prevence osteoporózy
 • Pomůže Vám zlepšit rovnováhu a koordinaci těla
 • Napomáhá při ztuhlostech a bolesti svalů i kloubů

AuraTip: V rámci posilování na VibroGymu můžete zařadit vzpřímený stoj na plošině, nohy na šíři boků, ruce se drží madel na vibrační podložce. Pomalý, kontrolovaný pohyb do dřepu. Rovná záda po celou dobu provádění cviku. Můžete využít i odporovací gumu. 

Pro hezčí zadek a stehna kvalitně spěte

Odhadem přes 30 % dospělých lidí špatně spí – málo nebo nekvalitně. Pokud se tak stane pár dní v roce, nejde o problém. Déle trvající nedostatek spánku však hrozí závažnými problémy.

Odborníci se shodují na tom, že kvalitní spánek je pro fyzické i mentální zdraví stejně důležitý jako vyvážený jídelníček a dostatečný pohyb. Ženy, které spí v průměru méně než 7 hodin denně mívají tendenci přibírat na váze. A nedostatkem spánku se zakulacuje i váš zadek a stehna.

Kdy můžete dokázat, že víte jak zhubnout zadek a stehna s Aura Fit?

Nevymlouvejte se ani na zavřené fitko, my máme skoro každý den otevřeno.
23. 12. otevřeno do 18 hodin
24. – 26. 12. ZAVŘENO
27. – 29. 12. otevřeno do 20 hodin
30. 12. otevřeno do 18 hodin
31. 12. a 1. 1. 2023 ZAVŘENO
Od 2. 1. 2023 otevřeno v klasické otevírací době

❤Vaše Bára a všechny trenérky Aury