fbpx
svátek matek 2020

Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!

autor: | 4. 5. 2020

Milé klientky, od pondělí 4.5.2020 jsou obě naše provozovny Aura Strašnická a Aura Jiřího z Poděbrad otevřené v pracovní dny normálně, tj. 7:00 do 20:00 hod. Státní svátek 8.5. Den osvobození a víkend po něm bude zavřeno, a od 11.5. jsme otevřené již podle standardních otvíracích hodin. Samozřejmě, že podmínky pro cvičení jsou limitované podle podmínek stanovených MZČR. Probíhat bude dost zkušebních tréninků, mame hodně nových zájemkyň o cvičení.

Co Vy, začnete s přípravou do plavek už teď?

V neděli 10.5.2020 je Svátek matek. Zastavte se u nás, prodlužujeme akční slevu 30 % na členství pro všechny!

[wpdevart_countdown text_for_day=“dní“ text_for_hour=“hodin“ text_for_minut=“minut“ text_for_second=“vteřin“ countdown_end_type=“date“ hide_on_mobile=“show“ end_date=“10-05-2020 23:59″ start_time=“1587137143″ end_time=“0,1,1″ action_end_time=“hide“ content_position=“center“ top_ditance=“10″ bottom_distance=“10″ ]bohužel již tuto slevu nenabízíme[/wpdevart_countdown]

Objednat můžete také v našem eshopu ZDE. Nebo se zastavte ve fitkách až do čtvrtka 7.5.2020. Víte, jak ušetřit za cvičení ještě jinak?

Jsme moc rády, že si společně již můžeme zacvičit a společně zapracujeme na plnění Vašich cílů. Samozřejmostí je maximální dodržování všech hygienických a bezpečnostních opatření.

woman holding yellow flower 3811658 od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!

Předchůdce Dne matek pochází už z 16. století, kdy se slavil jako Mateřská neděle. V tento den měli zaměstnanci volno, aby mohli navštívit své matky. V USA se Den matek začal tradičně slavit v roce 1907 jako vzpomínka na Annu Marii Reeves Jarvisovou, která vystupovala za práva žen a matek během americké občanské války. V Československu den matek představila Alice Masaryková, dcera prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Poprvé se Den matek slavil za první republiky v roce 1923.

Mateřská neděle nebo Svátek matek? Na Den maminek máme zavřeno, ale od pondělka 11.5. jsme již plně k dispozici jako normálně. Jen prostě musíme cvičit v roušce 😉

I nadále platí, že respektujeme všechna hygienická a bezpečnostní nařízení, abychom se společně bránili nebezpečí, které svět ještě nepoznal. Dodržujte doporučení a instrukce v provozovnách. Z detailů viz níže zdůrazňujeme:

 • dodržování vzdálenosti 2m
 • cvičte v rouškách
 • dezinfikování strojů po použití
 • omezený počet cvičenek v provozovně
 • nemožnost používat sprchy a šatny
 • při cvičení na strojích používejte vlastní ručníky

V současné nelehké, omezené situaci, kdy se všichni snažíme o snížení šíření nákazy, nesmíme zapomínat na fakt, že je důležité dopřát si pravidelný pohyb, protože právě ten je jedním z hlavních činitelů, kteří pomáhají zvyšovat naší imunitu.


Jako alternativu pro omezenou dostupnost fitness klubu Vám nabízíme pro všechny také online cvičení zdarma každý všední den od 16:30 na:

www.facebook.com/kruhovy


[wpdevart_countdown text_for_day=“dní“ text_for_hour=“hodin“ text_for_minut=“minut“ text_for_second=“vteřin“ countdown_end_type=“date“ hide_on_mobile=“show“ end_date=“10-05-2020 23:59″ start_time=“1587137143″ end_time=“0,1,1″ action_end_time=“hide“ content_position=“center“ top_ditance=“10″ bottom_distance=“10″ ]bohužel již tuto slevu nenabízíme[/wpdevart_countdown]

Prodlužujeme slevu na členství 30 % až do 10.5.2020

Registrujeme zvýšený zájem o cvičení klientek i neklientek. Věříme, že k 11.5.2020 budeme již v běžném provozu. Po dobu poloprovozu se zvýšenými hygienickými nároky, poskytujeme na všechna členství akční slevu 30 %. Zakoupit můžete na pobočkách nebo online.

Pozastavené členství

Pozastavené dlouhodobé členství našich klientek bude od 27.4.2020 obnoveno. Pokud budete chtít Vaše členství pozastavit na další období, neváhejte nám napsat na pobočku email, sms, či zavolat (kontakty v patičce této stránky).

Všem 6M+ dlouhodobým členkám nahrazujeme dobu, kdy jsme měli z důvodu karantény zavřeno, zvláštním doplňkovým členstvím, kterým prodloužíme aktuální i v době karantény vypršené členství.

Co se pro Vás v Auře chystáme?

Těšit se můžete také na spoustu plánovaných novinek:

V přípravě projekty:

 • pitný režim zdarma,
 • cvičební maratony,
 • výživové semináře,
 • letní outdoor lekce,
 • hubnoucí výzva s naší majitelkou Bárou! Bude to hustý!

Zvýšená hygienická pravidla

Pro zajištění bezpečnosti Vaší i trenérek, které se o Vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

 1. Přijďte k nám již převlečené do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory, není možné používat šatny, ani sprchu.
 2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos, jako nejvhodnější variantu doporučujeme jednorázovou ústenku.
 3. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení.
 4. Při používání strojů a podložek využívejte vlastní ručník.
 5. Platby za cvičení preferujeme bezkontaktní.
 6. Vodu, jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit pouze v balené podobě.
 7. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
 8. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.
 9. Po použití stroje či jiných pomůcek použijte dezinfekční prostředky.
 10. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
 11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.
  Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

Začněte na sobě makat už teď a cvičit můžete za výhodnou cenu s 30% slevou!

obr video pdp 1 od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!

Věříme, že společně se do plavek dokážeme připravit.

Držte se ve zdraví!

Vaše Aura, trenérky a Barbora Makošová

kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu marianna od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!
ala od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!
marianna od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!
ivana od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!
syuzana od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!
marketa s. od Otevřeno již skoro jako normálně. Využijte akční slevu 30 % a obdarujte se k Svátku matek 10.5.!

Co o nás říkají naše klientky?